Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   70ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. február 27.

Kiszerelés:   70ml
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 650 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost

nikolett00

2015. április 20.

Egyik osztálytársam használja, és utálom az illatát. Borzalmas, idegesítő... kislányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Lory

2015. április 12.

Pár éve teszter nélkül megvettem egy ilyet és valami oknál fogva tetszett:)Na nem lett álmaim parfümje,szinte csak poénból vettem meg,milyen lehet egy rágógumi illat és még néha használtam is,ha csak a közelbe ugrottam le valamiért :D vagy egy avonos löttyből vagy ebből 2 fújás,mikor nem akartam igazi parfümöt használni.Nem tudok igazi parfümként tekinteni rá,közben meg maga az illat tetszik de esetleg a lakásban szeretném ha ilyesmi illat lengene körül vagy autóba.No egy 3-mast így megérdemel:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Danina9592

2015. április 12.

Update: Ma találtam meg a szekrényem mélyén ezt a... valamit. Először meglepődtem, hogy miért nem használtam eddig, holott régen még emlékszem, hogy tetszett... aztán megszagoltam és rögtön eszembe jutott az oka. Kb. két hét intenzív használata után olyan szinten megutáltam, hogy már csak kegyelemből nem került a kukába... (a mai napig) Nem tudom, hogy vajon én komolyodtam két év alatt ennyit, vagy csak egy gyenge pillanatomban éreztem ezt finom illatnak. Mindenesetre jelenleg egy 5 éves kislányon sem tartanám elfogadhatónak.

Nekem nagyon tetszik ez az illat, szinte mindennap használom, és ráadásul még rászoktam az Orbit kids-re is. Szerintem tuti. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

nicolebunny

2015. április 9.

Nagyon szeretem! :) Párom is imádja, ha nagy ritkán ezzel fújom be magam! Azért csak ritkán, mert sajnos hamar elmúlik az illata, sokat kell használnom, és nem nagyon vagyok a nyílvánosan parfümözős típus. :D A vattacukrossal ellentétben ezt a mai napig nagyon szeretem (mindkettőt kb. 2éven át napi szinten használtam), mert ez nem az a tipikus émelyítő illat, inkább a gyerekkoromra emlékeztet, és vidám vagyok, ha magamrafújom. :)
Amióta dolgozom, még ritkábban esik rá a választásom, mivel elég komolytalan hatása van szerintem. Viszont a parfümjeim között mindig lesz egy üveggel belőle, szeretem, néha jól esik az embernek picit újra gyereknek éreznie magát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

szazsani

2015. március 25.

Up.: hiaba fujkalom korlatlan mennyisegben igy is nem fogy veszesen szoval tok gazdasagos es megeri :) ujravettem :)

nem egy tartós illat az biztos, de egyszerűen imádom a gyerekrágó illatot, így korlátlan mennyiségben fújkálom. De tényleg kár hogy pár perc alatt elillan az a jó édes illat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Bunnylove92

2015. március 4.

Páran nagyon felkapták itt a vizet, ez nem is parfüm, inkább az Avon testpermetekhez hasonlítanám, ne hasonlítsuk már Chanel parfümökhöz... Arra való, hogy otthon használd, vagy megvedd a gyerekednek. Annyira tökéletesen hasonlít arra az igazi gyerek rágó ízre, hogy legszívesebben megenném. Utcára még sosem fújtam magamra, többnyire alváshoz befújom vele a kis macis párnámat, vagy lakkozáskor légfrissítőnek használom. Tartóssága olyan közepes, de ez nálam nem gond, imádom mindig újra fújni. Az 5 csillagot nyilván az árkategóriáján belül kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Dorcsek

2015. március 4.

Nagyon-nagyon finom illata van, igazi rágóillat mindenféle mellék-illetve utóillat nélkül. Most próbaképp fél fújásnyi ment a kezemre még annak is elég erős illata van. Nem egy kifinomult elegáns női illat, inkább kislányos, de mikor milyen kedvem van. Ha az előbbire vágyom nem ezt használom, de ez is az én világom. Remélem azért nyáron nem fog megtámadni a város bogárserege ha befújom magam. :D Az összetevői viszont elég botrányosak. :( Ezért -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Kimi

2015. február 26.

Egyszerűen imádom, mindig jó kedvre derít az illata. Soha nem fürdök benne hanem diszkréten a csuklómra fújok egyet kettőt és elszaglászom nap közben. Na jó ez egy kicsit furcsán hangozhat, de szerintem pont erre valók ezek az illatok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

Barbuska90

2015. február 23.

Kislányom 2 éves és mivel én nagy rajongója vagyok a parfümöknek és egyéb illatszereknek, ő is mindig fújni akarja magát, mint minden kisgyerek, ő is szeret utánozni. Eleinte a saját parfümömből fújtam egy-egy fújást a ruhájára, de mivel elég drága illatokat használok, gondoltam veszek valami olcsó, kislányos parfümöt, amivel fújkálhatjuk a pulcsiját. Először kapott egy műanyag flakonos, hello kitty testpermetet, de az nem tetszett neki, mert nem olyan az üvege, mint az enyémeknek. Így aztán megvettem neki ezt. Elég tartós és erős illat, bár én csak a ruhájára fújom, mikor kéri.Nekem tetszik az illata, aranyos, huba bubba illat. Mondjuk magamra semmiképpen nem fújnám, szerintem tipikus kislány illat, max 14 éves korig tudnám elképzelni. Annak a korosztálynak viszont nagyon jó, árban és tartósságban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Jenniii92

2015. február 21.

Nem rossz, nem rossz, de nem jobb a vattacukrosnál. :) Olyan illata van, mint a szemes rágónak amit gyerekkoromban ettem. Szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.