Stella McCartney

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2019. augusztus 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Heinemann

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: rózsa, mandarin, bazsarózsa, ámbra

noavedon

2017. február 3.

A 2014-es reformulation előtt imádtam, azóta kevésbé.
Egyrészt a mostani EDT (a halványrózsaszín pöttyös) 1-2 órát bír max, az EDP pedig fél napot, és hiányzik belőle az a fűszeres, kicsit sötét, mély érzékiség, ami 2014 előtt olyan különlegessé tette. Úgyhogy az új verzió max. 3 csillagot kapna, de ez még a fehér papírdobozos, tehát valószínű a régiről szól.

Az eredeti Stella viszont csodás, az oud, az ámbra, a mandarin istenien emeli ki és öleli körbe a mély, érzéki, nőies rózsát. Teljesen más vagyok, ha ez van rajtam. Magabiztos, egyszerre lágy és kemény, akkor is extra nőies és figyelemfelkeltő, ha szakadt farmerben és egy pólóban vagyok. A tartósságára sincs panasz, pár fújás, és késő estig kitart. Kár, hogy 2014 óta már vadászni kell erre a verzióra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

A 2014-es reformulation előtt imádtam, azóta kevésbé.

HDR

2016. június 17.

Timi, jelentem megérkezett! :)
Elsőre nagyon finom rózsa, majd jön a narancsos gyümölcsösség puhán, hajszálnyit édeskésen. Ha gyümölcsös rózsaillat kell, akkor ez az! Aztán ahogy telik az idő folyamatosan változik, hol megint sokkal rózsásabb, hol csak gyümis-virágos.
Tetszik! Ez lehet az őszi-téli rózsaillat, amikor Chloé Rose már kevés, túl friss (és az amúgy ehhez képest nagyon fás).

Én ebben bazsarózsát érzek leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

Timi, jelentem megérkezett! :)

Én ebben bazsarózsát érzek leginkább.

Timi8

2016. június 5.

Pillekönnyű, tiszta, làgy, üde ròzsaillat. Tavaszias, lenge. Valamiért arra gondoltam, hogy minimum olyan dögös mint a Nina L'Extase, szerintem az üvegcse ill. a szìne miatt asszociàlhattam erre. De nem csábos illat ez, inkàbb szende, visszafogott és legalàbb annyira angol mint a Burberry-k. Igényes, könnyen viselhető, diszkrét, kifinomult és tartòs. Aki szeretne kipròbálni 10ml-t, nekem van! Sajnos a virágos, főként ròzsás illatokkal nem vagyok, nem is lettem jòban, nem szeretem őket magamon, emiatt ezt is szìvesen tovàbbadnàm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Heloise

2016. május 27.

Egy kedves Krémmániás felajánlotta hogy küld nekem fújóst próbaképp, mert már annyira furdalt a kíváncsiság. Nem csalódtam. A legkülönlegesebb és legfinomabb rózsás - friss illat amit valaha szagoltam. Csodaszép egyensúly van a virágok és friss tisztaság illata között, ami miatt minden évszakban és élethelyzetben bátran hordható. Tipikus "angol parfüm", az angliai rózsakertek és a ropogós jeges levegő ami elsőre eszembe jut róla. Kategóriájában nálam megverte a Chloé edp-t, ami nagy szó mert eddig az volt az egyik top rózsás parfümöm. Talán azért is, mert ebben van valami kis csavar még, egy kis romantikus, játékos báj ezzel a friss, harmatos beütéssel. Rajtam ultratartós, fürdés után sőt még másnap is éreztem picit a csuklómon. A Stella Nude nevével ellentétben sokkal erősebb és mélyebb rózsaillat, azt nagyon nem szerettem, ebből viszont alig várom hogy megrendeljem a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

szilfid

2016. május 23.

Jó pár évvel ezelőtt ajándékba kaptam a testápolóját egy limitált szériás vásárláshoz. Rögtön megtetszett az illata, a friss rózsák, de nem tolakodó vagy öreges. Sokáig vadásztam, mert sajnos nem mindenhol kapható, de most már az asztalomon tündököl. Tartósságra nem tökéletes, de mégis nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

galagonyanya

2016. február 21.

Én elfogult vagyok, ha a McCartney névről van szó. Hívd sznobizmusnak, ha akarod, de én Beatles-dalokon nőttem fel, és elégedettséggel tölt el a tudat, hogy parfümimádó és -függő lévén a McCartney név továbbra is része az életemnek. Nagyon szeretem Stella parfümjeit. A Stella Nude bizonyította be számomra azt, hogy rózsa és rózsa között óriási különbség van. Én a kertben imádom a rózsát, mint illat a bőrömön meglehetősen furán viselkedik. A Nude-dal viszont sikerült megbarátkozni. És ami a nővérét, a Stella EDP-t illet, ő nem ám az a rózsa... ő igazi nagyágyú, a rózsák királynője. Gyönyörű, mély, ámbrás rózsaillat, éjszakára. No more lonely nights...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

àgi75

2016. február 15.

Nagyon szeretem! Tavasztól őszig kívàló kis illat! Rajtam vàltakozva hol gyümölcsös,hol viràgos! Tartóssàga közepes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 15.

evifume

2015. február 12.

Óóó a drágaszág! A rózsák rózsája, a csodálatos gótikus angol rózsa: Miss Stella McCartney. Stella egy gyönyörű sötétlila bársonyos rózsa, tövisekkel: a damaszkuszi és bolgár rózsaesszenciát a bazsarózsa és a mandarin, illetve az ámbra kontrasztja teszi egyszerre frissé és nehézzé, szárazzá és édessé. Nappal és éjszaka egyaránt hordható, van, aki szerint ideális munkahelyi illat, de én inkább különleges alkalmakra szeretem tartogatni. Szerintem minden korosztálynak jól áll, sőt megkockáztatom, hogy akár férfiak is megpróbálkozhatnak vele, esetleg Encre Noire-ral vagy Guerlain Vetiverrel rétegezve, noha e vad ötletemet még magamon is ki kell próbáljam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

odelnyul

2014. április 22.

Kicsit édes, kicsit fanyar rózsa. Szerintem más parfüm nem is létezik. Imádom. Ja és lehet itthon kapni, csak nem boltban.

Megjegyzés: Mivel nemrég kifogyott, egy neves online parfümériából rendeltem újat, és noha nagyjából rendben van (mondjuk, nem olyan tartós, mint a régim és mintha az ámbra illatjegy nem lenne jelen olyan erősen) meg kell, hogy jegyezzem, hogy a dobozon és az üvegen levő batch code nem egyeznek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

Vaslady

2014. április 6.

Tiszta,rózsa illat.De nem a szárával, tüskéivel,egészében fellelhető vad rózsaszál,mint Ysl-től a Paris,hanem olyan kis finomka,csak maga a virág,mint édesanyám kertjében a hosszú szárú,hosszú szirmú rozsaszinű rózsa.Tartós is.Nem ismertem ezt az illatot,mintát rendeltem belőle,kellemes letisztult illat,a mai trendeknek megfelelő,nőies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.