Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lakatos.zsuzsanna, az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Eperpüré és hibiszkuszvirág-kivonattal.

dessy

2015. február 4.

Én nagyon szeretem:) Nagyon jó az illata is,csak drága és gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Én nagyon szeretem:) Nagyon jó az illata is,csak drága és gyorsan fogy :(

zsazsa

2014. október 7.

Finom puding illata van, test melegre egyből olvad, nagyon jól lehet vele masszírozni és hidratál is. Télre más illatra vágyom, de a mostani délutáni napsütéses időben még szerethető :) Az ára kicsit magas, de elfogult vagyok a Lush-sal, így persze, hogy 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Katica13-D

2013. április 10.

Hajtóvadászatot indítottam ezért a finomságért. :)))) Az Árkádban található Lush boltban azt mondták, hogy érdemes figyelgetni a weblapot ( http://www.lush.hu/by_category/retro-?page=0 ), mert a retro kategóriában hamarosan megrendelhető lesz. Jaj, már alig várom. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

sophienural

2013. március 13.

Hát én majdnem sírtam amikor kivonták a forgalomból és nem győztem kérdezgetni az eladókat, hogy de hát miért? Utoljára még tavaly nyárra vettem belőle kettőt is, többet nem mertem mert ugye olyan magas arányban tartalmaz természetes vajakat meg olajokat h féltem egyszerűen megavasodik ha nem használom el időben. Nagyon szép nyári emlékeket idéz, minden reggel indulás előtt végigkentem vele a lábaimat, karjaimat és a dekoltázsomat, amitől tompán fénylett a bőröm a vakító napsütésben és élképesztően édes,epres illatot árasztottam. Szép emlékek.. milyen kár h ez a strawberry doesn't feel forever :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

szisszike1

2012. december 23.

Szerintem nagyon finom illata volt, és tetszik a külalakja is :-). Szerencsére a közelmúltban sikerült szereznem belőle egyet, így már csak ritkán használom, inkább krémparfümként :-), hogy tovább tartson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 23.

Petronella

2012. december 13.

Nagyon szerettem ezt az illatot, gyártottak ebben az illatban régen tusfürdőt is (Yummy yummy), odavoltam értük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

podi

2012. december 10.

Szerintem ez túl zsíros volt, ami miatt semmit nem hidratált, és az egyébként is száraz bőrt még szárazabbá tette. Annyit nem ért, mint amibe került. Utána ruhát, ágynemút is kellett mosni, mert beleivódott a fel nem szívódott zsír. Én szerettem az illatát, férfiak nem. Többet nem is vennék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Dudoka

2012. november 24.

Imádom az illatát, kár, hogy pont ezt szüntették meg... :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 24.

Imádom az illatát, kár, hogy pont ezt szüntették meg... :-(

ccp

2012. július 27.

kar hogy mar nincs ilyen :( szerettem nagyon eperpuding illatú

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 27.

kar hogy mar nincs ilyen :( szerettem nagyon eperpuding illatú

Darky

2012. július 27.

Csodás illat, nagy méret, lágy bőr... meg egy kis irritáció is, tehát jelenleg a ruháimat illatosítja, ami azért kicsit luxus...de amúgy parfümként elfogadnám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.