Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   70ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. február 27.

Kiszerelés:   70ml
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Star Nature EDT Vattacukor, Tutti-frutti, Rágógumi Illattal
Ár: 1000 Ft a 3 db együtt , Eladó: ZoeK
Állapot: mindháromból 2 fújásnyi hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/személyes átvétel, fizetés banki utalással, személyes átvétel esetén készpénzzel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

GlamourAndStyle

2012. december 11.

Sokáig gondolkoztam, hogy megírjam-e a véleményemet és tuti100, hogy ezzel belenyúlok a méhkaptárba, de a mai Douglas-os látogatásom után olyan mély trauma ért, miután végigszaglásztam kb. 4 SZTÁR NÉCSÖR illatot (többet már nem engedett a józan eszem, mert szerintem az 5.-nél elájultam volna), hogy muszáj kiírnom magamból. Először is, kezdve ott, hogy 990 Ft már sokat sejtet. Tény, hogy nem az olcsó kategóriás parfümök használója vagyok, de minden nagyképűség és sznobság nélkül mondom, hogy aki 1000-1500 ft-al többet áldoz egy edt-re már olyanokat talál a dm-ben vagy rendelős újságokban, Avonban, Oriflame-ben, hogy megszólal. Mégsem az ára az, ami miatt sértőnek találom erre a kreálmányra az EDT címet, mivel ez egy EDC-nek is gyenge, egyértelműen nem a parfüm szerepét tölti be, előbb használnék ásványvizes frissítőpermeteket parfümként, mint ezeket. A legjobban nálam a vattacukor és ez a rágógumi illatú szörnyűség ütötte ki a biztosítékot, lehet előbbi azért is, mert a Pink Sugar-rel kapcsolatban elfogult vagyok, azt is betiltatnám, de akkor már inkább az 10x, mint ez egyszer is, mert a Pink Sugar legalább tényleg parfüm és nem igénytelen a csomagolása. Hogy valami pozitívum is szóljon a termékek mellett: némelyik illat nem olyan bántó, bár tény, hogy mindegyik szintetikus és mű, Barbie babák mellé csomagolt gyerekeknek való játékparfümként tudnám definiálni inkább. Parfümként való használatát tiltanám, a Btk.-ban egy egész hosszú paragrafust szentelnék neki. Szerintem egy parfümnek az a lényege, hogy egy pluszt és luxust adjon, kiegészítse a személyiségünket. Kérdem én, hogy egy 990 Ft-os gagyi csomagolású és még gagyibb koncepciójú terméktől milyen pluszt fog érezni az illető? El nem tudom képzelni, hogy ezt egy igényes, magára valamit is adó nő magára fújja és Hubba Bubba rágógumiként vagy eperkrémes sütiként illatozzon egy tárgyaló teremben, de még egy tininek sem tartom megbocsáthatónak az osztályteremben. És igen tudom, hogy nincs mindenkinek annyi pénze arra, hogy Chanel felhő lengje körül, de ezt ebben az esetben nem tartom indoknak, mivel mint már említettem, nevetséges árakon lehet hozzájutni olyan parfümökhöz, amelyek nem ilyen botrányosak mint ez. Na mindegy kár ezen ennyire kiakadni, felfoghatom egy mókás viccnek is vagy a parfümök kifigurázásaként a bolondságok boltjában árusított lötyinek. Ha valaki arra vetemedik, hogy megveszi, ne magára fujkálja, inkább szobaillatosítóként (vagy textilillatosítóként) funkcionáljon otthon...:)

ui.: Senkit nem akartam megbántani a kritikámmal, csak ha már valaki arra igényes, hogy parfümmel illatosítsa magát, az legyen arra is igényes, hogy ne egy Zs-kategóriás valamit fújjon magára, ami -mint azt már olvastam is valahol- durva bőrirritációt is okozhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

dodoos

2012. december 11.

Én nagyon szerettem! Egy darabot vettem,de nekem az minimum fél évig elég volt. Tényleg finom,édes rágógumi illata van,és rengetegen megjegyezték,hogy milyen jó illatom van. Karácsonyra szerintem meglepem magam vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

vikkancs

2012. december 9.

teljes mértékben rágógumi illata van!
az elején még jó, de a végén már kicsit hányinger keltő az illata :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

teljes mértékben rágógumi illata van!
az elején még jó, de a végén már kicsit hányinger keltő az illata :))

Ravenna

2012. december 5.

Mikor megláttam azonnal lekaptam a polcról, és meg is vettem. Isteni az illata, tényleg rágós, és órák múlva is érződött. Csak sajnos hamar meguntam pedig üveg felénél tartok. Egy idő után mintha megváltozna az illata, vagy nem is tudom. Szerintem valakire rásózom, de újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

ella12

2012. október 22.

imádom, valóban rágó illatú és rajtam tartós is.;) 1000 ft-ért meg egyenesen fantasztikus.!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 22.

boghyca

2012. szeptember 20.

Hát én valami eszméletlen ötletet tapasztaltam a múltkori vidéki búcsú nyalánkságos pultjánál. Ezzel a kis üvegcsével képzeljetek el nagy magas jól szituált pasit, hogy fújkálja a gumicukros csokis nyalókás standja mellett, hogy a nagy nassolni vágyó közösséget magához hívja. Hát engem sikerült, ugyanis nagyon édes szájú vagyok, de ha az igazi cukros bácsi egyszer elkap így hát akkor nekem régen rossz :) Szerintem erre a célra nagyon ötletes volt, bár magamra én sem fújnám parfümként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

missmisfit

2012. augusztus 25.

Erre kénytelen vagyok 5 csillagot adni ugyanis tökéletesen beváltja amit ígér. Ez hamisítatlan rágóillat. :D Nem venném meg, nem tetszik, de alapjában véve jó poén. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Bunny17

2012. augusztus 20.

mennyit vadásztam rá :D müllerben egy ezresért hozzádvágják,az illata annyira nem tartós rajtam,de ez a rágóillat rabul ejt :D KEDVENC :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

cseresznyevirág

2012. augusztus 19.

Múlt héten vásároltam meg, ez már a 3. Star Nature termékem, és eddig mindegyiket nagyon szerettem, ezt is. Nagyon felvidít, elég tartós, ár-érték arányban pedig kiváló, legalábbis számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Lillacc

2012. augusztus 17.

Ezt az illatot a gyerekkori turbórágófüggők tudják értékelni igazán. Retro életérzés, de a toalett illatosításán kívül másra ne nagyon erőltesse senki, mert elég indokolatlan ha valaki rágószagúan slisszol az utcán. :DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol