Sun Ozon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: mandulabokor11, az összetevőket feltöltötte: Guinevere97, Módosítva: 2021. május 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten érzékeny bőrre lett kifejlesztve 50-es fényvédő faktorral. UVA, UVB és unfravörös A sugárzás elleni védelem. Allergiára hajlamos bőrre a Német Allergia és Asztma Szövetség ajánlásával. Vízálló és parfümmentes.

Ár: 600 Ft , Eladó: Katica0919
Állapot: Háromnegyedéig/feléig megvan, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben, Miskolcon

Enca

2021. december 25.

Nagyon szeretem, minden nap használom arcra, tavasztól őszig testre is. Nem csíp, nem fénylik, nem fehér, nem barnulok le vele…
Sokszor újravettem már…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 25.

Sokszor újravettem már…

arizona07

2021. november 16.

*UPDATE*
Módosítanék a véleményemen. Elfogyott az arcra való naptejem, így kénytelen voltam ezt használni. Időközben ősz lett, és hazajöttem a párás és forró Görögországból, ami annyit tett, hogy mégsem volt olyan szörnyű az arcomon ez a naptej. 10 perc alatt beszívódik a kis fehér maradéka is, és tudok rá sminkelni. Annyi igaz, hogy kicsit hamarabb fényesedem ki tőle, viszont a hidegebb időben talán nem is olyan nagy baj ha picit zsírosabb az állaga. A szem környékre sajnos továbbra se tudom alkalmazni, göcsörtös lesz tőle a bőröm, de azt gondolom hogy ennyiért ekkora mennyiségben oké.

4 csillagot adok az összetevői miatt, illetve hogy tényleg nagyon biztonságos a használata. Érzékeny bőrűeknek, akinek fontos hogy parfüm, octocrylene mentes legyen a naptej tényleg bőrbarát összetevőkkel annak ez nagyon jó választás. Kiemelendő az is hogy amennyire lehet környezetbarát, így nagyon baráti mindez kb. 2000Ft-ért. Mindent összevetve tényleg ritka az ilyen termék, pedig folyamatosan bogarászom őket. De természetesen semmi sem fenékig tejfel, így cserébe elég zsíros textúrájú a krém, és nehezebben szívódik be. Bár nekem fehér bőröm van, még ígyis néha észrevehető fehér nyomot hagy rajtam. Persze ez szerintem kevésbé zavaró, mintsem hogy ragadsz egy picit tőle. Nem vészes, de azért nem is ideális, szárazabb bőrűeknek szerintem kellemesebb lehet. Arcra egyszer próbáltam (bár arra mindig van külön naptejem), amolyan diszkógömb effektushoz hasonlítanám, sminkeltem is rá de pillanatok alatt visszafényesedett. Másik oldalról közelítve, nyáron sajnos a meleg miatt fixálva is bele tud mosódni a szemembe (nyilván a zsíros hatása miatt), így arcra tényleg nem ajánlanám mivel tudja csípni a szemet. Nekem nem igazán sikerült mellette barnulnom, nyilván ez bizonyítja hogy védelemként viszont nagyon jól funkciónál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

*UPDATE*

fanni200005

2021. október 25.

Teljesen jó ezért az árért és kiszerelésért. Tény, hogy az ember feje diszkógömb utána, de egy kis púderrel könnyű orvosolni, ami kicsit a viseletét is kellemesebbé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 25.

MademoiselleSumire

2021. szeptember 25.

Hatalmas plusz, hogy olcsó, elérhető, parfüm - és alkoholmentes, hidratál, nem hagy fehér nyomot. Viszont meleg időben úgy izzadok alatta, mintha nejlonzacskó alatt lennék, és még az őszi napokon is sajnos. :( Talán majd télen ideális lesz. Az Altruist fényvédőjét viszont abszolút helyettesíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

ansc

2021. szeptember 17.

Ajánlások alapján próbáltam ki ezt a fényvédőt. Olyat kerestem aminek jók az összetevői, elérhető árú és nem feltétlenül lesz tőle diszkógömb a fejem. Ebből a háromból 2,5 teljesül. Jók az összetevők, szuperolcsó főleg, hogy 200 ml a kiszerelés. Az arcom viszont nehezen szívja be, ugyanakkor nem is tragikus. Én a kombinált bőrömmel olyan közepesnek mondanám. Nem lesz erősen zsíros a bőröm tőle, de ha felkenem a megfelelő mennyiséget akkor azért érzem, hogy problémába ütközök. Ezért én azt szoktam csinálni, hogy több adagban kenem fel, mindig megvárom, hogy az előző réteg beszívódjon. Fehér nyomot egyáltalán nem hagy. Elhasználtam már 1,5 dobozzal és biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

H4niko

2021. szeptember 12.

A család nagy kedvence lett. Ettől tényleg nem égtünk le, pedig a férjem nem keni magát 2 óránként, ha napon van. Arcra nekem nem jó érzés. Túlságosan fullasztó, de testre szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Beiggi

2021. augusztus 31.

Az előző naptejem is Rossmann-os volt így gondoltam újra maradok ennél a márkánál, ez annyira nem jött be. Csak testre használtam, az arcomra a már bevált Eucerin fényvédős krémemet kentem. Nagyon nehezen szívódik be, illetve ahol véletlenül hozzáértem a fürőruhához a krémmel, ott fehér lett és csak mosással jött ki. Az viszont pozitív, hogy nagyon sokat voltam a napon, nem kentem újra és nem égtem le!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Jenny_VII

2021. augusztus 18.

Olcsóbb alkoholmentes naptejet kerestem és erre esett a választás. Testre nagyon jó, sűrűbb mint a 30-as faktorú és több idő mire teljesen beszívódik, mivel nincs benne alkohol, de én szeretem.
Viszont arcra nem tudtam használni, mert csípte a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Viszont arcra nem tudtam használni, mert csípte a szememet.

sarkozireka

2021. augusztus 16.

Ár-érték arányban nagyon jóóó! Néha kicsit zavar, hogy túl sokáig érzem az arcomon, de ennyi pénzért nagyon szívesen elviselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Rudelf

2021. augusztus 15.

Sűrű, fehér állagú krém, felkenve borzasztóan fullasztó. Nyárra különösen nem ajánlanám, felkenés után kb +5 fok érzet. Nincs érzékeny szemem, de nagyon csípi, ha csak egy kis dörzsölésnyi is belemegy. Kombinált bőröm van, ilyen hihetetlenül csillogó/diszkógömb fényvédővel még komolyan nem találkoztam…púder alatt is átfénylik, fél óránként is kevés lenne a púdert rányomkodni. Testre lehet, hogy elviselhető, de pár hét használat után annyira megutáltam már, hogy legszívesebben csak kivágnám a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Más néven Tinosorb A2B. Ígéretes új generációs hibrid (kémiai-fizikai egyszerre) fényszűrő; szilárd halmazállapotú, visszatükrözi a fényt, mint a fizikai fényszűrők, de nincs látható fehér színe. A ma ismert leghatékonyabb UVB és UVA2 szűrő - az UVA2 (320-340 nm) tartományban is véd, ahol a legtöbb fényvédő nem. Emellett kiemelten fototabil összetevő.