Star Nature

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Igazi vanília illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6%-al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jelizz

2013. február 2.

Finom vaníliás cukor az illata!
De sajna nem tartós.. én 999 Ft-ért vettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Finom vaníliás cukor az illata!
De sajna nem tartós.. én 999 Ft-ért vettem

missmisfit

2012. augusztus 22.

március 14. A tartóssága nem rossz, az illata nem természetes vanília, inkább valamilyen vaníliás édesség, leginkább kürtős kalács illat. 1000 Ft-ért vettem, annyit megért, itthonra nagyon jól esik az édes illat magamon, főleg hogy diétázok, (nekem szinte olyan megszagolni, mintha ettem is volna vmi édeset :D). De azt még meggondolom, hogy emberek közé menve magamra fújjam-e.

augusztus 22. Volt időm barátkozni az illattal. Rettenetesen mű, de már egyre jobban szeretem. Úgy tűnik, hogy pocsék ízlésem van. :D Sajnálatos, de nekem ez a cucc nagyon tetszik, még akkor is gejl. Sőt, pont az benne a jó. Tartósnak nem tartós, de rajtam sajnos semmi se tartós, (még a valódi illóolajokat is ledobja a bőröm, pár óra után őket se érzem magamon). Én ezt használni fogom, max. hülyének néznek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Sheila

2012. augusztus 6.

Nem tudok tőle elvonatkoztatni, hogy olyan mint a legendás Wunderbaum autóillatosító...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

szupercsigusz

2012. augusztus 6.

Az illata émelyítően édes. Egyébként tartós, de az erős illata miatt számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Lisana

2012. június 7.

Ma vettem egyet, és már fújtam is kicsit a csuklómra. Szerintem kellemes illata van, bár nem mondanám feltétlen vaníliásnak. Nem bántam meg azt a 800 Ft-ot, amit kiadtam érte, sőt, lehet, kipróbálom a tutti-fruttis változatot is, mert úgy láttam, azt elég jóra értékelték.
Viszont valóban csak keveset szabad fújni belőle, hogy még kellemes legyen az illata, és ne nagyon tömény, mert meglehetősen édes.
Viszont a színe az undorító... nektek is ennyire barna?? Egy picit hezitáltam, hogy bizti magamra merjem-e fújni =D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Catcake

2012. május 8.

Szeretem nagyon a vaníliás dolgokat, de ez nem jött be:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Szeretem nagyon a vaníliás dolgokat, de ez nem jött be:S

Odil

2012. május 8.

Nagyon hezitáltam, hogy hány csillag is legyen, mert ez a cucc bizony gejl, és érzem benne, bár szerencsére csak háttérként ugyanazt az ostoba, maró, naiv fruktóz-glukózszörp illatot , mint a vattacukrosban, és valahogy mégis jólesik. Csak otthon fújkálom magamra, különösen inkább a ruhámra, mert tanulás mellett legalább ez emlékeztessen az életre. Bár nem érdekel az emberek véleménye, mégsem akarom ugyanabban a stílusban ingerelni a metró közönségét, mint azok, akiket én is beledobnék a Dunába - nem, hogy bajuk essen, inkább, mert az talán kimosná a szagukat.
A tartósság közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

A tartósság közepes.

koczianorsi

2012. január 25.

Nagyon szeretem. Finom vanília illata van és egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Nagyon szeretem. Finom vanília illata van és egész nap tart.

Milli006

2012. január 24.

Még nem döntöttem el, hogy szeretem-e... Sokáig érezhető, de nekem kicsit olyan, mintha simán csak illóolajat kevertek volna alkoholba.
Mindenesetre 600 forintért még akkor is megérte, ha wc-illatosítóként végzi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 24.

Mindenesetre 600 forintért még akkor is megérte, ha wc-illatosítóként végzi. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, D-Limonene, Linalool