MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
Ár: 7500.- +pk. , Eladó: Andrea996
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szeged , fizetés: Fizetés előre utalással, +postaköltség

scorpionqueen

2018. március 3.

Ez az alapozó egy megváltás lehet a kombinált bőrűeknek, nekem kb. az volt. Nagyon nehéz a mostani "dewy finish" trendben ilyen bőrrel jó alapozót találni. A Double Weart eddig akárhányszor próbáltam, túl nehéz, túl poros volt a finishe az arcom azon részein, ahol nem zsíros a bőröm. Wishes tesztje után gondoltam, megnézem ezt. Azóta is boldogan használom, igen jó kis alapozó ez. Nedves Beauty Blenderrel használom, nagyon-nagyon hosszasan eldolgozva. A múltkor lemértem, minimum 5-6 perc szükségeltetik nekem ahhoz, hogy szép, vékony finisht tudjak elérni, ami teljesen egybeolvad a bőrrel és gyakorlatilag láthatatlan. Mert tudja ezt is, csak türelem és idő kell hozzá. Emiatt nem mindennapos használatban van, reggelente a robotpilótának semmi kedve a pepecseléshez. Ecsettel sajnos ez nem megy, végigpróbáltam az összes ecsetemmel pedig, de mindig látszódott, hogy alapozó van az arcomon, hagyott egy enyhe poros finisht a pofikon. Nedves Beauty Blenderrel viszont tényleg fantasztikus. Eldolgozás közben ahogy szárad az alapozó és ahogy újra és újra átmegyek a nedves szivaccsal az arcomon folyamatosan, úgy szívja fel tényleg a felesleget, ami ennek hiányában poros finisht adna. Leheletvékony rétegig szoktam eldolgozni, simán lehet, csak türelem kell hozzá.
Mennyiségtől függ a fedése, van, hogy fél pumpálásnyit oszlatok csak el, úgy alig van fedése, de mégis látványos változást hoz az arcon. 2 pumpálásnyival már 2 dimenziós lesz a fejem. A tartóssága elég jó, bár 6 óránál tovább rajtam nagyon ritkán szokott smink lenni, de ez 6 óra után is a helyén van bombabiztosan. Száraz bőrűeknek viszont egyáltalán nem ajánlom. Ami az én homlokomat 6 órára lemattítja, az a száraz bőrből az életet is kiszívja.
Kivitel: öntős üveg. Tudom, nem luxus márka, a szépséget ne itt keressem. Meg a pumpát se. Áh, hagyjuk a kivitelt, ez egy jó alapozó kombinált/zsíros bőrre, ez a lényeg. (Vettem pumpát hozzá, tökjól adagol egyébként.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Kmanci

2018. március 3.

Néhány nap használat után nagyon elégedett vagyok vele. Imádom a hatást, amit elérek vele, gyönyörűen fed, igaz ehhez két vékony rétegben szoktam felvinni. Egyelőre nem tapasztaltam, hogy szárítana, de valószínűleg nem is ez lesz a minden nap használt alapozóm, inkább meghagyom azokra az alkalmakra, mikor nagyon sokáig kell tökéletesen tartania, mert az biztos, hogy lerobbanthatatlan. Két dolog van, amit nem szeretek benne, hogy erősen oxidálódik (rajtam legalább egy árnyalattal sötétebbé válik néhány perc után), és nagyon büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

ancsika678

2018. február 28.

Eleinte nagyon nem szerettem. Szárított. Viszont most a Strobe creammel és a Fix plusszal használom. A Strobe creammel elkeverem. Így nagyon szép, hétköznapi fedést ad. De ha így nézem, ez egy több, mint húszezres alapozó.... Hmm.. azt nehezen dolgoztam fel, hogy a pirosabb pöttyöket nem fedi el. Viszont amiért nagyon megszerettem, az az, hogy egyáltalán nem hagy nyomot sehol. Se telefonon, se téli sapin. És a szín tökéletes lett, a debreceni Douglasban segített egy nagyon aranyos lány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

JMiko

2018. február 24.

Ez a go to alapozóm, ha teljes fedést szeretnék elérni. Azokon a napokon használom, amikor tudom, hogy sokáig ki kell tartania az alapozómnak illetve amikor kicsit csúnyább a bőröm. Sajnos egyes pontokon szárítja a bőröm, ha sokat hordom, még akkor is ha előtte extrán hidratálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

csilla90

2018. február 20.

Sajnos a bőröm zsíros hatást kelt tőle, a pumpát is külön kell hozzá venni. Ennyi pénzért járhatott volna hozzá igazán. Amikor felkened és fixálod púderrel akkor egy ideig szép, matt hatású de nem tart sajnos sokáig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

Olympia

2018. február 11.

A MINERALIZE MOISTURE-t, használtam korábban, de mivel a tartóssága nem győzött meg, gondoltam kipróbálom a STUDIO FIX-et a rengeteg pozitív véleményre alapozva. Hetekig próbálgattam, de sajnos nekem nem vált be.
Okok:
- Borzasztóan kiemeli a száraz részeket, beleül a mimikai ráncokba és ott is marad mindenféle előkészület ellenére (radírozás, hidratálás, primer).
- Száraz, matt hatást kelt, nem azt a selymes, ragyogó bőr érzetet kelti, mint a MINERALIZE MOISTURE.
- Az összetétele nem a legszebb, a szaga egyenesen taszító. Olyan mintha temperát kennék az arcomra és ha véletlen a számra kerül, borzasztó keserű ízt érzek. Egyértelműen tele van olyan kemikáliákkal, melyeket nem szívesen kenek a bőrömre.
- Drága, ahhoz képest, hogy adagoló pumpa sem jár hozzá. (Arra már nem is adtam ki plusz pénzt, úgy ahogy működik az előző alapozóm pumpájával, még ha nem is passzol az üvegre teljesen.)
- A fedés ugyan rendben van, de nem tartós, néhány óra után átfényesedik a T zónában.

Ha már megvettem "használgatom", de nem veszem újra az fix.

És egy utolsó megjegyzés:
Ha száraz az arcbőröd és el akarod kerülni a csalódást, másik alapozót válassz!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Okok:

Ha már megvettem "használgatom", de nem veszem újra az fix.

És egy utolsó megjegyzés:

maow

2018. február 8.

Gyönyörű hatást eredményező alapozó erős-közepes fedéssel és matt finissel. Porcelánbaba-szerű lesz tőle az arcom, és szó szerint egész nap tart, még egy squash edzést is kibírt. A nap végére kicsit átfényesedik a kombinált bőrömön, de ez inkább egy természetes bőrfény, semmint zsírban tocsogó arcbőr. Egyértelműen nem száraz bőrre való, mert a vízhiányos bőröm szárazabb részeit hajlamos kiemelni, ha nem megfelelően hidratáltam előtte. A hatása kicsit emlékeztet a Paris Berlin folyékony alapozójára, de a MAC-nek mintha erősebb fedése lenne. És végre valahára találtam megfelelő árnyalatot, bár egy ekkora márkától alap, hogy nagy színskálából tudjanak a vevők választani. Valóban festékszaga van, de ez felkenés után nem érezhető. Amit mondjuk felháborítónak tartok, hogy a pumpát úgy kell még külön megvenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

szzsu19

2018. február 8.

Régen sokat használtam imádtam, nagyon sokat voltam fotózva, egyik legjobb alapozó, nagyon sok szín közül kell a tanácsadó segítsége , eléggé mellé lehet lőni színben, azóta La Roche terméket használok, ami csak színezet hidratáló, mivel nagyon szép természetes, de ha újra alapoznék öt venném

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

g.gallatz

2018. január 31.

Mindennapokra használom, számomra tökéletes a fedése.
Mindenképpen azt tanácsolom, hogy először egy MAC üzletbe menjetek el, és kérjétek ki az eladó véleményét a színt és formulát illetően. Ajánlom a Mammut-ban lévő MAC-et!!! Én első alkalommal kaptam egy "pici" mintát. Kb. 6-7 alkalomra simán elég volt.
Így barátkozni is tudtam vele előtte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Mindennapokra használom, számomra tökéletes a fedése.
Így barátkozni is tudtam vele előtte.

Awarga

2018. január 30.

Átfésülik a nap végére. De eddig ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Átfésülik a nap végére. De eddig ez a legjobb.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)