MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
Ár: 7500.- +pk. , Eladó: Andrea996
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szeged , fizetés: Fizetés előre utalással, +postaköltség

szilvasitimea

2018. január 15.

Smashbox mellett a másik kedvenc alapozóm. Nagyon szépen el lehet oszlatni, ecsettel blenderrel is. Közepes fedést biztosít, ami nekem tökéletes. Tartós, nem zsírosodik át (kombinált bőröm van, csak az orrom zsíros ). Viszont elég erős szaga van..és az, hogy a pumpát külön kell megvenni, az nagyon sznob. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

topsminkotti

2018. január 12.

Azon gondolkoztam, hogy miért ennyire jó az értékelés a Fix Fluid-nak, aztán arra jutottam, hogy talán a fedése miatt, mert most divatos (pl: ha a YT videókat is nézem) extrém fedésű alapozókat használni, ha indokolt, ha nem. És valóban egy magas fedésű alapozóról van szó. De a többi tulajdonsága? Szerintem azok alapján legjobb az Estée Lauder DW alapozóval összehasonlítani, mert hasonló típusú (jó fedésű, matt, tartós alapozó) és a DW szinte mindegyik szempontból jobban teljesít.
Tehát Fix Fluid:
Pozitívumok:
-Erős fedés (de az igazsághoz hozzá tartozik, hogy ilyen fedésű alapozók vannak bőven, még olcsóbb árkategóriában is)
-Nagyon sok szín kapható (pl: egészen világos bőrre) és rengeteg árnyalat van
-Kiadós. Napi használat mellett is sokáig elég.
Hiányosságok, negatívumok:
-Közepesen tartós. Ez az alapozó (főleg nagy melegben) meg tud kicsit indulni (a DW ebből a szempontból teljesen megbízható)
-Átfényesedik. Az én bőröm nem zsíros, mégis egy idő után átfényesedik, megszűnik a természetes matt hatás. Zsíros bőrnél szerintem ez fokozottan jelentkezhet. Viszont
-Szárít. Nekem normál, száraz a bőröm és néhány óra múlva nagyon húzódik alatta (nem akarok állandóan a DW-vel érvelni, de azt minden gond nélkül tudom használni a száraz bőrömre)
-Nem igazodik a szín a bőrhöz. Sok szín van, de pontosan el kell találni a színt + valószínűleg télen és nyáron másik színre lesz szükség.
-A szaga ugye. Ezt sokan megírták itt is :)
-Ár/ érték arány. Nekem minden terméknél ez a legfontosabb. Szerintem ebben az árkategóriában vannak jobb alapozók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 12.

Tehát Fix Fluid:
Pozitívumok:
-Nagyon sok szín kapható (pl: egészen világos bőrre) és rengeteg árnyalat van
-Kiadós. Napi használat mellett is sokáig elég.
Hiányosságok, negatívumok:
-A szaga ugye. Ezt sokan megírták itt is :)

onessin

2018. január 11.

Egy hétig teszteltem őt is a tökéletes alapozót keresve, egyik bababőrű barátnőm ajánlotta. Nahát nekem nem lett tőle olyan babaposi pofim :) Ami jó benne, igazán jól fed, rengeteg árnyalata van, viszont nekem kicsit maszkos hatása volt a kevésbé zsíros krémjeimmel, és a szaga...nekem az elviselhetetlen volt! Egész nap egy vegyszert éreztem a bőrömön....Nem ő lesz az én alapozóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

s05

2018. január 9.

Evekkel ezelott ez volt AZ alapozom, nagyon szerettem. Aztan valamiert nem vettem ujra (valoszinuleg az ara miatt ). Karacsonyra viszont kaptam MAC utalvanyt es erre akartam bevaltani, de ugy tunik az evek soran valtozott a boron, mert megult nagyon a boromon es termeszetesellenes hatast keltett. De ez nem von le az ertekebol, mert nem az alapozoval van a gond, lehet, hogy valakinek ez valik be. Szerencsere a boltban kaptam tanacsot es termekmintakat is, igy sikerult megtalani azt az alapozot, ami passzol a boromhoz (Pro long).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

deezsina

2018. január 7.

Kiváló alapozó, az ára az egyedüli kompromisszum. Szépen fed, de nem extrém módon, ettől lesz természetes, én ezt az építést nem próbáltam de korrektorral teljesen oké. Szárítást, kifényesedést sem vettem észre. Az zavar, hogy a flakon végén levő alapozót nehéz kinyerni.
Nekem az árnyalat eltalálásában is teljesen jó tanácsot adtak a boltban, szóval elégedett vagyok, de sokkal olcsóbban is lehet közel ilyen jó alapozót venni, ezért nem tudom mikor adom erre újra a fejem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

fanni191

2018. január 6.

Előtte az Estée Lauder DW alapozóját használtam. Itteni ajánlások miatt vettem meg, valamint az eladó is azt mondta, hogy nagyon jó lesz a fedése. Segített kiválasztani a színt is. Alig vártam, hogy kipróbáljam. A piros foltokat alig fedte el, pedig korrektort is használtam. A szín sem volt megfelelő. Szóval nekem elég nagy csalódás valamint pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Andrea17

2018. január 3.

Azt kell mondjam, hogy megtaláltam a tökéletes alapozót. Nagyon sok mindent kipróbáltam már, kisebb-nagyobb sikerrel a hegeim miatt, de az alapozó nagyon szuper. Jól fed, tartós, nem szükséges púdert használnom, mert nem fényesedik át (pedig zsíros a bőröm). Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki a tökéletes alapozót keresi! Egyetlen negatívuma az ára, de ettől függetlenül jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 3.

Mse

2018. január 1.

Mindennapokra képtelen vagyok használni, pedig erre a célra vettem.
Túl erős a fedése, nem tesz jót a bőrömnek.
Én a leheletnyi sminket szeretem, ez nem alkalmas rá. Persze ez nem az alapozó hibája, hanem az enyém.
Aki erős, és tartós fedést keres, annak hibátlan. Hétköznapokra túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

Mindennapokra képtelen vagyok használni, pedig erre a célra vettem.
Túl erős a fedése, nem tesz jót a bőrömnek.
Aki erős, és tartós fedést keres, annak hibátlan. Hétköznapokra túl sok.

orsisro

2017. december 26.

Sokáig kerestem AZ alapozót, amit nyugodt szívvel újravehetek. Aztán végre megtaláltam őt. Szerencsére nincsenek nagyon pattanásaim, vagy más hasonló problémám, bőrszínem egységesítésére, babaarc hatás kedvéért használok alapozót. Közepes fedésű, de építhető, a rengeteg szín közül valószínűleg a tökéletest is megtalálod. Egyedül a sok orrfújás miatt kopik az orról, orr körül, ami szerintem érthető. Igaz, hogy nagy melegben még nem használtam, de eddigi tapasztalataim alapján nem fényesedik át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

laracroft

2017. december 18.

Az üzletben segítettek árnyalatot választani, magamtól biztos sötétebbet vettem volna - és nem nekem lett volna igazam. A szín természetes fényben is tökéletesen stimmel.
Jobban fed, szebben terül és tartósabb is, mint az eddigi alapozóim (Bourjois, Maybelline, L'oreal), tökéletesen egybeolvasztható a nyakam színével, nem maszkos hatású, jó textrúrájú, nagyon szép, természetesen matt finish-sel, ami most télen tökéletes, de nyáron nem lesz elég. Mondjuk ez nem biztos, hogy a termék hiányossága, mert az én arcomról nyáron minden alapozó lefolyik. Pattanást nem okoz, és nem is szárít.
Nem csúszkál a bőrömön, nem kenek vele össze nagyon semmit, bár a zsepin azért ott a nyoma, de korántsem annyira, mint az előző alapozóimnak.
Egy szó mint száz, maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Egy szó mint száz, maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)