MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
Ár: 7500.- +pk. , Eladó: Andrea996
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szeged , fizetés: Fizetés előre utalással, +postaköltség

Dalma027

2020. március 24.

Nagyon kell figyelni a felvitt mennyiségre, egyébként szép egységet képez, nincs maszk hatás. Már a második üvegnél tartok, de még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

monique001

2020. március 4.

Hamar átfénylik. A fedése szép képet ad, én nem "építkezek" , egy réteget kenek mindig. Egyelőre nem tapasztaltam ránckiemelést, tehát púderrel jól tudom használni. A boltban volt szerencsém a korrektorához is, na azzal ráncosabb lett a szemem, mint előtte, de az alapozó az használható 40 év felett is, és púderrel zsíros bőrre is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 4.

zsembesluca

2020. február 12.

Én a dw után csalódtam benne :( az nc naaagyon sárgás, az nw malac rózsaszín, kinek jó ez? És csunyan mutat, maszkos a dwhez képest

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Tempete

2020. február 11.

Hetekig nézegettem a Douglasban ezt az alapozót, mire rászántam magam :D DE! MEGÉRTE! A sminkes csajszi segített kiválasztani a megfelelő színt, és a zsíros bőröm miatt választottuk ezt a matt alapozót.
Ami pozitív: nagyon szép bőrképet ad, elképesztő, hogy mennyire jól bírta 10 órán át a zsíros homlokomon is. Erős fedésig építettük fel, noha az én bőrömnek erre alapvetően nincs szüksége, bőven elég a közepes, de kíváncsi voltam :) Nem ült meg az apró barázdákban sem. nekem az illata kifejezetten tetszik, de tudom, hogy sokaknál volt ez már negatív. Igen, tényleg van egy erőteljes, sajátos szaga, de engem nem zavar :) Amikor hazaértem, az alapozó 8 órás vieslése után, anyum megjegyezte, hogy nagyon szép ma a bőröm. Ezt eddig ilyen szinten egyik más termék sem tudta nyújtani számomra, pedig használtam már Clinique, lancome, Bourjois termékeket is. Én azt mondom, hogy az ára még belefér. nem olcsó, de tekintve a minőséget, és azt, hogy egy jó smink alapja az legalább egy minőségi alapozó, korrektor és púder....szerintem megéri belefektetni, inkább spórolok egy kicsit egy szempillaspirálon, pirosítón, stb. A pumpát külön kellett megvenni hozzá, igen, így elsőre húzósabb a történet, de hosszú távú befektetésként így is megéri. ha tényleg ennyire jó barátságban leszünk, akkor elhasználom mellette a még meglévő Bourjois alapozómat, de utána erre fogok áttérni véglegesen.
Száraz bőrre semmilyen szinten nem ajánlom, mert egy picit a vízhiányos részeket (nekem az állam környékén van egy kicsi) hajlamos kiemelni, de nálam ez sem vészes, és mivel a zsíros bőröm miatt csak legalább félmatt alapozó jöhet szóba, így ennyit elnézek neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

DoraDe

2020. február 10.

Jó kis alapozó, szépen fed, és elég tartós. Viszont az ára elég borsos, és a szaga se túl kellemes nekem. Illetve felvitelkor kissé irritálja a bőrömet, pedig nem érzékeny.

Update: Jelenleg ez a kedvencem, amit minden nap használok, mert nagyon szép az eredmény. Nem kezd hamar átfényesedni, nem kezd kopni. A bőrömet most nem irritálja, lehet én változtam. Illetve az árát sem érzem már annyira durvának, a minőséget meg kell fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

gyulzsuzsi

2020. január 27.

Egyelőre csak tesztelgetem. Nekem elég a fedése, bár hamar átfényesedik. Majd kipróbálom Blot púderrel is.
A Westend-es MAC lányok előtt le a kalappal, készségesen adtak mintàt (oké, vàsàroltam is), de abszolùt azt éreztem, hogy szeretnék, hogy nekem, a vevőnek jó legyen. Ez ma már ritkaság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Zsannus

2020. január 25.

Télre kerestem egy jó alapozót, az ilyenkor nagyon világos bőrömre. A mac-es csajszi készségesen segített és megtaláltuk a megfelelő színt (ami nyáron tuti túl világos lesz, de most pont jó). Nem kell belőle sok. Szépen fel lehet vinni, rétegezni (bár úgy nekem már túl természetellenes) Egy rétegben szép természetes hatást lehet elérni. Amiért 4 csillagot kap, hogy nagyon kiemeli a szárazabb részeket az arcon, ezért érdemes megfelelően aláhidratálni.
Nekem nem fényesedik át, szinte meg se mozdul az arcomon egész nap. (jó orrfújásnál valóban kopik, de melyik alapozó nem??? Ez nekem nem negatívum) Összességében egy erős 4,5 csillagos alapozó, de olyan nincs, szóval 4 csillag az ára miatt és a száraz részek kiemelése miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Pöti

2019. december 29.

Bent voltam a MAC-ben, természetesen korrektor miatt, hátha találok magamnak. És persze mellette ácsingóztak az alapozók is. Eszembe jutott, hogy ezt mennyien szeretik, de eddig nem volt hozzá szerencsém. Végül az NW13 lett az én szívem, pont jó, rózsás beütése van. Nekem is a DW jutott róla eszembe, csak ezzel lényegesen könnyebb dolgozni, az nagyon hamar megköt. Mattra szárad, igazából nem is kellene rá púder szerintem. Az ára szerintem lélektani határon van, szóval nagyon fontos, hogy elsőre bele találjunk az árnyalatba, mert ahhoz drága, hogy ne a legjobban passzolót vegyük. Én elég célirányosan nézelődtem, tudtam, hogy NW és hogy a 20 biztosan sok lesz. Velem kedves volt az eladólány, de osztom a véleményt, miszerint általában nem épp a legkedvesebbek..
Utóirat: hát ami az illatát illeti, ez tényleg nem illat, hanem vegyszerszag.. Felkenve egy idő után már nem érezni, de amíg blenderrel pacsomagoltam magamra, azért elég fojtó volt az "illat"..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

kriszticsoh

2019. december 9.

Egy hónapja vettem és őszintén nem éri meg a hipeot. Legalábbis nekem nem. Se a homlokom se az orrom pórusaival nem tud megbírkózni, olyan mint egy sima drogériás alapozó. Így tehát számomra a keresés még folytatódik..:)

*viszont abszolút pozitívum hogy a MAC-es lányok (én a Westendben jártam) nagyon cukik és segítettek kiválasztani a színem,amit tökéletesen sikerült eltalálni!!

1 év után update: Még mindig rengeteg van belőle mert csak alkalmakra használom és ezért mindig elfelejtem hogy mennyire borzasztó.Iszonyatos pénz kidobás,konkrétan a zsíros bőrömmel tök mindegy milyen primer van alatta,1 órát sem bír ki.Olyan mint egy 1000 forintos drogériás alapozó,sőt még talán azok jobbak is ennél.Nagyon elkerülős zsíros bőrűeknek/tág pórusosoknak!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

miss.vivien

2019. november 28.

Sokszor újravettem már, a legjobban fedő MAC alapozó, kifejezetten zsíros bőrre. Korrektorral tényleg jól fed, viszont hiába mattítós, akkor is kell rá púder, sőt, egy nap többször is át kell púdereznem magam (MAC transzparens púdert használok). De jobbat nem tudok jelenleg, szóval marad ez. Azért szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)