Star Nature

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Igazi vanília illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6%-al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mreni876

2014. augusztus 10.

Nekem alapból a kedvenc illatom a vanília, tehát nagyon szeretem az illatát. Bár valakinek ez már tömény lehet. A tartósságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Shennny

2014. május 16.

Imádom az édes illatokat! Igazából, aki nem szereti nem is értem mért veszi meg:D Eszméletlen finom illata van és tartós! Nagy mennyiségben persze borzasztó, de melyik parfüm nem?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

liv17

2014. január 23.

Szerintem toffifee illata van :D Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Szerintem toffifee illata van :D Kevés is elég belőle.

mBlanche

2014. január 18.

Nyáron estefele/délután, melegebb tavaszi és őszi napokon randikra tökéletes! Kis ruhácskával/szoknyával és balerinacipővel aranyos hatást kelt! :) Kedvenc illatom a vanília.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

vador

2013. december 25.

Occó vaníliaaroma illata van. El tudom képzelni, hogy valakinek jólessen, sokunk nagymamája költséghatékonykodott ilyesmikkel, szóval lehet rá mondani, hogy nosztalgikus, otthonos, stb.
_Annyira_ nem offenzív és émelygős, mint amire számítottam, de meggondolandó, hogy mennyire vállalható emberek között.
Szerencsére nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Szerencsére nem túl tartós.

Udreeh

2013. november 6.

Elsőre folyékony autóillatosító illata volt, amitől nekem hányingerem van amúgy. Ettől függetlenül nem annyira rossz, azzal a tudattal, hogy ez parfüm, és nem autóillatosító. :))

Update:
Végülis megvettem, és tetszik, nagyon édes illata van, ami nem baj, sőt... Tartós is, ha elfogy, újraveszem, az tuti. Ez és a vattacukros a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Update:

Masnilány

2013. szeptember 1.

Volt egy időszak, amikor nagyon belebuzultam a Star Nature parfümökbe, mert olcsók és nagyon sok, jóféle illatban kaphatóak, de mégis ez az az illat, amit megtartottam ebből a márkából, általában télen szoktam használni, mert máskor jönnek rá a méhecskék :/ de egyébként: imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Rekuuu

2013. május 9.

Tényleg igazi vanília illata van, pénztárcabarát, hónapokig lehet használni, tartós (az én bőrömön elég sokáig megmarad az összes illat), az összetevői csúnyák, de melyik parfümnek nem? Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

arybaba2

2013. április 22.

A baratnomnek van ilyenje.en a illatat osszekevertem a vattacukrossal,mert eleg tomeny.de szerencsere tartosak ;)es jo illatuak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 22.

miomio

2013. február 24.

Számomra nagyon tömény , ezenkívül a vanília illatot sem szeretem úgy magában töményen. Nem tudom mit fogok vele kezdeni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, D-Limonene, Linalool