Sun Ozon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toth900118, Módosítva: 2018. augusztus 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Átlátszó, hidratáló, nem hagy zsíros érzetet a bőrön. 98% aloe verát tartalmaz. A 98%-os aloe koncentrátum megfelel az aloe vera leveléből nyert 100%-os gélnek. Hűsíti és megnyugtatja a bőrt. Allantoinnal hidratál, a bőr friss és puha. Az átlátszó spray felfrissíti a napégette bőrt napozás után és felvitel után azonnal hűsítő hatást nyújt. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Memi1001

2019. május 28.

Én imádom. Szuper cucc napégésre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Én imádom. Szuper cucc napégésre.

Lanett

2018. augusztus 23.

Hűtőben tárolom, nyaralás alatt esténként ezzel fújkálom magam. Jó az illata és hűsít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Rita0126

2018. augusztus 10.

Nekem nagyon bevált. Kellemesen hűsít, a leégett bőr másnapra alig lesz piros. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Mamamacica

2018. május 7.

Kellemes az illata, nyugtatja a leégett, kipirosodott bőrt. Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, a spray fej szépen eloszlatja a folyadékot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Skincaremania

2016. szeptember 21.

Szoláriumozás után leégett az arcom csúnyán, ez pár napja történt, és nem volt már a Dm-es aloe gélem. Szaladtam megvenni, de már nem kaptam. Végső megoldásként vettem ezt meg, gondoltam ugyan azt a hatást fogom vele elérni, mivel ez is aloe csak spray változatban. Nagy reményeim voltak hozzá. este lefekvés előtt bekenegettem 2-szer is az arcom, és a mellkasomat vele, de semmi nem történt reggelre. Semmi változást nem vettem észre. A géllel már másnapra sokkal jobban enyhül a leégés nálam. Sajnálom, hogy nem segített, azóta nem használtam, de adni fogok neki még 1 esélyt majd ha sor kerül rá. Egyenlőre nem vagyok vele megelégedve. Ára nagyon jó, és a kiszerelése is sokáig elég lehet rendszeres használattal. egyenlőre 2 csillag csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Anna2628

(!)
2016. június 30.

Az illata nagyon kellemes, a bőrt tökéletesen hűsíti! Én a mindennapokban is szoktam hazsnálni, nemcsak napozás után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

fugebefott

2015. június 16.

Nagyon szuper! Kellemes használni, finom hűvös a permete és nálam nem tűnt ragacsosnak. Olcsóbb is mint a hasonló termékek, újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Csilla91

2015. január 30.

Az illata nem a legjobb de a leégés után nagyon jól nyugtatja a bőrt és nem ragad. Megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Rosefan

2014. április 25.

Hát ez valami nagyon jó cucc. Nagyon ragad önmagában, felteszem a panthenol és a glicerin miatt lehet, viszont a bőrömet csodálatosan hidratálja. Hogy a ragacsosságot is megoldjam, átöntöttem belőle egy üres fújós üvegbe, összekevertem desztillált vízzel, egy kis geránium illóval, és rózsavízzel, és így tökéletes!!!!(minden hozzávalóból kb 1/3 mennyiséget) Én arcpermetként használom minden nap, amikor szükségét érzem. Pattanásokat is eltüntetni, hidratál. Csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

Ophelia

2013. szeptember 15.

Kellemesen nyugtatja a bőrt, abszolút hasznos egy kis leégésnél. Nekem egy kicsit tapadós érzést hagyott maga után, de az illata remek! Idén elővigyázatos voltam, és mindössze egyszer pirultam meg, úgyhogy alig szorultam a használatára, de majd máskor jól jön talán. :) Összességében nem tartom nélkülözhetetlennek, mert aki megveszi, valószínűleg a fényvédelemmel is törődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.