Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   70ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. február 27.

Kiszerelés:   70ml
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Star Nature EDT Vattacukor, Tutti-frutti, Rágógumi Illattal
Ár: 1000 Ft a 3 db együtt , Eladó: ZoeK
Állapot: mindháromból 2 fújásnyi hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/személyes átvétel, fizetés banki utalással, személyes átvétel esetén készpénzzel

adry4

2014. december 21.

Megvettem, mert pont olyan nosztalgikus illata van mint a gömbrágóknak. Borzasztóan tartós, egész nap körül is vett a felhő. Mindig csakis egyet fújtam magamra belőle, de az is olyan tömény volt, hogy az illat valahogy összekapcsolódott a kora reggeli kelésekhez és ezután mindig ez jutott eszembe róla. Ára kiváló, de az összetevőiről már nem lehet elmondani ugyanezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 21.

berill99

2014. december 11.

Az ára vicces 1000ft körül van... ha nem olcsóbb elég édes nyári illatnak mondanám . Finom édes illat naon olyan mint az orbit rágóbol a pink csomagolású laprágó de még jobb. Kb 3 órát bír

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

Jutka1989

2014. november 21.

Tetszik az illata, a gyermekkoromat idézi :D nem tartós, de mikor magamra fújom, tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

treszkaiszilvia1

2014. november 1.

Csak üvegből szagoltam meg ezt a "csodát" . Brutális.
Elgondolkodtam, hogy miért is veszünk parfümöt. Mit akarunk megmutatni, vagy kimutatni? Ez vagyok én. Ez szeretnék én lenni. Ma ilyen a hangulatom.
Nekem van olyan illatom, amit akkor használok ha negatív vagyok. Az illat rögtön feldob( nem ez a parfüm az).
Egy szó mint száz, ezt a rágógumis fegyverből egy pici fújás térdhajlatba télen. Talán így nem lesznek rosszul a körülöttük lévők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 1.

Csak üvegből szagoltam meg ezt a "csodát" . Brutális.

Babooca

2014. szeptember 7.

Húgomnak hoztam haza egyet április környékén, azóta is alig fogyott. Szereti, szereti, de mégsem fogy. Egyértelmű a válasz: tömény. Kis idővel finomodik, de engem még akkor is idegesít. Azért kapta, hogy a boltba ne a drága, nehezen beszerezhetőkkel fújogassa magát, ez is megteszi. Viszonylag tartós is, de ha a buszon megérezném, ennek nem kifejezetten örülnék. Nem olyan rossz, mint a vattacukros és társai, meg ez nekem legalább nosztalgikus, szóval annyira nem pontozom le. Kislányoknak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

regica

2014. április 28.

Az összes spray büdös kivéve ez,ez olyan illatú mint a rózsaszín orbit és azt imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Erus15

2014. április 28.

Nekem nagyon tetszik az illata. Kellemes édes, rágógumis. Emlékeztet egy kicsit a gyerekkoromra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Laci

2014. április 16.

Ma vettem egy ilyet, meg egy tutti fruttis illatút szobaillatosításra, 695Ft volt a drogériában. Ma az egész lakás ilyenben úszott, nosztalgia, Donaldos rágó, minden figurát, textilt befújtam vele. :-D Az eredmény: elrepültem cukorkaországba, annyira igazi retro rágó illata van. Aztán jött a sokk, ezt eltúloztam, minden pinkszagú lett, mindenhol ezt éreztem, szellőztettem. Jó ez héccázér, de csak finoman. Kislányok babáját befújkálni, régi emlékeket felidézni nem rossz. Kap egy erős 3 sztárnécsört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

kékvelúrcipő

2014. március 22.

Valahányszor olyan helyen járok, ahol árulnak ilyet, mindig fújok egyett a tesztcsíkra és szaglászom. Soha nem venném meg és nem fújnám magamra, de valamiért olyan jó szaglászni. :D
Kislányokon el tudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Kislányokon el tudom képzelni.

luluska

2014. január 29.

Túl műanyag szagú de ezért az árért jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 29.

Túl műanyag szagú de ezért az árért jó

Alkoholok: Alcohol Denat.