Stella

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glabica, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Természetes hatóanyagai - árnika, bojtorján, orvosi zsálya, vízitorma,borostyán,erdei fenyő - fokozzák a fejbőr vérellátását, mélyebb rétegekbe jutva táplálják, erősítik a hajhagymákat, hatásosak a hajhullás ellen. csalán és sarkantyúvirág kivonata gátolja a haj korpásodását is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

PolgarSzilvi

2015. január 25.

Pár hét után tapasztalható a változás, sokkal kevesebb haj van a fésűben. De a hajam tövénél kiszedi a hajszínezőt, így ezentúl a hajfestés előtti héten tartok majd egy hetes kúrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 25.

csiniteki

2015. január 19.

Szuper cucc,imádom :) Hajhullásra kaptam, és tényleg bevált.Ami nekem nagyon pozitív ,hogy nagyon zsírosodásra hajlamos a hajam és ettől elég csak heti egyszer mosnom,ami álom mert eddig 3 naponta mostam.Fényesebb szebb a hajam ,igaz még csak fél flakont használtam el, várom a végeredményt,de tuti újraveszem.Én koffeines samponnal kombinálom.Az illatát nem érzem,nem tömény gyógynövényes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

hvcs

2015. január 18.

Jól hangzik a sok gyógynövény és a natúrkozmetikumsága, de önmagában szörnyen szárít :-(
De segond, felütöm vele a kissé zsírosító Varga cseppjeimet, és a végeredmény működik is (ezt újonnan megjelent babahajakban mérem), és megfizethető is :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

Eddd

2014. december 22.

Ősszel olyan szintű hajhullásom volt, mint eddig még soha. Sürgős segítséget kerestem, amikor rábukkantam a hajszeszre. Hajmosás után masszírozom a fejbőrömbe, klassz, hogy nem kell kimosni, könnyű adagolni, az illata gyógynövényes, és az ára is rendben van. A hajhullásom megszűnt és a másik szuperjó tapasztalat, hogy eddig szinte két naponta kellett hajat mosnom zsírosodás miatt, a hajszesz használata mellett még harmadnap is olyan, mintha frissen lenne mosva. Nagyon sok terméket kipróbáltam már.... Övé a dobogó első hely!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

Recsu

2014. december 4.

Hát túl sokat nem tudok mondani róla,2szer használtam eddig és még eléggé hullik a hajam..de valószínűleg több idő kell,viszont mintha már lassabban is zsírosodna,bár én most Bánfi hajhullásra való samponjával használom,nem tudom melyiktől..de remélem,hogy hatásosak lesznek együtt és abba marad a hajhullás,eddig úgy látom, hogy nem rossz a termék!

UPDATE: rengeteg babahaaj!és kevésbé is hullik..úgy néz ki,hogy nagyon is hatásos. :) már csak a töredezésre kellene valami hatásos mert a hajamnál még egy seprű is szebb. :/ :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Gwen

2014. november 27.

Én azért használom majdnem minden nap, mert nagyon zsírosodik a hajam, száraz sampont használok emiatt, de úgy vettem észre, hogy nagyon elkezdett hullani a hajam tőle. Oké, hogy nem látszik zsírosnak a hajam, de a fejbőrömre rakódva eléggé eltömítette a hajhagymáimat. Szóval ezt kezdem el használni helyette. Este fürdés után egy vattakorongra adagolok belőle (nekem nagyon bevált az adagolója) és mindenhol jól bemasszírozom vele a fejbőröm. Fel is lélegzik tőle, finom illata is lesz, a kellemetlen hajszagot elveszi és ettől alig hullik a hajam hajmosáskor, előtte meg kb. két marokra hullt a száraz sampontól...szóval, ez nekem egy hatalmas gyógyír a fejbőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.

Lory

2014. november 10.

1 flakont használtam el,a hajhullásommal túl sok mindent nem csinál sajnos.Viszont egyértelműen nőtt a hajam de nem emiatt vettem meg.Előtte a Bánfi Lady-t használtam,ugyanaz a hatása mind a kettőnek,növesztésre jók,hajhullás csökkentésre nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

sumire0

2014. október 31.

nagyon érzékeny a fejbőröm és a hajam emiatt (is) hullik. nehezen vettem rá magam de fodrászi ajánlásra kipróbáltam és meglepődtem mennyire kedveli a fejbőröm, mintha kicsit fellélegezne tőle ahogy masszírozom. A hajam is növöget vissza.
Azért kap csak négyest, mert bár működik, de nem olyan számottevő intenzitással hogy hasra esek tőle ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

Hajni212

2014. szeptember 22.

Szerintem sokkal jobb a hajam, mióta ezt használom. :)
Bár igaz, nem ez az egyedüli termék áll rendelkezésre otthon, de szerintem ez egy csoda.
Az illata nagyon megnyerő, gyógynövényes, kellemes.
Szerintem kevesebb hajszál is hullik és erősebbnek is érzem.
De az "adagolója" nem a legpraktikusabb.
Ezt leszámítva, talán nézek tőlük még 1-2 terméket... :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Szerintem sokkal jobb a hajam, mióta ezt használom. :)
Az illata nagyon megnyerő, gyógynövényes, kellemes.
Szerintem kevesebb hajszál is hullik és erősebbnek is érzem.
De az "adagolója" nem a legpraktikusabb.
Ezt leszámítva, talán nézek tőlük még 1-2 terméket... :))

Masnislány

2014. szeptember 15.

Imádom.
A második flakontól kezdtem érezni a hatását. Gyorsan nő a hajam és temérdek lett belőle. Nővérem, akivel pár havonta látjuk csak egymást, mindig megdicséri, hogy milyen dús.
Az illata tényleg nem a legjobb, de csak pár percig érezni.
Azt is nagyon szeretem benne- ami egy fontos momentum volt a választásnál- hogy nem kell kiöblíteni.
Elég sokáig elég és az ára fantasztikus.
Számomra főnyeremény, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Imádom.
Az illata tényleg nem a legjobb, de csak pár percig érezni.
Elég sokáig elég és az ára fantasztikus.
Számomra főnyeremény, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hegyi árnika olaja. A CosIng hivatalos besorolása szerint illatanyag. A Wikipédia szerint az árnika külsőleg fertőtlenítő, sebgyógyító hatású, kelések, vérömlenyek, csonttörések okozta ödémák, zúzódások, rándulások kezelésére ajánlott. Enyhíti a rovarcsípések okozta viszketéseket, de ismeretes fertőtlenítő hatása is. Paula Begoun szerint az árnika kivonat alkalmazása sérült bőrön nem ajánlott, mert jelentős az irritáló hatása.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Az erdeifenyő kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos besorolás szerint illatanyag és tonizáló összetevő. Feketeribizli levél kivonattal kombinálva Epica márkanéven ismert hatóanyag komplexet alkot, mely - az Epica gyártója szerint - anti-aging és depigmentáló összetevő.

A fehér árvacsalán virágának a kivonata. Fő alkalmazási területe a kozmetikában: a bőrbántalmak és gyulladásos betegségek enyhítése. A népi gyógyászat eszköztárában a fehér árvacsalánt a korpa eltávolítására és a fejbőrviszketés enyhítésére alkalmazzák. Összehúzó és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint a kivonat segít hajhullás elleni harcban is, valamint serkenti a haj növekedését. A csalánról azt is tartják, hogy javítja a haj állapotát, mivel vitaminokkal és ásványi anyagokkal látja el a hajhagymákat, hogy erősebb és egészségesebb legyen.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.