Sun Ozon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők

Magas védelem a napra érzékeny bőrre.

Kiszerelés: 200 ml

Moony

2019. június 11.

Ez már a sokadik nyaram, hogy hű társam. Szőkés hajam és világos bőröm van, de még sosem hagyott cserben, ellenben a háromszoros áron kapható márkás vetélytársaival... Ha nem megyek vízbe, elég naponta egyszer fölkennem, és estére sem égek le. Eléggé ragad, dehát ilyen hatékonyság és ár mellett ez legyen a legkevesebb gond vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

bettina28

2018. szeptember 27.

Jó áron van és jó naptej. Ha alaposan bekenjük magunkat akkor nem engedi hogy megégjen a bőrünk. Igazából ennyi a lényege. Az összetevők lehetnének jobbak is, de nem a legvészesebb a lista. Szerintem ár-érték arányban jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

HNReni

2018. augusztus 4.

Egy teljes napon át volt rajtam egyszer vittem fel újra és egyáltalán nem égtem le. Ráadásul illatmentes így a rovarok se jönnek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

nikkike

2017. július 24.

Elképesztően leégtem felelőtlenül, így vettem egy ilyet a következő Balaton parti kiruccanásra. Vízálló, kicsit ragacsos, de parton kit érdekel. Tökéletesen megvédett a leégéstől, de egy kis színem azért még így is lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Lisien

2016. június 25.

Véletlenül sikerült ezt beszereznem. Egy másikat akartam, aminek szebbek az összetevői. Mindennapos használatra nekem nem kényelmes. Nehéznek érzem, nehezen szívódik be és ragacsos érzetet hagy maga után. Nekem az illata sem tetszik. Strandon persze a ragacsossága nem zavarna, mert ott naphosszat a vízben áztatnám magam. Meg azért a 32 fokos lakásban egy élmény lekenni vele magam. :(
Mondjuk ez is vicces, hogy a 100 fokban kényelmetlen viselni. Nyilván nem télen a mínuszokban akarnám lekenni a testem vele...
Strandra majd, ha eljutok végre, akkor elhasználom, de a mindennapokban valahogy nincs kedvem.
Egyébként nem égek le mellette, szóval ebben jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Egyébként nem égek le mellette, szóval ebben jó.

kicsigesztenye24

2015. július 23.

Ez valami csoda, hófehér a bőröm, mint a tej. Tegnap pedig az Aquarénában voltunk Mogyoródon, ahol aztán sokat áll a napon az ember ha vár a csúszásokra, igazából a hátam, derekam és a mellkasomat kentem vele kb 1,5 óránként, amikor amúgy is inni mentem a cuccainkhoz. Gyönyörű, egészséges mégis 2-3 árnyalattal barnább bőröm lett alatta, pedig a tűző napról sem mentem árnyékba, és a hasam pl amit nem kentem be az megégett és a combjaim is. Az arcomra LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS XL 50+os nagyobb termékmintát használtam (egészségnapon bőrgyógyásztól kaptam) és az bizony megpirult, így azt hiszem az a termék felejtős és csak ezt fogom használni. Bőven 5* ez a sunozonos cucc :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

luckyschr

2015. július 21.

Nagyon jól véd, nem égtem még le azóta amióta használom, gyorsan beszívódik, nem nagyon érezhető, az hogy ragadós. Csak annyi negatív, hogy a pamut fehér pólóm nyakát átszínezte sárgára. Csak ezért pontozom le

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Anouk

2015. február 21.

Használtam egy párszor mikor még nem figyeltem az összetevőkre. Jó illata van, könnyű felkenni, kicsit zsíros érzést hagy, de összességében meg voltam elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

illusia

2014. május 21.

Nagyon jól teljesített a hullafehér bőrömön. Egyáltalán nem égtem le, nem is barnultam semmit ezt használva, szóval tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

dodika2001

2014. április 19.

Nagyon jól véd a naptól, nincs leégés veszély, de barnulni is lehet vele. :) Jól zár, kellemes az illata, egész olcsó, és még talán hidratál is valamennyit észrevételeim szerint. Nyári kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak