Stella

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamannie, Módosítva: 2014. május 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Por állagú száraz sampon zsíros hajra. A két hajmosásá közti idő kibővítésére.

igarel

2015. április 27.

Már egy éve megvan, kb hetente használom, egy nappal ki tudom vele tolni a hajösszefogást:) igazából jó kis termék, de nekem a sötétbarna hajamon kicsit meglátszik ha nem "porolom ki" rendesen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

tamarella

2015. április 26.

Mielőtt megvásároltam volna a terméket, hintőport használtam, szóval azzal tudom összehasonlítani. Ennek jobb a hatásfoka, tényleg kevés port kell csak használni a jó hatás eléréséért. A baj vele szerintem az, hogy elég durva, kemény lesz tőle a haj, illetve hogy a por használatakor nem lesz életteli a hajam, hanem egy fakó színű durva valami... Ezért általában össze is szoktam fogni, így kevésbé feltűnőek a hátrányok:) Egy hátrány még az, hogy elég szemcsés, olyan, mintha sószemcsék lennének benne, szóval nem igazán por jellegű (nem úgy, mint a hintőpor).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Flora1024

2015. március 27.

Nagyon szeretem! Életmentő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Nagyon szeretem! Életmentő!

Krisztus

2015. február 8.

Öt csillagot kap mert ez volt ez első száraz samponom, és emlékszem mennyire boldog voltam extrémen zsírosodó hajú tiniként amikor rátaláltam :) Viszonylag könnyű használni, szőkésbarna hajamon nem hagyott fehér nyomokat maga után. Hajam dúsabb, könnyebben formázható tőle, viszont vele tényleg csak egy - max kettő napig lehet halogatni a hajmosást. Csak azért váltottam le mert nálam valahogy az állandó nyitogatástól mindig letört a teteje, és volt hogy pont a táskámba ömlött ki. Évekig használtam, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

sandor_zsofia

2015. február 7.

Nagyon kevés is meghozza a kívánt hatást, frizura készítéshez is ideális. Tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Pillácska;)

2015. február 3.

Sajnos nekem is gyorsan zsírosodik a hajam, ezért az itteni vélemények alapján úgy gondoltam,hogy kipróbálom ezt a fajta száraz sampont. A hatásával meg vagyok elégedve, mert tényleg nagyon hatásos és jó kis dús hatást is eredményez. Viszont ami miatt csak 3 csillagot kap, hogy a használata után alig bírom kifésülni a hajam, és nagyon száraznak is érzem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Colette221

2015. január 31.

Több mint 1 éve használom. Nem rossz, de sajnos meglátszik a világos barna hajamon. Nagyon kell vele vigyázni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 31.

FerJuci

2015. január 31.

Sokféle száraz sampont próbáltam, igazából mindegyik jó volt. "Sajnos" sötétbarna hajam van, amin, ha nem vigyázom fehér foltok keletkeznek. :) többnyire egy napot szoktam vele tolni, arra bőven jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

csorsika

2015. január 27.

Nagyon zsírosodik a hajam. Már több száraz sampont is használtam, de eddig nekem ez vállt e a legjobban. Nagyon szép hatást ér el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

hvcs

2015. január 18.

Életmentő kategória. Erősen zsírosodó hajam van, és vagy naponta mosom, vagy szárazsamponozok. Persze harmadik napra már így se vagyok gyönyörű, de legalább a napi mosást megúszom... és tényleg szuper tartást is ad a hajnak! A szórással persze vigyázni kell, középbarna hajon már feltűnő fehér foltokat hagy, ha megcsúszik vele az ember keze. És azzal is érdemes vigyázni, hogy nehogy túl sokat lélegezzen be az ember :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.