Star Nature

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Igazi vanília illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6%-al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dorka21

2015. november 1.

Nem vettem meg, csak magamra fújtam egy kicsit belőle amikor a Douglasban jártam. Az illata szerintem nagyon tartós, és persze rendkívül vaníliás is. Nekem nem jött be, de aki szereti a vaníliaillatot annak persze nagyon ajánlom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

Yasmine

2015. október 7.

Nagyon szeretem, rajtam sokáig megmarad. Most minden kozmetikai cuccom vaníliás, de ez a kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

egynevetsefogadel

2015. június 30.

A Müllerben vettem,nagyon szeretem a vanília illatot.Az illata nem olyan tartós,viszont nem is várom tőle 800ft-ért.Ha elfogy biztosan újraveszem,mert mindig a táskámban lapul ha egy kis illatfrissítésre vágyom. Zara Oriental parfüm az alap,amivel induláskor otthon befújom magam és szerencsére nem üti egymást a kettő,hanem kellemesen kiegészítik egymást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

anna09

2015. május 15.

Vaníliás Perfumeöt kerestem és mivel ebből a márkából használtam az eperkrémeset vagy egy évig, nem akartam váltani, mivel olcsó és jó az illata. Sajnos gyorsan elszáll az illata, de én jól telefújom magam vele, -bár a másik társához képest ennek erősebb az illata- és nem lesz fullasztó. Tényleg nagyon vaníliás, mikor utoljára magamra fújtam, édesanyám meg is kérdezte honnan jön ez a vanília illat a szobába! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

nikolett00

2015. április 20.

Szeretem a vanilliát, szeretem keverni más illattal, mert lágyítja az illatot. Magában is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

katica131

2015. január 27.

szerelmes vagyok ebbe az illatba :) mindent szeretek, ami édes illatú, pontosabban minden parfümöt, ami édes illatú :) egyszerűen imádom, és olcsó, és tartós és és .... ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Cicuu

2014. december 20.

Szeretem az illatát,de bármikor magamra fújtam erős fejfájás jött rám :/ Az illata miatt +1 pont..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

netti1990

2014. szeptember 20.

Imádom a vaníliát :) Nagyon szeretem ezt a kölnit.Tartós.Én az Euro Familybe vettem 870 ft-ért.Szerintem megéri az árát.Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

KrisztiP

2014. szeptember 9.

Ebből a családból ez a legfinomabb illatú parfüm. Nem a legtartósabb amivel eddig találkoztam,de egy időben nagyon szerettem. Kellemes,nőies illata van. Most már a húgom használja,és imádom ha magára fújja, mindig tudni,hogy merre jár a lakásban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Babooca

2014. szeptember 7.

Kedvesem édesanyja szekrény illatosításra használja a munkahelyén, mert parfümként nem jó. Égetett cukor szaga van, keserű és nem komfortos. Ruhát befogja, szóval vigyázva. A vanília illat nem itt kezdődik, de akinek kicsi a költségvetése ez is egy alternatíva. Számomra baj, hogy ennyire lineáris, mert emiatt könnyedén megunható az 50 ml és kínszenvedés már elhasználni. Nem leszek szőrösszívű és nem pontozom le, mert mégsem olyan rossz, mint a többi, de nem is kiemelkedő ezt ne felejtsük el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, D-Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.