Suiskin

Ár:   4970 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ani80, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

Természetes 8%-os AHA és BHA szérum. AHA savval a friss és üde bőrfelszínért, BHA-val a bőr mélyebb rétegének megújulásáért. Felgyorsítja a bőrmegújulás ciklusát, ezáltal fiatalabb, egészségesebb bőrt eredményez.

Zsíros, olajos bőrre ajánlott.

szurkemajom

2012. augusztus 6.

Sokat segített a bőrömön, sokkal szebb, egységesebb, simább lett tőle. Ráadásul, még csak nem régóta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Kencefice

2012. július 30.

Nekem igazából nem ez, hanem a sima 8%-os Suiskin AHA van meg, bocsánat, hogy nem töltöttem fel, hanem ide írok véleményt. Kb fél éve próbálkozom hámlasztókkal és igazából nagyon bánom, hogy nem kezdtem neki már évekkel ezelőtt. Azt hiszem a ránctalanításnak ez az egyik leghatékonyabb otthon megvalósítható, nem mellesleg olcsó eszköze. A krémek csak ígéretek.

BHA-val is próbálkoztam külön, azzal vegyes érzéseim vannak, az AHA az igazi nekem. Most nyáron is használom hetente egyszer, télen gyakrabban fogom és valószínűleg veszek töményebbet.
Konkrétan ez a termék, kicsit sűrű áttetsző folyadék én viszonylag sokat viszek fel belőle, először kicsit csíp és kipirosodik, de nem vészes. Este szoktam használni, fél-egy óra múlva hidratálok, de ha nem, akkor sem szárad ki a bőröm reggelre. Érezhetően sima a tapintása, egészséges színe van másnap reggel és a BHA-val ellentétben még sosem okozott semmilyen bőrproblémát. Kozmetikai kezelések után lehet ilyen a bőr de ezt a hatást én ezzel a kb. 5000 Ft-os szérummal ugyanúgy el tudom érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

Ani80

2012. április 2.

Még csak pár napja használom ezt a szérumot, úgyhogy túl sok tapasztalatom még nincs vele kapcsolatban. Azért gyorsan feltöltöttem, hátha mást is érdekel az összetevő lista. Én igen bátran úgymond "látatlanban" rendeltem a bbkrém-es oldalról. Sajnos oda nincsenek feltöltve a krémek összetevői (pedig szerintem az nagy plusz pont lenne). Hála istennek semmi rossz tapasztalatom nincs eddig. Semmi kipirosodást, hámlást, irritációt, pattanást nem okozott, pedig eddig az utóbbi 3 éjszakára felkentem. Egyáltalán nem szárít, igazából nem is volna szükséges utána hidratálni, (de az éjszakai teafaolajos krémemről nem vagyok hajlandó lemondani :) Nincs semmi illata, nem ragad, gyorsan beszívódik. Igyekszem a realitás talaján maradni és 2-3 nap után még nem várok csodát. Egyenlőre megelőlegezem a 4 csillagot és türelmesen várom az "eredményt". :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.