Stella

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   125ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2017. április 5.

Kiszerelés:   125ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Zsíros

Dana1983

2013. november 30.

A nagyon gyorsan zsírosodó hajamra vettem, de nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

A nagyon gyorsan zsírosodó hajamra vettem, de nem használt.

szlilla

2013. november 5.

Sajnos számomra semmilyen pozitív hatást nem fejtett ki, pedig elhasználtam az egész tubussal. Ellenben olyan nagyon kiszárította a fejbőröm, hogy ilyet én még nem láttam egy terméktől sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

plinka

2013. július 18.

@ eprescsoki:

Akkor lehet, hogy kipróbálom a hajhullásra valót zsírosodás ellen. :-D Hajhullásra egyébként tényleg nagyon jó. Nem csoda: csalán, élesztő, kamilla, zsálya...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 18.

@ eprescsoki:

eprescsoki

2013. július 16.

a hajhullást szuperül megállította,viszont a zsírosodáson nem segített a hajhullásra kifejlesztett társával ellentétben :D mintha a 2 összecserélődött volna :D azért megkapja az 5öst:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 16.

plinka

2013. július 10.

Kiváló termék. Én azért vettem meg egyrészt, mert elkezdett hullni a hajam a hajfestéktől (csomókban), amit használtam, másrészt annyira zsírosodott a hajam, hogy csak nagyon keveset bírt. Mindkét problémára bevált. A hajhullást szinte azonnal megszüntette és a hajmosást is kitolja annak ellenére, hogy sportolok. Nekem teljesen jó a "csőrös" megoldás. Még nedvesen kifésülöm a hajamat, majd választékonként (kb. 4-szer) nagyon gyorsan felviszem (végighúzom) a homlokomtól indulva a tarkómig, utána pedig az ujjbegyemmel kicsit bemasszírozom a fejbőrömbe. Nekem ez a módszer bevált. A hajam végére nem szoktam külön rakni, mert az nem zsírosodik, meg a hatást, szerintem, leginkább fejbőrön keresztül felszívódva fejti ki.

Egyébként elég jó árban van a flancos termékekhez képest és sokáig elég, ha valaki nem "önti" a fejére, kis mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 10.

xingmi

2013. július 9.

az itteni ajánlások alapján vettem meg és azt kell mondjam, hogy bevált. már a második flakonnál tartok és még biztosan fogok venni egy párat :) mondjuk most ebben a meleg időben a frufrum nem bírja olyan sokáig, de amúgy 1 nap helyett még a 3. napon is teljesen vállalható, ha ezt a hajszeszt használom! az illatával is gyorsan megbarátkoztam, hajszárítás után nem is lehet érezni.
szívesen adnék 5 csillagot, de lévén hogy a melegben nem működik 100%-osan és a csomagolás is kicsit bosszantó néha (nem túl praktikus ez a csőrös dolog) csak 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Móni@nya

2013. július 5.

A régen használt samponom mintha visszájára fordult volna, így megpróbáltam lecserélni. Gyógynövény boltban ajánlották ezt a hajszeszt. Kinyitni is fura volt, használni alig tudtam. Ömlött a fejemre a lityó. Egy számomra használhatatlan, pattanásokra ajánlott golyós izét szabadítottam meg tartalmától, feltöltöttem a hajszesszel, és most ezt gurigázom végig a fejbőrömön. Pont annyi kerül fel a folyadékból amennyit szeretnék, és közben masszírozom is a buksim. Utána természetesen az ujjaimmal még inkább bedörzsizem, de ez már az élvezet miatt történik. Ha sokat viszek fel, kicsit viszket a fejbőröm, de a zsírosság megszűnt. Elmaradt a hajhullás és tele vagyok babahajjal. Mellette spec sampont is használok, így együtt tökéletes.
Ha nem nekem kellett volna kiokoskodnom a golyós megoldást, több csillagot kaphatna.
Ja igen! Egy részét apró pumpás flakonba öntöttem, ezt nyomom a fodrászom kezébe. Mégis csak takarékosabb, mintha feleslegesen borulna a fejemre az eredeti, idétlen csőrből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 5.

liljaa

2013. április 18.

Tényleg lehet nyerni vele egy-másfél napot, én a szagát sem érzem, pedig jelenleg illatmentes sampont használok. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Gwen

2013. április 6.

Sokat használtam egy időben, csak nekem az illata nem illant el, és néha olyan érzésem volt, hogy kifejezetten büdös lett tőle a hajam. Viszont nagyon jól frissítette a fejbőröm, szinte bizsergető érzés volt, mintha újra megtelne vérrel a fejbőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Zita317

2013. április 3.

Egy hete használom és egy nappal toltam ki a hajmosást eddig, remélem fokozódik a hatása. Az előttem szólok pozitív hatásait én is alátámasztom, plusz én még használom a termékcsalád Csalán samponját is zsíros hajra. Egyszerre kezdtem el használni őket. Bízom bennük, hogy helyreállítják a fejbőrömet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.