Star Nature

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Igazi vanília illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6%-al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

HelenaMerle

2017. május 16.

Egy ideje imádom ezeket a vaníliás illatokat, de ez... Nagyon nem. Számomra mű, idegesítő. Kislányoknak esetleg, de ha vanília, akkor én már maradok a Spiritnél, az fényévekkel jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Slushy

2017. március 18.

Nagyon finom vanília illata van. ☺ ugyanolyan, mint az yves rocher vaníliás edt -je csak ez tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

carolinett33

2017. február 25.

nagy kedvencem a vanília, de erre konkrétan azt éreztem, hogy ciki lenne hordani. tipikus autóillatosító. én nem ajánlom senkinek, hogy ezt hordja, annyira mű. az yves rocher vaníliás parfümje ezerszer jobb, és az sem egy olyan magas árkategória. 2 pontot adok, mert el tudok képzelni még rosszabbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Autumn35

2017. február 20.

Én is megvettem ,ééés nem bántam meg!Kifújáskor nincs alkoholos nyitány,nagyon édes, vaníliástej illatú lessz rajtam.:)) Ünnepi hangulatot teremt. Mindössze 790 ft-ért kaptam egy nagyon tartós kis parfümöt.Épp tegnap este fújtam a csuklómra igaz 2x:) és másnap du háromkor is éreztem,pedig gyakran mosok kezet:))) .5 csillagot adok mert ennyi pénzért, ez a tartós illat ajándék.:)SZERETEM!Ajánlom mindenkinek aki szereti a vaníliát,tegyen egy próbát,hisz ezekből a termékekből mindig van teszter is kitéve.

Valóban ő a legtartósabb és talán a legjobb mind közül.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Valóban ő a legtartósabb és talán a legjobb mind közül.:)

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 30.

Ezt is berendeltem es pozitivan csalodtam. Tenyleg vanillia illata van es jopofa. Amennyiert lehet kapni az abszolut megeri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Norancs

2016. augusztus 10.

Sokáig elég az illata tartós finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Sokáig elég az illata tartós finom.

Melpomene21

2016. február 25.

Nekem nagyon tetszik az illata, ritkán használok parfümöt és arra a célra nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

zsizsi222

2015. december 16.

Jó kis parfüm, viszonylag tartós és jó illatú. Elég sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Jó kis parfüm, viszonylag tartós és jó illatú. Elég sokáig kitart.

pinky001

2015. december 8.

El sem hiszem, hogy ennek a parfümnek a nevét kérték el tőlem eddig a legtöbben. Pedig rengeteg márkás illatot használok. Őszi illat, más évszakban nem tudnám magamon elképzelni. Tartósabb, mint a többi Star Nature. A hatalmas hátránya viszont az, hogy fog. Még bőrre is. Csak fekete ruhára lehet fújni, ezért mínusz egy csilag. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

bugosgizi

2015. november 8.

Nagyon vágytam erre a parfümre miután egy másik illatú társát kipróbáltam. Az finom illatú volt és tartós. Ezzel szemben ez így fél év után olyan mintha olcsó konyakot locsolnék magamra. Alkoholos pacsuli ami abszolút nem tartós. Még van belőle fél üvegcse de már nem igazán akarom elhasználni. Frissen megvásárolva is csak az újdonság öröme tartotta bennem a lelket. Így meg hát leginkább csalódottságot érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, D-Limonene, Linalool