Stella

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamannie, Módosítva: 2014. május 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Por állagú száraz sampon zsíros hajra. A két hajmosásá közti idő kibővítésére.

terke29

2013. május 11.

Még szőke koromban vettem(már barna vagyok),abban nem látszott egyáltalán.A barnában sem látszik,talán csak az első 10 percben,amíg eloszlatom,és kifésülöm,hajszárítóval átfújom a hajam.Nekem bevált.Egy napot,max.kettőt lehet vele nyerni hajmosás terén.Nem is drága,7-800ft körül van.A hajtógázas verziók természetbarátabb,és jóval gazdaságosabb alternatívája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 11.

sziszoka

2013. április 10.

Borzalom.Viszketek tőle,korpás lesz a hajam.Nagyon sprőd lesz tőle a hajam,mint az agyonszőkített cicáknak. :-) Fekete hajam van és nem látszódik a fehér por rajta.Én egy kicsit megfújom hajszárítóval is a fésülésen kívül.De már nem használom,megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

sophiaa

2013. március 21.

Teszi a dolgát. Nem lesz látható nyoma a sötétbarna hajamon sem, a kezemre szórom,majd eloszlatom a fejbőrömön. Nem használom túl gyakran, csak végszükség esetén, mivel annyira azért mégsem egészséges,hogy porral tömíted el a fejbőrödet, de alkalmanként tökéletesen beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Judittttt

2013. március 12.

Nem lehet igazán szépen eloszlatni, nagyon fura lesz tőle a haj tapintása ... ééés ami a legjobb, borzasztóan szárít. Inkább vegyen egy zöld babylove hintőport aki ezen gondolkozik, mert ez semmivel nem több annál, inkább kevesebb, csak egy picit drágábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

strawberry92

2013. február 26.

Eddig a Balea Trend It Up száraz samponját használtam, és nem volt rossz, de nagyon hamar elfogyott és sokat kellett fújnom ahhoz, hogy szép legyen az eredmény. Mivel következőnek olyat szerettem volna ami olcsó és tovább elég ezt vettem meg. Hatása talán jobb mint a Baleásnak, biztos, hogy tovább lesz elég, mert nagyon kevés kell belőle. Igaz, hogy szőke vagyok, így nálam nem olyan feltűnő ha fehéríti a hajat, de én kicsit sem vettem észre, hogy nyomot hagyna. Nagyon tetszik mindig ezt fogom használni:) A hajam tényleg frissen mosottnak tűnik, ami nálam nagy segítség mert elegem lett, hogy 2 naponta mosnom kellett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

doriprivat

2013. február 22.

Meg vagyok vele elégedve. Nem a legjobb a piacon, de ár-érték arányban teljesen megfelelő. Az a legnagyobb pozitívuma számomra, hogy sokáig elég, én az enyémet több mint egy éve szereztem, és még most is bőven van belőle (előbb fog lejárni a szavatossága, mint elfogyni - rendszeres használat mellett).
Amit nem szeretek benne, hogy én is érzem néha a fejbőrömön, és egyszer valaki tanácsára beledörzsöltem, hogy majd dúsabb lesz tőle, és nagyon bekorpásodott tőle a hajam.. :( De ezt a saját hibámként rovom fel, nem a termékéként.
Volt már jobb száraz samponom is, de ez sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

Volt már jobb száraz samponom is, de ez sem rossz.

razizisister

2012. december 2.

szerintem sem rossz, egyedüli problémám vele, hogy öntögetni kell, ezért csak 4 *-ot kap

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

adrika128

2012. november 27.

Nem olyan rossz száraz sampi ez. :) Én úgy szoktam használni, hogy felszórás után finoman nedves törölközővel leszedek egy kicsit belőle, így nem lesz "ősz" hajam tőle. :D
De amúgy azért is tetszik, mert nagyon puha vékonyszálú hajam van és ez kicsit keményebbé teszi ,mint írták is előttem ,így könnyebb formáznom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

zazi

2012. november 17.

nem szeretem ezt a szárazsampont, ha közvetlenül a fejemre szórom, akkor egész nap érzem a kis darabokat a hajamban, mivel nincs valami finomra őrölve plusz marhára tud viszketni is tőle a fejbőröm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

lipstick

2012. november 13.

Én ezt nagyon nem szeretem. Nem tudom normálisan felvinni, ha mégis sikerül akkor összetapad tőle a hajam, nem is lehet kifésülni és a végei is szárazak lesznek, pedig szigorúan csak a hajtőre rakok és ami a legrosszabb, h viszket utána a fejbőröm is. Szörnyű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 13.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.