Stella

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamannie, Módosítva: 2014. május 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Por állagú száraz sampon zsíros hajra. A két hajmosásá közti idő kibővítésére.

Nonaa

2014. július 20.

Többféle fújós szárazsampont is kipróbáltam, de azokból sok kellett, hamar kifogytak és nem sokat használtak. Rátaláltam erre a csodára, olcsó, nagyon sokáig elég, és a hajjal is "csodást" tesz. Ezzel 5 naponta mosok hajat (korábban már a 2. vagy 3. napon újra hajat kellett mosnom). Furcsa, de nem tudnám már enélkül elképzelni az életemet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

PAncsi79

2014. június 6.

Régebben több flakonnal is elhasználtam belőle.
Vigyázni kell a mennyiséggel, mert ha túl sokat viszünk fel és nem fésüljük ki alaposan, ősz hatású hajunk lehet. Az én hajam kicsit dúsabbnak tűnt a használata után, viszont végigsimítva érezni lehet, hogy valami rákerült a hajamra, nem olyan selymes, mint a spray változatú termékek használata mellett

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

Régebben több flakonnal is elhasználtam belőle.

Edeenci08

2014. június 6.

Az én hajam is katasztrofálisan zsírosodik :( Nem egyszer mentett már meg ez a kis száraz csoda, amikor reggel átaludtam a hajmosásra szánt időt. Engem nem zavar a hajam állaga a por használata után, nem viszket, sőt, egy kicsit még dúsítja is, így nem lapul rá annyira a fejemre. Az ár is egy nagyon fontos szempont. Mondom ezt azért, mert egyetlen 1x elkövettem azt a hibát, hogy Syoss pumpás szárazat vettem, ami estére szépen le is eresztett a táskámban.. Szóval csúfosan veri a márkásabb társait :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

mrs.criss

2014. április 29.

sokáig imádtam,mert ha vki megszokja h kell használni, nem lesz fehér a haja ill.fejbőre.tényleg sos segítség a gyorsan zsírosodó hajúak számára és nem is drága DE!! nekem akárhányszor használom másnapra borzalmasan korpás lesz a hajam...nyilván nem szó szerinti korpa,hanem ez a por vhogy rátelepszik a fejbőrre, de könyörgöm találjanak már ki vmit ami megoldja a zsírosodást de nem korpásít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

xleiax

2014. március 28.

Sajnos könnyen zsírosodó hajam van, így 2 naponta kellene hajat mosni. Na azt már nem! Azért vettem meg ezt a száraz sampont, hogy legalább 3 napig kibírja a hajam, maximum 4. Nekem abszolút bevált, de fontos, hogy apránként vigye fel az ember, és utána jól fésülje ki, akkor nem lehet probléma azzal, hogy fehérlik a hajon. Viszont egy dolog zavar, ami miatt le kell vonnom egy csillagot, valahogy nem szeretem a hajam állagát, amikor rá van szórva ez a por, nagyon elnehezíti. Így mondjuk több napig nem is mindig tudnám elviselni, max ha lófarokban van a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

dorisz93

2014. február 23.

Nagyon szeretem, eddig ez a kedvenc szárazsamponom. Akár 2 nappal is kitolja a hajmosást, és barna hajúként nem tapasztaltam, hogy annyira fehéren befogná a hajtöveket, valamint sokáig elég, az ára is kedvező. Annyit azért kifogásolnék, hogy a poros megoldás számomra nem igazán praktikus, de ettől még 5 csillagot kap. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

szivi81

2014. február 15.

Több száraz sampont is kipróbáltam már, a spray-s változatokkal ugyan könnyebb dolgozni mint ezzel, de nekem a spraykből olyan hamar elfogy a gáz, szóval azokat pénzkidobásnak érzem. Ezt a száraz sampont kb 1 éve vettem, de még mindig félig van, nagyon kiadós. Én két naponta mosok hajat, ezzel max egy napot tudok ráhúzni. Nem hordom összekötve a hajam, lehet úgy 2 napot is nyújtana. Nekem (mivel sötétbarna a hajam) sajnos látszik közvetlenül felvitel után, de hagyom kicsit, jól átfésülöm, van, hogy még át is hajszárítózom, és nem marad utána "hamvas" hatás. Ami nagyon jó benne, hogy megemeli a hajtöveket, jó kis volument ad. Ha reggel használom, estére azért már összezuhan a frizurám, és kicsit fura a tapintása, másnap reggel már nem úszom meg a hajmosást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

Tory666

2014. február 9.

Nagyon meg vagyok elégedve vele! Nekem sokkal jobban bevált, mint a spray formájú szárazsamponok por formátumból pedig a Dry és hintőpor volt amit próbáltam, de ezeket mind magasan veri szerintem ez. Nagyon jó! 2 nap után már nagyon zsíros a hajam, hiába próbáltam mindenféle "csodaszert", egyetlen nappal sem tudom kitolni a hajmosást csak szárazsamponnal. Reggel beszórom vele (tenyerembe szórom és apránként viszem fel a hajamra, ahol igényli) és még másnap is kitart a hatás, sőt volt olyan, hogy a 3. napot is kihúztam vele, akkor kicsit felfrissítettem ugyan megint vele. Úgyhogy hatalmas áldás. Középbarna hajamon használom, nem látszik rajta, nagyon jól el lehet oszlatni, mattít kicsit, de nekem kifejezetten tetszik a hamvas hatás :) Biztos, hogy újra ezt fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

cicatapmancs

2014. február 5.

Én eddig csak ezt a száraz sampont próbáltam. Szőke a hajam, tehát nekem nem látszanak a fehér szemcsék. A hajtöveimet nekem is szárítja (értelemszerű,hogy szárít, mivel ha nem így lenne ,akkor hogyan szívná fel a zsírt a hajról), de hát nem is hidratáló hatást vártam, balzsamot pedig egyébként is használok, tehát ez a szárazság hamar eltűnik. (Nem is értem,hogy miért írják,hogy szárítja a hajvégeket, amikor ha már valakinek a hajvége is zsíros,akkor tényleg hajat kéne mosni, nem ezt használni...) Ha beszórom vele a hajam, akkor sokkal jobb a tartása, ha lehetne, akkor ilyen célból minden nap használnám :)

Több, mint 1 éve használok ilyet. Vészhelyzetben amikor nincs időm hajat mosni, mindig előkerül. Elég gazdaságos, mert viszonylag sokáig elég. A hajam továbbra sem hullott ki tőle, maradt minden a régi, úgyhogy továbbra is szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

anabela

2014. január 27.

Elégedett vagyok vele, előtte próbáltam a 'Dry' szárazsampont, annál jobb, finomabbak a szemcséi, könnyebb talán használni. Jól el lehet oszlatni, nincs vele semmi probléma, szerintem jól teljesít. Azért 1 napnál tovább nem húznám vele a hajmosást, eléggé érdekes lesz tőle a haj állaga, de szerintem nem is erre való, nem hiszem, hogy létezik olyan szárazsampon, amitől kellemes, hidratált, frissen mosott érzésű lenne a haj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.