Suiskin

Ár:   4970 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ani80, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

Természetes 8%-os AHA és BHA szérum. AHA savval a friss és üde bőrfelszínért, BHA-val a bőr mélyebb rétegének megújulásáért. Felgyorsítja a bőrmegújulás ciklusát, ezáltal fiatalabb, egészségesebb bőrt eredményez.

Zsíros, olajos bőrre ajánlott.

PaperMama

2013. április 11.

Nagyon szeretem. Egy időre elfelejtődött szegényke és a fiókban pihent, mert megvettem az Isis Glyco-A-t és akkor az volt a sztár. Aztán mostanában eszembe jutott és úgy két hete elkezdtem rendszeresen használni (ált. 2 naponta, de van, hogy minden nap). Folthalványítás-ügyileg nem annyira látványos és hatékony mint a Glyco-A, de amiért ezt most nagyon megszerettem (és nem is értem, hogy miért került olyan sok időre a fiókba), az az, hogy a rendszeres használata mellett látványosan megritkult a kis felszíni pattanások, mitesszerek száma. Úgy tűnik, mégiscsak kell az én arcomnak a BHA. Esténként szoktam használni, reggelre kivasalt ábrázattal ébredek:) Amire nagyon oda kell figyelni, hogy tényleg csak kis mennyiséget használjon az ember, mert ha egy picivel is többet próbálok eloszlatni az arcomon, az eredmény az lesz, hogy kis ragadós hurkákban lemállik rólam, vagy ha ezt megúszom, akkor ragacsos marad a bőröm reggelig. Ezt nem annyira szeretem benne, főleg, hogy ezzel a pipettával nem olyan egyszerű szabályozni, hogy az az 1 csepp mekkora legyen (vagy csak én vagyok béna?:D). Ezt az egyet leszámítva nagyon szeretem. Még gondolkodom rajta, hogy újravegyem-e, mert ki szeretném próbálni a Paula's Choice BHA hámlasztóit is, de egyébként ha nem lennék ilyen megrögzött kísérletező, akkor kérdés nélkül újra vásárolnám:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

amyesther

2013. március 20.

Nagyon bevált! Sokat vacilláltam ez és a Paula's Choice között, de aztán az ára miatt ezt rendeltem. Eddig tapasztaltam: Érezhetően simább, puhább a bőröm és egyenletlenségek sincsenek rajta. Baromira csípett először (még soha nem használtam hámlasztót), de mostmár bírja a bőröm és kellően felkészítettem a 12%-osra. Amit még elvárnék: kevesebb mitteszert és hogy teljesen eltüntesse a pattanásokat. Még várok, de állagra, ár/érték arányra, hatásra eddig 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 20.

Heli

2013. március 17.

10 napja használom. Úgy gondoltam, hogy az első 10 napban minden este, utána minden 2.-3. nap fogom használni, hogy ne legyen sok a bőrömnek és ne is szokja meg. Az első használat utáni reggel már érezhető volt a különbség és folyamatosan javult a helyzet. Mitesszereim nem voltak komolyabbak, viszont a pórusaim tágak és eltömődöttek. Ezeken nagyon sokat javított, most már csak elvétve találok egyet-egyet. Viszont a pattanások barnás nyomait nem akarja halványítani. :(
Az állaga tetszik, nagyon jól eloszlatható, vízszerűvé válik a bőrön. Irritációt és hámlást nem tapasztaltam.
Mindenképpen elhasználom az üvegcsét és ha változna a helyzet, akkor frissítek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Mindenképpen elhasználom az üvegcsét és ha változna a helyzet, akkor frissítek.

lujzi

2013. január 26.

2-3 naponta kezdtem el a használatát. igaz, hogy nem spóroltam vele, de nem is volt rengeteg, amennyit felkentem. a bőrképem mintha szebb, tisztább lett volna, de sajnos azzal nem tudok megbarátkozni, hogy az orrom és a homlokom elkezdett hámlani tőle. pedig hidratáltam utána ezerrel...
már kétszer is elindultam vele a kuka felé, de a ráköltött pénz gondolata visszarántott. most megpróbálom heti egyszer, kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

lizard

2013. január 16.

Ugyan még nem régóta használom, nem akarok elhamarkodottan véleményt mondani, de eddig nagyon csalódott vagyok. Eleinte a mitesszerek kevesebben voltak, de most már ezt sem veszem észre. A gyulladt csomókat meg nem hogy nyugtatja, inkább konzerválja. Én főleg a hegek halványítását várom tőle, amihez biztos, hogy idő kell, ha legalább ezt teljesíti, elégedett leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

bogarka

2012. december 23.

Egyelőre nekem nem segít semmiben sem. A vörös hegek, foltok csak irritálódnak, és nem gyógyulnak jobban, szárítja is a bőrömet, illetve hámlani kezdett, erre csak még nehezebb alapozót kenni.Heti 2-3szor használom éjszakára.Még várok, de egyelőre nem az igazi, és ahhoz képest drága.

Update: többször lehet használni egy héten,de kevesebbet, akkor egész jó, hidratáló mindenképp kell mellé így is azt mondom. Nem csodaszer, de hosszútávon kicsit mintha javítana a bőr állapotán....

Papermama igazad van! Sebbe tilos, ha egyébként nincs semmi épp az arcon amit irritálhatna, egészen jó, nekem átmenetileg kipirul tőle, de nem rossz. Valahol olvastam hogy a glyco-a-t használod, egyszer próbálkoztam vele,de annak csúnya végződése volt, nem bírja a bőröm az ahá-t, de a mikrodermabráziót annál jobban szereti most télen ;) Azért a suiskin is kapott még egy csillagot, az irritációról nem ő tehet, fő a körültekintő használat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Zsenike

2012. december 15.

egy erősebb hámlasztót keresve választottam ezt. Már néhány használat után is szép, sima lett a bőröm, de erre is igaz, hogy a rendszeres használat tud igazán eredményes lenni. Kicsit bővebben kell mellé hidratálni, hámlasztó lévén tud szárítani, plusz ugye a fényvédelem is kötelező. Most látom, hogy igen előkelő helyen van a parabén...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

nycole

2012. november 30.

Több hónapja használom, már nem sok van belőle. Próbáltam 2 naponta (ami nem jött be) vagy 3-4 naponta felkenni, hogy lássam mégis melyik módszer válik be jobban. Másnap reggelre mindig jó sima a bőröm, de nagyjából ennyi. Talán picit javított a bőröm állapotán, de nem vagyok elájulva tőle. Valószínűleg kipróbálok más hámlasztót is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

Bettíí

2012. november 21.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Sokmindennel próbálkoztam már, de egyik sem volt túlzottan jó. Eddig ebben abszolút nem csalódtam, amit ígér azt be is tartja:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 21.

fruzsicaaa

2012. augusztus 18.

Imadom. Alig egy hete hasznalom es csodat tett. Ugyan nem zsiros a borom, csak kombinalt, de idorol idore kuzdok a pattanasokkal. Sok mindent probaltam mar, de ez vmi eszmeletlen. A borom sima, feszes, a hegek, foltok rohamosan halvanyulnak, a pattik 1-2 nap alatt eltuntek. Hihetetlenul szep lett a borom. Az ara is barati, es jo nagy mennyiseg.
Orok kedvenc lesz, ugy erzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Orok kedvenc lesz, ugy erzem.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.