Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   70ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. február 27.

Kiszerelés:   70ml
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 650 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost

necra

2013. szeptember 20.

nagyon szeretem! nem tartós, de arra, hogy levigyem a kisfiam a játszótérre, tökéletes

up. betettem a wc-be. Nagyon jó illatot csinál :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

up. betettem a wc-be. Nagyon jó illatot csinál :D

cslb

2013. augusztus 30.

Annyira megtetszett, hogy tényleg igazi rágó illata van, hogy muszáj voltam megvenni.. De ezt is csakúgy, mint a vattacukrosat a semmittevő napjaimkor használom csak :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

kalmaniki

2013. augusztus 20.

Nagyon édes illatú amit én kedvelek, tartós, majdnem 8 órán keresztül éreztem magamon, szerintem kellemesebb illat, mint a vattacukros. Csak kipróbáltam, de nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

lili04

2013. augusztus 14.

Nekem az üvegéből kb. 3-4 centi hiányzik, sz elején odavoltam érte, de mostmár rosszul vagyok az illatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Glitzi

2013. augusztus 14.

Szerintem az összes Star Nature illatok közül ez a legjobb, és amelyik hű a valódi rágó illathoz! Minden mennyiségben lehet használni, és nem is fájdul meg tőle a fejem.
Ezerszer újravenném :D Kedvenc!

Ezerszer újravenném :D Kedvenc!

Lilu

2013. július 8.

Imádom az illatát, olyan mint a gyerekeknek való orbit rágó, abszolút szerelem :D

(Most éjszakára is befújtam vele magam hogy álmomban is ott legyen <3)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 8.

(Most éjszakára is befújtam vele magam hogy álmomban is ott legyen <3)

renci011

2013. június 26.

Nemrég vettem egy ilyet, mivel sok ismerősöm mondta, hogy mennyire jó. Viszont nekem nagy csalódás volt, túl tömény és kicsit olyan műanyag illata van. 2× fújtam be magam vele, azóta inkább a polcomon díszeleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

csuri

2013. június 25.

Te jó ég,hát ez tényleg rágó! Vicces illat. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Te jó ég,hát ez tényleg rágó! Vicces illat. :-)

vikkancs

2013. június 24.

Nagyon hasonlít a vattacukroshoz, de nekem nagyon bejönnek az ilyen cukros, édeskés illatok. Nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

cicatapmancs

2013. június 14.

Ajándékba kaptam, én magamnak biztosan nem vettem volna meg. Számomra túlságosan is tömény az illata, nem tudom magamon elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.