Sun Ozon

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PixieCat, Módosítva: 2020. június 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Természetes és egyenletes barnaságot kölcsönöz a bőrnek. A spray egyenletes felvitelt tesz lehetővé.

bokihugi

2020. június 15.

A csomagolása már nem pont ugyan ez, mint a képen, de az összetevők viszont ugyan azok, mint amit én is vettem.
Nagyon fehér bőröm van, felesleges napoznom, szoliznom. 35 évem alatt sosem voltam barna.
Most jött el az a pillanat, hogy nekem ki kell próbálnom az önbarnítókat. Nem szerettem volna túl drága termékkel kezdeni, na meg a narancsos színek is riasztanak. :)
Jelenleg is testápolót használok a Dove-tól, ami meglepően (egész jól) teljesít. annyira jó, hogy nem is tervezek sima önbarnítót venni. Viszont a lábamon nem érzem elegendőnek. Meg is vettem gyorsan eme csodás terméket. Azt kell mondjam tetszik. Csak a lábamra fújtam, nem lettem foltos, mondjuk a térdemet legközelebb sokkal jobban alá kell hidratálnom. Nem tudom milyen egész testre, vagy eleve fehér bőrre, mert már volt rajtam alap barnaság a testápolós önbarnítótól. Az illata vagyis a szaga nem épp a legkellemesebb, de lehetne rosszabb is. Picit sárgás a színe, ha elfogy kipróbálok más spray-t is.
Gyakorlásnak, na meg egynek jó volt, ha a színe nem lenne ennyire narancs, talán nem is váltanék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.