Stella

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   125ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2017. április 5.

Kiszerelés:   125ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Zsíros

arminacska

2012. május 27.

Használata előtt két naponta mostam hajat, most már csak három. Tudom, nem nagy szám, de nálam ez is sokat jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

Ksari

2012. március 19.

Nekem nagyon bevált ez a hajszesz, tényleg jó zsíros hajra. Használata előtt 4-5 naponta mostam hajat, most kibír egy hetet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.