Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   70ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. február 27.

Kiszerelés:   70ml
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 650 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost

shake13

2013. március 19.

Nekem 2 napja érződik az illat a hajamon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Nekem 2 napja érződik az illat a hajamon

szabbka

2013. február 27.

Én nagyon szeretem,szerintem kifejezetten kedélyjavító egy ilyen bohókás illat :)
Hozzátenném, hogy mindennek megvan a maga helye és ideje!!! :))
Nyilván nem fogom viselni egy értekezleten, v tárgyaláson, de pl. hétvégi bevásárláshoz nem vagyok hajlandó 10e Ft-os parfümöket locsolni, csak hogy "igényesnek" gondoljanak az emberek:)
Számomra az igényesség nem parfümben mérhető, sokkal jobban bedurran az agyam egy több10e ft-os KOSZOS cipőre,v lejárt sarkakra, v rusnya, "hozzánemértőkezekcsinálta"-sminkre,vagy egy Chanel illatfelhőbe burkolózott zsíros hajra, mint arra, hogy valaki olcsó, bohókás parfümöt használ egy Tesco-s bevásárláshoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Hozzátenném, hogy mindennek megvan a maga helye és ideje!!! :))

rekababyy

2013. január 13.

Nagyon tetszik az illata, bár a vattacukrost nehéz überelni! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Nagyon tetszik az illata, bár a vattacukrost nehéz überelni! :D

vira.15

2013. január 2.

Nagyon szerettem, igaz én sem éreztem 1 óránál tovább.

up: Hát mégsem veszem újra. Megszagoltam a Douglas-ban és megfájdult a fejem. Nem tudom mi lett, mert eddig tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Nagyon szerettem, igaz én sem éreztem 1 óránál tovább.

Lori99

2013. január 1.

Először viccesnek találtam, így hát megvettem, kettőt fújtam belőle..hát...ugyanilyen iramban kötött ki barátnőmnél. Annyira erős illat, hogy megtudna fojtani..nem varázsolt el..nem is tudom, mit vártam..
Érzékeny bőrűek inkább csak a ruhájukra fújjanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Érzékeny bőrűek inkább csak a ruhájukra fújjanak.

kriszti.07

2012. december 30.

Imádom, bár az érzékeny bőröm miatt csak a ruhámra fújok belőle (persze csak akkor ha nem kényes anyagú van rajtam), sokáig érezhető így, szerintem ilyen kis vicces meg gagyi meg a táskámba sem sajnálom bedobni cuccnak jóó :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Ejwi

2012. december 30.

Imádom az ilyen típusú parfümöket,nekem nagyon tetszik! :)

Imádom az ilyen típusú parfümöket,nekem nagyon tetszik! :)

zs.hencsi

2012. december 12.

Érdekes, hogy néhány embernél, hogy kicsapta a biztosítékot ez az illat, hát ha még megszagolnák a "vattacukrost"!! :D Én is csak nemrég ismerkedtem meg ezzel az illattal és elsőre engem is nagyon meglepett, de beleszerettem, főleg az érzésbe, amit felidéz bennem. :) Úgy találtam rá erre a parfümre, hogy a vattacukrosnál olvastam egy nagyon jó és mókás értékelést, ami annyira felkeltette az érdeklődésem és elmentem megszagolni azt. Háát... azt inkább hagyjuk. A legrosszabb élményeim között van, oda írtam is róla, igaz nem pontoztam le, mert amúgy 1 csillagot adtam volna, de a parfümöknél nem szeretek lepontozni, mert az túl szubjektív, így csak megjegyzést írtam róla. Szóval, amikor azon túlestem, megmutatták ezt is vigasz képpen. Ekkor fel is vidultam, mert annyira eredeti rágó illata van (golyó rágó, cigi rágó, turbó rágó) és igaz, hogy nem vagyok már tini, de egyből végigfutott az agyamon a gyönyörű gyermekkorom! Boldog lettem ettől az illattól, nem tudtam otthagyni és úgy voltam vele, hogy így legalább nem jövök haza üres kézzel és ha nem is használom minden nap, de majd fújkálom, amikor fel szeretném vidítani magam. De... még kellemesebbet csalódtam, amikor néhány perc elteltével enyhült a tömény rágó illat, mert egy olyan rendkívül kellemes, lágy, meleg, bújós illattá szelídült rajtam, hogy el sem hittem! Mintha, valami komoly és drága parfümöt fújtam volna magamra. Aztán jött a 3. meglepetés, a tartóssága. A sálamon és a hajamon még mindig lehet érezni, amit tegnap ráfújtam, de a csuklómon is elég sokáig megmaradt, főleg az árához képest. Odavagyok érte és ebben a hideg időben kellemesen melengeti a szívem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Judiit

2012. december 12.

Pont a napokban pöffentettek egy ilyet az orromba. Háááát... nekem egy otromba, tolakodó illat. Max légfrissítő kategória lehet nálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 12.

beautygeek

2012. december 11.

GlamourAndStyle! Teljesen igazad van. Nem is írok ide többet, mert mintha a számból vettél volna ki minden szót! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.