Stella

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   125ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2017. április 5.

Kiszerelés:   125ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Zsíros

timity

2013. március 27.

Le a kalappal ezelőtt a hajszesz előtt! :) Nekem abszolút bevált! Sőt, az első két nappal a hajmosás után úgy nézett ki a hajam, mint ha aznap mostam volna meg! Tulajdonképpen mióta ezt használom, a hajmosás utáni 4.napon ráérek újra megmosni a szőke tincseimet, mert akkor kezd csak zsírosodni. :) Nálam eddig ez az egy hajszesz a nyerő! Tetszik, hogy volument is ad a hajamnak, ha nem használok körkefét a szárításnál, akkor is dúsabbnak, lágyabb esésűnek tűnik. Az ára minimális, a hatása maximális! Csak 560 Ft volt a DM-ben. Mindenképpen megérte megvenni! Ha lehetne, 10 pontot kapna tőlem, de így marad az ötös! :) Tényleg csodaszer! Az egyetlen szépséghibája, a nem túl felhasználóbarát kupakja, de azért meg lehet szokni. Kíváncsi vagyok a hosszútávú hatására, de egyenlőre a 1,5 hónap alatt jól teljesített! Mindenkinek ajánlom, aki a hajmosás időpontját szeretné kitolni!

Update: folyamatosan használom a samponozás, balzsamozás után. Én a tenyerembe teszem a löttyöt, (hogy a hajam végére is jusson) és jól bemasszírozom. A fejbőrömre a flakonból adagolok, és szintén bemasszírozom. Az illata kicsit alkoholos, nagyon enyhén gyógynövényes, de számomra nem kellemetlen. Igaz, nem is valami eszméletlen csábító illat! :) Hosszan tartó használat mellett az igazán hatékony! (így plusz két napot adott nekem a 2 hajmosás között) Első használat után csak 1-et, de nálam ez is nagy szó volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

muckó

2013. március 27.

A sok-sok pozitív vélemény hatására én is vettem egyet. A szaga nem épp kellemes, de szárítás után elillan és tetszik, hogy nem ragad tőle a hajam, sőt, egész jó állagú lesz; erősebb és fényesebb. A zsírosodást viszont nem enyhítette, még, de remélem, hosszútávon beváltja a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

polkadot

2013. március 23.

Már a második flakonnál járok, nagyon meg vagyok vele elégedve. Ugyan eddig még "csak" plusz egy nappal sikerült kitolnom a hajmosást, de az amúgy baromi hamar zsírosodó hajamnak már ez is nagy eredmény. A szaga kegyetlen, de szerencsére miután megszárad a haj, azután már nem érződik. Akinek könnyen zsírosodik a haja, az mindenképp tegyen vele egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

trudie

2013. február 23.

Felbuzdulva a hajhullás elleni termékük hatásán vettem egy ilyet is, szerintem használ, bár speciális samponnal is rásegítek. Így kb. 5 napig bírja a hajam, ami jobb, mint előtte. Nem drága, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

kukac

2013. január 31.

Ma vettem meg ezt a hajszeszt. A DM-ben is kapható, tökre megörültem, hogy nem kellett fodrászkellékesig elmenni és csak 550 Ft volt.
Még nem próbáltam, de majd megírom a tapasztalataimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Még nem próbáltam, de majd megírom a tapasztalataimat.

Farkas Marianna

2013. január 30.

nekem ez a hajszesz segített eltüntetni a zsíros korpámat. vichy dercossal használtam, egy hónap múlva érezhetően jobb volt, majd el is múlt teljesen. Örülök hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

Hettii

2012. december 29.

2 db-ot vettem belőle még régen. 1-2 nappal tovább bírta a hajam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

2 db-ot vettem belőle még régen. 1-2 nappal tovább bírta a hajam :)

Martili

2012. szeptember 14.

Nem rossz, sőt, kellemes érzés a fejbőrnek, de az adagoló kupakja borzasztó. Vagy nem jön belőle, vagy kiömlik. Őszintén szólva azt azért nem vettem észre, hogy kevésbé zsírosodna a fejbőröm, de az tény, hogy jól esik használni és a fodrászom is ajánlotta. Ennyiért megéri, én 560 Ft-ért vettem Budapesten az Oktogonnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Dorcii

2012. június 23.

Akciósan vettem 200 körül, bár amúgy sem drága 5-600Ft-ot is megér :) Azt hittem, hogy hamar el fog fogyni, de mégsem. Hatásáról olyan sokat nem tudok mondani, mert mostanában zsírosabb a hajam az átlagnál és samponba is beleválasztottam ami nagyon zsírosított, úgyhogy most kezd helyreállni, de ég így is észrevehető, hogy használom. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Clinique

2012. június 19.

Arminácska jól beszélsz :-) Nagyon jó kis termék! Kitolja a hajmosást napokkal. Emellett nem nehezíti el a hajtöveket. a kupakjával kell vigyázni, én mindig túlcsavarom, és leesik a teteje... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.