Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   70ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. február 27.

Kiszerelés:   70ml
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Star Nature EDT Vattacukor, Tutti-frutti, Rágógumi Illattal
Ár: 1000 Ft a 3 db együtt , Eladó: ZoeK
Állapot: mindháromból 2 fújásnyi hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/személyes átvétel, fizetés banki utalással, személyes átvétel esetén készpénzzel

liv17

2014. január 23.

Az árához képest elég tartós. Kevés is elég belőle, ha sokat fújsz könnyen megcsömölsz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

mercivagyok

2014. január 13.

Engem az epres hubbabubba illatára emlékeztet (remélem így írják), de miután megvettem, 2-3 alkalom után meg is utáltam, szerintem tényleg tömény. DM-be vettem akciósan. Nem akarom lehúzni a pontozást, amúgy egyedi és ötletes, de szerintem már öregszem - sajnos - és kinőttem ezt a cuki illatot. Sajnálom, de muszáj leszek kettest adni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

szerpentin_b

2013. december 25.

Egy ismerősömnek van ilyen parfümje. Én minden alkalommal mikor magára fújja olyan kellemes nyugodt és finom illatot érzek. Ezt sokan mások pacsulinak tartják. Én egyszerűen imádom. És a hatása olyan tartós hogy elmondani nem tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Ancsuh

2013. december 23.

Az osztályban karácsonyi húzás volt, engem egy fiú húzott. :) Nagyon jó illata van. Láttam már, úgyhogy tudom, hogy olcsó, és elég tartós. Délután feltettem, majd elmentem az ismerősöm szalagavatójára és a műsor végén mikor odajött hozzám megkérdezte, hogy mi ez a rágó illat. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Darky

2013. november 15.

Nekem, az örök gyereknek bejön ez az illat, de akár többet is adnék érte, ha tartósabb lenne. Rohangálós, vidám illat; szeretem magamon érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.

d-i_n-a

2013. november 10.

én őőt nagyon szeretem..annyi emlék jut róla az eszembe :)
kifejezetten finom illat, nem úgy mint a vattacukros testvérkéje aki ráadásul iszonyatos fejfájást okozott..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

én őőt nagyon szeretem..annyi emlék jut róla az eszembe :)

fannivea

2013. október 24.

nem valami tartós, de az illata csodás, és az ára is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 24.

nem valami tartós, de az illata csodás, és az ára is :)

Szappan&Bubii

2013. október 19.

Az Euro Familyben azt hiszem 800 Ft-ért vettem (akció nélkül). Amikor a teszterből fújtam a csuklómra, akkor olyan finom illata volt, és nagyon sokáig fennmaradt! Viszont mostanában nem is szoktam használni, mert olyannak érzem az illatát hogy bah.. megfájdul tőle a fejem, ráadásul nem is szokott tartós lenni, úgy kb. 5 perc alatt elillan az 'illata'.. Bár nem dobtam ki sok pénzt úgyhogy egye fene..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 19.

Laura19

2013. október 18.

Hm...rágó. Fincsi kis illat. Olyasmi, mint a vattacukros. Nem túl tartós, de azért egész jó. (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

beautifullife

2013. szeptember 28.

Nos,az én kódexem szerint a parfüm személyiségünk egyik fontos kifejezőeszköze.
Na most már,ki az önmaga lelki- ,hangulati világát, jellemét egy rágógumival tudja azonosítani?És akkor kis fantáziával naphosszat tudnék ezen kacarászni azok alapján,hogy milyen piacra dobott "illataik vannak" még. Van,aki kekszként éli le az életét.Hát nem csodálatos az emberiség sokrétűsége? :D
Szóval igen,tömény rágóillat.Bőrön nem tudom milyen szimbiózist alkotnak,de kétlem,hogy elcsavarná az emberek fejét.
Tudjátok mire használom a Star Nature illatosítókat?(Mert ezt nem csúfolom parfümnek) Toalett illatosításra! Na arra a fejemet adom,hogy tökéletes.Tartós,és így totálisan megéri az árát. Egye-fene,ezért kap két csillagot,egyszer élünk. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Nos,az én kódexem szerint a parfüm személyiségünk egyik fontos kifejezőeszköze.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol