Sun Ozon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2011. július 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

andii05

2019. augusztus 13.

Ritka, hogy valami olcsó és jó, de ez a termék pontosan ebbe a kategóriába tartozik. Akciósan mindössze 399ft volt és nagyon elégedett vagyok vele. Megégett bőrre kicsit nagyobb mennyiségben vittem fel, 1-2 perc elég volt, hogy felszívódjon. Nyugtat, hűsít és hidratál. Másnapra a húzódás és az égés sem érződik, látszik. Örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

marysidehouse95

2019. július 2.

Ár-érték arányban szuper kis napozás utáni testápoló, tudja, amit kell. Az illata is kellemes, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzést maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Psalmus1960

Korcsoport: >54
2019. június 6.

Érdeklődnék, hogy hova tűnt a korábbi évek valóban naptejjje, amely felüdülés volt a bőrnek egy napon töltött időszak után. A tubus színe világosabb lett és már nem olyan tejszerű, mint volt, illetve nehezebben is szívódik be. zsírosabb is egy kicsit, mint volt. Ezt az egy "krémet" használtam..most bajban vagyok. Van, létezik még a régebbi valóban tejszerű és gyorsan beszívódó fajtája is? Köszönöm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 6.

ildikeb

2019. május 22.

Nem használok testápolót, mert nem igényli a bőröm. Ezt is csak nyaraláson, napozás után szoktam használni, viszont akkor aranyat ér! Érzem ahogy szívja be a bőröm, mindezt pillanatok alatt, nem ragacsos, jó illatú. Nyaralásra mindig ez jön velünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

LReni91

2018. május 28.

Legjobb testápoló, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és könnyű elkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Mamamacica

2018. május 7.

Nyugtatja a kipirosodott bőrt, kellemes az illata, nagyon sokáig elég, mert kevés kell belőle. Szépen terül, kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de ezt megbocsájtom neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Nikosia

2017. augusztus 3.

Nagyon jó napozás utáni testápoló, és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Nagyon jó napozás utáni testápoló, és az ára is kedvező.

szs

2017. július 1.

Legjobb napozás utáni testápoló. Annyira szépen ápolja a bőrt, hogy azóta minden este használom. Picit lepirultam a hétvégén és bekentem kétszer vele a vállam és teljesen megnyugtatta a bőrt. Nagyon ajánlom mindenkinek. A leégés után nem hámlottam, nem volt érzékeny se semmi olyasmi, ami máskor lenni szokott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Bubucim

2017. május 14.

Nagyon jó kis napozás utáni testápoló. Az árát tekintve is nagyon megéri. Minden nyáron tartok egyet a hűtőben. :) Gyorsan beszívódik, nem ragad, az illata is nagyon finom. Idén is be fogom szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Linda0222

(!)
2016. július 24.

Jó illatú és tényleg hűsíti a kipirosodott bőrt! Nyári kötelező termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Jó illatú és tényleg hűsíti a kipirosodott bőrt! Nyári kötelező termék!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.