Best of Beauty 2019

Sun Ozon

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicy011, Módosítva: 2018. július 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Magas védelem a napra érzékeny bőrnek
  • UVA+UVB védelem
  • Infravörös sugárzás (IR-A) elleni védelem
  • Allergiára hajlamos bőrre
  • Parfümmentes, vízálló

Ár: 800 Ft , Eladó: Nicy011
Állapot: párszor haszált, Helyszín: Budapest, Cegléd, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Lizz07

2019. június 7.

Ahhoz képest, hogy "gél", ugyanúgy testes és ragadós, mint egy sima naptej. Nem nagyon akar beszívódni, pedig száraz a bőröm. Én csak testre kenem. Arcra inkább erre alkalmas fényvédőt használok. Eddig még nem égtem le (képes vagyok 5 perc alatt "lángra kapni", ha nem kenem le magam). Egynek elmegy, de nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

blackrose

2019. április 4.

Eddig egy sima gyerekeknek való 30 faktoros naptejet használtam a márkától, de magasabb ès jobb vèdelmet akartam ezèrt beruháztam erre. Gèl állagúnak nem mondanám, felvitelkor nehezebbnek èreztem, de hamar beszívódott ès aztán könnyebb èrzèsű is mint a sima naptej. Cseppet fehèrebb az arcom utána, de amikor beszívódik ez is eltűnik. A bőrömet is nagyszerűen vèdi. Szerintem jó választás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Andrea456

2018. augusztus 30.

Akciósan vettem, és bár csak délután próbáltam ki, míg fodrászhoz és bevásárolni mentem, de meglepett, hogy gyorsan beszívódott és a bőröm sem éreztem ragacsosnak, így a por sem tapadt rá, mint a naptejeknél. A fehér bőröm sem égett le, úgyhogy meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Lanett

2018. augusztus 23.

Hát én nagyon csalódott vagyok. Napra érzékeny,fehér bőrömre vettem nyaraláshoz. 20 percenként kenegettem vele a vállam és az idő nagy részét a napernyő árnyékában töltöttem. Ehhez képest leégtem és a napallergia sem jött még ki ennyire durván sosem azelőtt. Ezt követően az arcra használt 45faktoros koreai fényvédőt használtam a vállamra is. Pár napra rá a strandon be akartam magam kenni ezzel a csodával,de megromlott. Poshadt szaga lett. Pénzkidobás és hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.