Sulwhasoo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók

A krémet feltöltötte: Panda, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Arcápolók

A Basic vonal hidratálói gyorsan beszívódnak a bőrbe, ugyanakkor tápanyagban gazdagok. A 4 termék együttes használata intenzív hidratáló hatású, puhább, lágyabb és észrevehetően egészségesebb bőrt eredményez.  A mini szett bepillantást enged a felső kategóriás kozmetikumok világába elérhető áron.

First Care Serum 8ml: Gyepliliom és édesgyökér kivonatot tartalmaz, hogy oltsa a bőr szomjúságát, és növelje a szinergia hatást, ezáltal a bőr egészséges és ragyogó lesz. A gondosan kiválasztott gyógynövények előhozzák a bőr legbelső szépségét.

Bőrkiegyenlítő víz - Balancing Water 15ml: Porcsin és Goji bogyó gyümölcs kivonatot tartalmazó gél textúrájú toner, nyugtatja és mélyen hidratálja a bőrt. Gyengéden behatol a bőr mélyebb rétegeibe, és feltölti vízzel és tápanyagokkal.

Bőrkiegyenlítő emulzió - Balancing Emulsion 15ml: Hegyi bazsarózsa és vad krizantém kivonatot tartalmazó gazdag nedvességtartalmú, lágy emulzió a sima bőrért. Javítja a bőr szerkezetét, és elősegíti a természetes megújulási folyamatát. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Koncentrált Ginseng krém - Concentrated Ginseng Cream 5ml: Tápanyagokban gazdag ginzeng gyökér és gyümölcs kivonat tartalmú revitalizáló krém koncentrátum, mely a bőr legmélyebb rétegeiben is képes a sérült, kimerült bőrt újáéleszteni.

Fehér eperfa és hártyás bókafű kivonattal erősíti a bőr védekezőrendszerét, gátolja az öregedési folyamatokat, erősíti és tisztítja a bőrt. Luxus textúrájú krém a mélyen táplált és egészséges bőrért.

Bog

2017. május 26.

Hát én leszek a mumus ennél a terméknél. Szerintem pénzkidobás az egész!
A ginsenges szettet vettem meg.
Glicerinnel, amit alapjáraton nem szeret a bőröm, és szilikonnal telenyomott irtó büdös cucc.
Annyira büdös, hogy öklendezem tőle!
Annyira szilikonos, hogy szerintem egy csepp krémet sem szív be a bőröm!
És annyira sok glicerin van benne, hogy az már szárítja a mélyebb bőrrétegeket!
Szörnyű! Ennyi pénzért ilyen borzasztó minőségű terméket... pf!
Szépen tönkretette az amúgy megfelelő bőrképemet!
Először azt gondoltam, hogy elhasználom, ha már megvettem ilyen drágán, de egy hét után feladtam a használatát! Megy a kukába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Hát én leszek a mumus ennél a terméknél. Szerintem pénzkidobás az egész!
A ginsenges szettet vettem meg.
Annyira büdös, hogy öklendezem tőle!
Annyira szilikonos, hogy szerintem egy csepp krémet sem szív be a bőröm!
És annyira sok glicerin van benne, hogy az már szárítja a mélyebb bőrrétegeket!
Szörnyű! Ennyi pénzért ilyen borzasztó minőségű terméket... pf!
Szépen tönkretette az amúgy megfelelő bőrképemet!

Lizka

2017. február 9.

Nekem nagyon bejött, a minta használata után a nagy kiszerelést is megrendeltem (víz+emulzió), bár tényleg nagyon drága. De nagyon szereti a bőröm, nem irritálja a szemem, az arcom puha, sima lett tőle. Elszíneződés, irritáció, bőrhiba - semmi, mióta használom. Hónapokig elég, nagyon kevés kell belőle.
A ginzenges krém talán, ami nekem sok, azt nem vettem, csak a mintát használtam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

kimsowon95

2016. október 2.

Szerettem, sokáig kitartott. Az illata is kellemes volt számomra, bár másoknak lehet hogy túl sok. A kezdődő ráncokon is segítettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

bogibooo

2014. június 11.

Nem tudom én nem voltam elájulva tőle. Nagy reményeket fűztem hozzá, sosem próbálkoztam még Távol-Keleti vonallal semmilyen téren (az ételt kivéve), de most kedvet kaptam hozzá, hátha tud olyat mutatni amit nyugati társai megirigyelnek... :) ... de nem tudott. AZ illata nagyon intenzív gyömbéres, A bőrkiegyenlítő vízzel nem tudtam mit kezdeni, pedig használtam becsülettel... nem rossz-nem rossz, de nekem semmi extra, pedig ezek a mini kiszerelések sokáig kitartanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Panda

2012. július 4.

Nem gondoltam volna, de ez a mini szett minimum egy hónapig elég- Kombinált bőröm van ezért az első 3at használom az arcomra, a ginzengeset pedig nyakamra és dekoltázsra mert az utóbbi textúrája selymes de igen gazdag és az arcomra kicsit soknak érzem (száraz bőrűeknek egy álom lehet arcra). Semmi rosszat nem tudok rá mondani egyszerűen más mint a hagyományos krémek, valóban felső kategóriás- az illata erőteljes gyógynövényes, a ginzengesé egyenesen hanyatt vág olyan erőteljes viszont ahogy felkenem azonnal púderesre vált az illat- nem is tudom ez hogy lehet- de a lényeg, hogy nem kell az embernek két lábon járó ginzengnek éreznie magát.
Egyszerűen szuper!

/most a nagy meleg miatt szüneteltetem a használatát, ilyenkor nincs szükségem semmi plusszra- így ami meg van még jól jöhet ínséges időkre amikor majd szomjazik a bőröm/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Egyszerűen szuper!