Stella

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamannie, Módosítva: 2014. május 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Por állagú száraz sampon zsíros hajra. A két hajmosásá közti idő kibővítésére.

Mmaminti

2016. november 7.

Nagyon szerettem, de már sehol nem találok. Este beszórtam, reggel megfésülködtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

juli007

2016. november 7.

Ez volt az első száraz sampon, amit kipróbáltam. A hajat mattá teszi, ez még hagyján, de én képtelen voltam kifésülni belőle, ezért mindig úgy néztem ki tőle, mintha őszülnék, pedig már ruhakefével is próbáltam kiszedni. Aztán itt tanácsolta valaki, hogy ne közvetlenül a hajamra szórjam, hanem a tenyerembe, és úgy dörzsöljem a hajamba. Így sokkal jobb lett a végeredmény. Amúgy valóban tartós, jó tartást ad a hajnak, a zsíros kinézetet megszünteti, de nem látszik-érződik tőle a haj frissen mosottnak, a tapintás és a látvány is fura lesz. Elhasználtam, mert nem volt összehasonlítási alapom, de utána nem vettem újra, hanem a spray kiszerelésű száraz samponokra tértem át. Ég és föld a különbség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Aaaudrey

2016. szeptember 6.

Nálunk évek óta használja a család, tesóm és anyukám is. Ezzel egy-két nappal ki lehet húzni a hajmosást, nagyszerű megoldás ha nem tudunk hajat mosni. Fodrász javasolta szárazsampon használatát, hogy azzal húzzuk ki a hajmosást, mert nem tesz jót ahajnak ha túl sűrűn mossuk, szárítjuk. Nekem hajmosást követően 2 napot bírna ki a hajam de ennek köszönhetően ha használom akkor 3 napot simán kíbir. Kicsit mattá teszi a hajat, de tartást ad neki és nem lapul le és megszűnteti szírosságot. Én a tenyeremre szoktam szórani és aztán bedörzsölöm a hajamba. Valóban a vége felé főleg már nagyobb szemcsék szoktak lenni, de nem okoz problémát mert sosem szórom közvetlenül a fejemre, hanem először a kezembe, lesöpröm a durva szemcséket és csak a kezemen maradó finom port dörzsölöm be. Sötét hajam ezért vigyáznom kell mert ha túl sokat hazsnálnék akkor kifehérítené, de ezzel a kézre szórós megoldással ügyesen meg tudtam oldani, hogy éppen csak annyit dörzsölök több részletben amennyi kell. Előfordult már, hogy nem tudtam hajat mosni és a 4. napon is kénytelen voltam megint használni. Kinézetre teljesen elfogadható volt a hajam, de akkor már nem jó érzés a fejemnek.
Mivel mostanság nem lehet kapni drogériákban, legutóbb is neten rendeltem, kipróbálok más szárazsamponokat is, hátha találok még hatásosat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Kyngu

2016. augusztus 27.

Nekem nagyon hamar zsírosodik a hajam. Akármilyen pakolásokat rakok rá, akármilyen sampont használok, vagy akárhogy próbálom elhúzni a hajmosást; másnap este már kicsit olajos. Főleg mert eddig frufrum is volt, ami ilyen szempontból még bonyolultabb és idegesítőbb.
Múlt évben már teljesen kikészültem a hajam minőségétől. Úgyhogy beszereztünk egy ilyen szárazsampont. Imádtam vagy egy évig. Nagyon intenzíven mattít. Mondjuk adagolni szerintem bonyolultabb volt, egy évig tényleg nem tetszett másik száraz sampon.
Mostanában derült ki, hogy már nem árulják a terméket boltokban. Úgyhogy még gyorsan vettünk egy évre elegendőt. Amúgy a termék nagyon is megfizethető.
Mindenesetre mostanában már sokkal kevésbé kedvelem a terméket, vége a nagy szerelemnek. Nagyon könnyű túladagolni, korpás lesz tőle a hajam, a tapintása pedig katasztrófa, nagyon elnehezíti a hajat. Remélem, kinézetre nem látszott a hajamon, mert egy évig használtam a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Dendera

2016. augusztus 26.

Régóta használom, kb. 3 naponta, mert nagyon zsírosodásra hajlamos a hajam és nem szeretnék naponta, kétnaponta hajat mosni. Számomra tökéletesen megfelel ez a száraz sampon, sőt nagy hasznát vettük már többször is, mikor valamelyik családtag kórházba került és nem tudtuk megmosni a haját, csak így. Szóval én elégedett vagyok vele, igaz nekem világos színű a hajam, lehet a sötétebb hajúaknak meglátszódik a fehér por a hajában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

ihavenotime4this

2016. május 27.

Annyi problémám van vele, hogy az enyémben vannak ilyen nagyobb szemcsék is, amik szépen ott maradnak a fejbőrön használat után, mintha korpás lenne a hajam. Ha ezek nem lennének benne, akkor homogén hintőpor állaga lenne, ami ideálisabb lenne egy ilyen terméknek. Lehet, hogy végleg felhagyok a száraz sampon kísérletezéssel, és maradok a sima hintőpornál, nekem az vált be eddig a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 27.

animaci

2016. május 12.

én meg voltam elégedve vele, mindjárt elfogy és most hirtelen nem is emlékszem, hogy hol vettem :( a DM-ben kerestem, de nem találtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

kaposztamester

2016. április 27.

fénytelenít , nagyon szárít . Elajándékoztam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

fénytelenít , nagyon szárít . Elajándékoztam

telelle

2016. április 17.

Közép-sötétbarna hajam van, és úgy használom ezt a sampont, hogy a kezemre szórom és az ujjaimmal eloszlatom a hajamban, mint a balzsamot, egyáltalán nem gázos. Amikor először használtam, raktam a fejbőrömre is, de mivel nekem ez a testem leghisztisebb része (szinte mindentől viszket), ezt a továbbiakban inkább mellőztem, így tökéletesen bevált, és drága sem volt. Néha hintőporral helyettesítem, mert ugyanaz az elve, és valamiért felgyűlt itthon. Majd egyszer lehet kipróbálom a Batiste-ot, mert jókat hallottam róla és kíváncsi vagyok a volumennövelő képességére, de addig is elvagyok ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

bogii95

2016. február 22.

Nekem tökéletesen bevált ez a szárazsampon. Kicsit durva tapintású utána persze a hajam, de egy szárazsampontól mit is várnék. A zsírosságot tökéletesen megszünteti, 2 nappal simán kitolható vele a hajmosás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.