MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Lucyshyne, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Alapozó, amely a természetes matt végeredményt kombinálja a közepestől a teljesig fedésig, amely tovább építhető és széleskörű UVA/UVB SPF15/PA++ fényvédelemmel rendelkezik. Könnyen felvihető, építhető, és egyenletesen keverhető. Kényelmes és 24 órán át tartó hatás, segít csökkenteni a pórusok és bőrhibák megjelenését, sima, hibátlan megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

Ár: 8000 , Eladó: Szntagi
Állapot: 2 x, Helyszín: Budapest, bekescsaba, fizetés: Szemelyes vagy utalas es foxpost
Ár: 7500.- +pk. , Eladó: Andrea996
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szeged , fizetés: Fizetés előre utalással, +postaköltség

Mirror

2012. február 15.

Nagyon jó alapozó, csak tudni kell használni:)Zsíros bőrre szuper, mivel olajmentes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

csillabo

2012. január 24.

Legjobb befektetes. Tokeletesen illeszkedik a boromhoz, nap vegeig fent marad. Egyetlen hatranya, hogy tenyleg szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

babascene

2011. november 19.

Nagyon jó ez az alapozó, közepestől-erős a fedése de olyan mintha nem is lenne rajtad semmi! Kb. 8 órát kibír utána átfényesedik..De ami a mattító hatást illeti ez bírja a legtovább azok közül amit eddig használtam.. Ez egyetlen rossz dolog benne hogy nem olyan jó az illata, de legalább parfüm mentés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 19.

framboise

2011. szeptember 1.

Én 4 éve használom és teljesen bevált. Egy jó ecsettel pár csepp is elég belőle mert annyira fed. Viszont emiatt tényleg megkíván egy teljes sminket pirosítóval szemfestéssel. Nyáron én egy kis hidratálóval elkeverem és úgy használom. Nem halálosan tartós 4-6 óra után már elmászik az orromon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

Maggie

2011. augusztus 30.

Az egyik legjobb alapozó, amit valaha próbáltam. Tökéletes fedése van (kicsit talán még túl erős is néha, de semmiképp sem maszkos) Én alkalmi alapozónak használom, hiszen a mindennapokban nem szeretem az ilyen erős fedést, így viszont tökéletes!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Lencsi

2011. július 15.

Ezt az alapozót a MAC-ban ajánlották nekem, amikor zsíros bőrömre kerestem erős fedésű, hosszantartó alapozót. Nagyon szép finist ad ezért az elején beleszerettem. A nagy öröm viszont nem tartott sokáig, hamar mitesszeres lettem tőle. Nagyon hamar elmászik rajtam , csúnyán kopik. Egyáltalán nem tartós,sem fix+-al , sem blot púderrel. Semmivel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 15.

UnVraiAnge

2011. július 1.

Sajnálatos módon nem tudok szolidáris lenni az előttem elhangzott véleményekkel, mivel szerintem ez a MAC egyik legkétesebb alapozója. Ennél kötelező nagyon alaposan hidratálnia a bőrt illetve ugyanennyire fontos szerintem a megfelelő ecset, technika illetve a Fix+ használata! A színekkel itt is vannak gondok, ugyanis idővel oxidálódik, így egy-két árnyalattal sötétebb lesz valamint előfordulhat, hogy akik az NC kategóriába tartoznak, azokon enyhén narancsossá válik a megszokott szín. Valóban erősen fed, viszont én túlzásnak tartom, hogy észrevehetetlen lenne ha csak úgy magában visszük fel a bőrre-pláne kézzel. Mindamellett szükségesnek tartom pirosító,bronzosító alkalmazását, mert különben elég élettelen lesz az arcunk. Én egyáltalán nem találom nélkülözhetetlennek ezt az alapozót, de persze nem mindenkinek ugyanaz a zsánere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

cressida

2011. április 6.

Kedvenc alapozóm alkalomra. Tökéletesen fed és természetes a hatása.
Ha hosszan tartó és jól fedő alapozót keresel, akkor ez az. Nincs maszkszerű érzésem, ha viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 6.

Kedvenc alapozóm alkalomra. Tökéletesen fed és természetes a hatása.

Cumpilla

2011. március 30.

Nagyon szeretem. Könnyen használható, szépen fed és tartós. Kár, hogy drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 30.

Nagyon szeretem. Könnyen használható, szépen fed és tartós. Kár, hogy drága.

debcsillu

2011. március 5.

Számomra a tökéletes alapozó:)
Régebben már próbálkoztam olcsóbb termékekkel, de sosem tudtam normálisan elegyengetni őket az arcomon, vagy foltos maradt a bőröm, vagy maszkréteg képződött...ok, lehet h én se voltam túl gyakorlott akkor még...
Kb fél éve kaptam ezt az alapozót férjemtől, és kicsit féltem az első használatkor a régebbi rossz tapasztalatok miatt, de pozitívan csalódtam...teljesen szuperül el tudtam dolgozni, nem lett maszkréteg, a pattanások, bőrhibák szuperül eltűntek és csodásan egyenletes lett az arcbőröm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 5.

Számomra a tökéletes alapozó:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)