MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
Ár: 7500.- +pk. , Eladó: Andrea996
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szeged , fizetés: Fizetés előre utalással, +postaköltség

krisztina92

2017. december 17.

Végre! Az első olyan alapozó, amit ha csak arcra kenek fel sem üt el a nyakam színétől, szépen fed, nem teljesen matt de nem is az a szaténos, a kettő között mozog. Mivel nekem száraz egy kicsit most a bőröm, jól alá kell hidratálnom és úgy nincs gond. Tartós, vizes beauty blenderrel csodás a finishe, kevés elég belőle, közepesen fed ami építhető teljesig. :) Csak párszor volt rajtam a termék, mivel csak mintám van, de kapásból megkapja a 4 csillagot. Megfogom venni teljes kiszerelésben és jövök az updatevel, de szerintem tuti befutó! :)

Update:megkaptam ajándékba a teljes kiszerelést :). Eddigi tapasztalataim 3 hét után: nem okoz pattanást, szépen fed, nagyon tetszik a finishe, viszont egyik hidratálómat se szereti, mert hiába várok legalább 20 percet, hogy beszívja a bőröm és utána jöhet az alapozó, valami nem oké. Mintha csúszna mászna a bőrömön, hozzáérek és hupsz alapozós a kezem. Primert nem használok, lehet ez a gond.. de elvárnám egy tízezres alapozótól, hogy szép legyen a finishe drága primerek és egyebek nélkül is! Ezt leszámítva ha egyáltalán nem érek az arcomhoz tetszik, viszont az orrfújás elkerülhetetlen és ott kopik elég szépen. Ha valaki tud megoldást erre, hogy mely termékekkel fokozható a tartóssága ne tartsa magában! Egyébként nagyon kevés kell belőle, így talán az ára se olyan húzós, mert sokáig elég.A négy csillag marad, továbbra is próbálkozok, mert szerintem még mindig nagyon nagyon jó, csak a hidratálóimat nem csípi. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

orsayyy

2017. december 10.

Én nagyon szeretem, problémás a bőröm mindig van rajta mit elfedni, ez pedig nagyon szépen teszi is a dolgát. Magas a fedése mégis természetes, nem maszk hatású. Én minden nap használom és 6-7 hónapig elég, olyan kevés elég belőle az egész arcomra is - pedig higgyétek el nem csak mutatóba teszem fel. Nekem egyáltalán nem szárít, bár hidratálok mindig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

tami99

2017. december 8.

Sajnos nem vagyok vele megelégedve.
Ez az első MAC alapozóm, nagy reményeket fűztem hozzá, de kár volt. A bőröm extra száraz lesz tőle, és ez látszik is amikor az alapozó rajtam van. Orrfújásnál az egész eltűnik, sőt szinte lemálik :D
Próbáltam aláhidratálással is, egy fokkal jobb, de még mindig nagyon nem szép az összhatás. A tartósságával is akadtak problémáim, primerrel illetve púderrel együtt használva is csak pár óráig szép a végeredmény, utána elmászik, beleül a ráncokba, stb.
Az illatával nekem egyébként nincs bajom, szerintem elviselhető :) NC15-ös árnyalatot használok, teljesen passzol a bőrömhöz. :) Bár ne szárítaná :( Így csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Sajnos nem vagyok vele megelégedve.

titanilla25

2017. december 7.

Na hát akik ezt összerakták,na nekik kezet is csókolnék. Nagyon szeretem,minden nap használom és így is elég fél évig tuti. Egy nyomás elég belőle,de ehhez egy jó ecset is kell.Nyáron sem folyik le az arcomról. Persze ha durván meleg van,vagy ha valaki izzadósabb akkor illik fixálni, és napközben kicsit frissíteni, de ennyi. Nagyon szépen fed,nem csillog. Ami plusz pont a MAC részéről az az,hogy ha összegyűjtök-ha jól emlékszem- 6 db üres mac-es tégelyt és kapok egy rúzst.(Kedvenc rúzsomat így szereztem be) a másik hogy eddig az volt a bajom hogy nem sokat jártam mac üzlet közelében,de VÉGRE rendelhető online...juppii. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

foxinthebox

2017. december 6.

Nem vagyok ilyen ódákat zengős típus, de azért róla tudnék ... Két hónapja használom majdnem napi szinten, és egyszerűen imádom.
Az NC10 árnyalatot kaptam (semleges/enyhén sárgás), tökéletesen passzol, ami igazi megváltás azután, hogy a drogériából minden "világos" alapozótól umpalumpa voltam. Egy munkanapot simán kibír, nem is kell újrapúdereznem napközben. Nem annyira tartós, mint az EL DW, de sokkal könnyedebb, mindennapokra kiváló. Fedése közepes, én korrektort már nem is használok mellé; finise nedves szivaccsal felvíve a szatén és a matt között van valahol, de nem szárít és nem is cakey, a legtermészetesebb, amit valaha a pofimon láttam. A száraz részeket nem emeli ki, inkább elfedi azokat. Külön tetszik, hogy nagyon jól együttműködik a Catrice primeremmel és az Essence púderemmel. A szaga eleinte fura valóban, de én hamar hozzászoktam, már fel sem tűnik. Ja és a bőröm sem irritálta.
Érthető a hype szerintem, ajánlom, alig várom, hogy nyár legyen és vehessek még egy árnyalatot belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Katulin

2017. december 6.

Ez az alapozo budos :D nagyon szuros, kellemetlen vegyszer szaga van, nem merem tobb napig egymas utan hasznalni, mert felek, hogy kicsapja az arcom teljesen. 1-2 nap utan is mar nehany kisebb dudor megjelent, nagyon valoszinu, hogy ettol. Fedese rendben, de szerintem nem teljes fedesu, mattitasa okes, de nem kiemelkedo. Osszessegeben csak egy kozepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Archibald00

2017. december 6.

Az eladó választotta a színt, szerencsére maximálisan illeszkedik a bőröm színéhez. Jól elfedi a bőrhibáimat, és a bőrpírt is segített eltüntetni. Valóban jellegzetes, nehéz illata van, de megszokható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

frostbites

2017. december 1.

Rendelésem mellé kaptam egy üvegcsét, majd a boltba kiválasztották a színemet ami sötét lett. Az illata engem ne zavar, fedése szépen építhető és tartósságával sincs gond viszont a száraz részeimet irtózatosan kiemeli... Hiába hidratálok alá, még az se segít pedig a másik alapozóimnál működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

aphrodite9

2017. november 29.

Több okom is van hogy ez a kedvencem:
1. Jó az illata ami számomra fontos, mert nagyon sok alapozó számomra büdös...
2. Nagyon jól fed!
3. Zsíros bőröm van és mégis nagyon jól illeszkedik az arcomhoz, nem zsírosabb tőle az arcom, és mattit is!
4. Nem túl folyékony, de nem is túl sűrű.
5. Nem olajos állagú!
Ár- Érték arányban le ver minden alapozót!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

Több okom is van hogy ez a kedvencem:
1. Jó az illata ami számomra fontos, mert nagyon sok alapozó számomra büdös...
2. Nagyon jól fed!
4. Nem túl folyékony, de nem is túl sűrű.
5. Nem olajos állagú!
Ár- Érték arányban le ver minden alapozót!

Kacuprof

2017. november 25.

Kaptam belole egy 3-4 sminkelesre elegendo mintat. Az elso eszrevetelem az illata. Inkabb szag. Es sajnos nem illant el hamar, en orakig ereztem magamon, es nem volt kellemes. Valoban tartos, le is irtatok sokan, de sajnos nekem szaritotta a borom. Sokallom erte ezt az arat, nalam az Astor Perfect Stay alapozoja ugyanezt a szintet hozta szarito hatas nelkul. Es kevesebb, mint a felebe kerul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)