Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   70ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. február 27.

Kiszerelés:   70ml
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Star Nature EDT Vattacukor, Tutti-frutti, Rágógumi Illattal
Ár: 1000 Ft a 3 db együtt , Eladó: ZoeK
Állapot: mindháromból 2 fújásnyi hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/személyes átvétel, fizetés banki utalással, személyes átvétel esetén készpénzzel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Destinyh

2016. február 29.

Imádom! Minden hétköznap ezt használom, feldobja a napomat.:) Többször is kérdezték hogy mit használok. Nálam eléggé tartós is, egy idő után átalakul egy kevésbé édes illattá. A vattacukrosat a boltban kétszer is megszagoltam, de nagyon taszít. Az eperkrémes változatára kíváncsi vagyok.

Update: Nos sokáig használtam. Alig vártam hogy elfogyjon, a végére már nagyon zavart az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

szonjaonja

2016. január 31.

Egyáltalán nem tartós, de finom illata van. Inkább testpermetnek mondanám arra tökéletes, hogy felfrissüljünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

pinky001

2015. december 8.

Arra szoktam használni, hogy napközben felfrissítsem magam. Mindenki megkérdezi, hogy mi ez a fincsi illat, aztán ahogy rájönnek, hogy én vagyok, jönnek utánam szagolászni. :D A Star Nature parfümök közül ez az amit sokszor újravettem, és fogok is. Bár valaki, akiről azt hittem, hogy tetszeni fog neki, megjegyezte, hogy ez barackpálinka illatú.... :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

trudee

2015. december 8.

Juj. Gyerekek, aki ilyet használ, az remélem nagyon gyosan kinövi, vagy ha ez nem sikerül, akkor erőszakkal vegye rá magát, hogy finomítson az ízlésén. Ez nem parfüm, hanem egy parfümként árult ócska pacsuli. És nem a "rágógumi-illattal" van a gond, hanem azzal, hogy ez a termék nagyon mű, vacak illatanyagokat tartalmaz, amik irritálóak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

diananett

2015. november 2.

Nagyon jó az illata, sajnos nem tartós, de nem is ez a dolga ha jól tudom, mert ez nem parfüm hanem EDT (azaz eau de toilette, vagyis 2-4 óráig tart csak, amíg az EDP eau de parfüm 3-5 óráig is érezhető és kevés is elég belőle).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

nagy.nikike

2015. szeptember 4.

Először nagyon tetszett i,mádom a gyerek orbit-ot és ennek valóban olyan illata van, de egy idő után túl töménynek éreztem. Sajnos nem tudtam elhasználni, így Hugicámnak adtam ,ő imádta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

kiflimorzsa

2015. augusztus 27.

ez csak 3 csillagot kap, mert nem túl tartós, de ugyanaz a véleményem róla, mint a vattacukros testvéréről: a csomagolás őszintesége lenyűgöző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Kitty07

2015. augusztus 19.

Kellemes az illata,tényleg rágó illata van,csak nem tartós...
Kb.2 óráig tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Kellemes az illata,tényleg rágó illata van,csak nem tartós...
Kb.2 óráig tartós

adanita

2015. augusztus 13.

Húgomnak meg anyának szoktam vinni, nekik ez tetszik nagyon belőle.
Bár húgom most vattacukrosat kért. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Húgomnak meg anyának szoktam vinni, nekik ez tetszik nagyon belőle.
Bár húgom most vattacukrosat kért. :)

anett0426

2015. július 18.

En imadom az illatat!:D olyan jooo.. Nagyon szeretem az ilyen edes illatu parfumoket!!:) termeszetesen nem a legtartosabb parfum, ami amugy engem nem is zavarna, mert szivesen fujkalnam vele magam nap kozben is, csak kene belole egy kisebb, hordozhato kiszereles is!:D az ara pedig nevettsegesen alacsony.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol