Stella

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamannie, Módosítva: 2014. május 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Por állagú száraz sampon zsíros hajra. A két hajmosásá közti idő kibővítésére.

Lestine

2017. november 28.

Fantasztikus! Többet próbálva ez jött be igazán csak. Úgy használom, hogy fejjel lefelé a kezemre rakok belőle és beledörzsölöm a hajamba, majd törülközővel áttörlöm. Mintha épp hajat mostam volna. Ez egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

bandifr15

2017. május 12.

IIIIIIIIIIImádom. Csak ez vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

IIIIIIIIIIImádom. Csak ez vált be

blankasara

2017. április 24.

Nagyon ritkán használom, mert fura, száraz érzetet ad a hajamnak, ráadásul könnyebben is kócolódik. Tisztábbnak tűnik a töve, de nem jó érzés a fejbőrömnek, így nekem nem igazán vált be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

polewitch

2017. április 15.

Mivel elég zsíros a hajam így muszáj használnom száraz sampont, ha nem akarok naponta hajat mosni. Nehéz eltalálni az adagot (nagyon kevés kell belőle), különben az egész hajam matt lesz, száraz és összeakad a vége. Úgy vált be legjobban, hogy a frissen mosott hajamra teszek egy keveset és valóban napokig vállalható tőle a hajzatom. Nem beszélve róla, hogy milyen szuper volument ad. Sajnos se a DM-ben, se a Rossmannban nincs már, kicsit nehézkés beszerezni, viszont olcsó, sokáig elég és nekem csak ez az egy vált be, pedig amit lehetett már kipróbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Timiya

2017. április 4.

Kb. két éve vettem, azóta is használom, szóval elég sokáig elég.
Én szeretem, vészesetben nagyon jól tud jönni, viszont nekem is van vele olyan kisebb problémám, hogy merev tartást ad a hajnak.
De összességében azt tudja, amire vettem, egy-két napot ki lehet vele tolni a hajmosást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Kb. két éve vettem, azóta is használom, szóval elég sokáig elég.

kisstimi93

2017. március 28.

Tűzoltásra tökéletes, egy napot pluszban kilehet vele húzni. Látvány alapján abszolút nem tűnik fel, hogy használva lett, de azért tapogatni nem kell a hajat, mert érdes, tapadós tőle. Sokáig elég. Én először rászórom a hajamra, aztán becsavarom a hajam, egy törölközőbe, hagyom így állni 5-10 percet, majd átdörzsölöm a hajam és kész is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Liv77

2017. február 18.

Jó kis szárazsampon ez.Finom illata van,könnyű használni,csak beszórom a hajam,és már indulok is.Ja,az egy másik reklám.De tényleg,csak azért cseréltem le,mert rátaláltam a színezett szárazsampikra,és az én sötétbarna hajam megérdemli.Már megint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

rekuska

2017. január 29.

Körülbelül fél éve használom, eddig nagyon bevált. Nekem több tartást ad mint a batiste, bár attól meg frissebb érzetű a hajam. A tenyerembe szórok és onnan teszek a hajtőre, rajtahagyom pár percig, aztán lefelé lógatom a fejem és átfésülöm az ujjammal, így megszabadulok a feleslegtől. Másod illetve harmadnapos hajra használom, utána muszáj hajat mosni mert kissé nehéz érzetet ad a hajnak. Kellemes az illata és nálam nem okoz hajhullást sem. Fodrászkellékesben vettem 700Ft körül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Tánya88

2016. december 5.

Nekem nagyon-nagyon bejött, elsőre én se vártam tőle sokat, azt hittem, hintőpor, de nem. Barna hajam van és nem látszik egyáltalán rajta... Dúsít, megemel. Nekem kétnaponta kéne mosni a hajam és semmi tartás nincs benne, úgyhogy ez nekem most maga a csoda :D Én úgy használom, h kiszórok a tenyerembe egy adagot és a másik kezemmel folyamatosan szórom "csipetenként", nehogy sok menjen rá. Azután összegumizom 10 percre, utána egy tiszta, száraz törülközővel áttörlöm a hajam, végül kifésülöm. Nekem tökéletesen bevált...

Aki tudja, honnan lehet megvásárolni, annak epekedve várom válaszát, mert sehol sem találom drogériákban... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

grd39

2016. november 25.

Életmentő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

Életmentő.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.