Sun Ozon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eladoruhaa, az összetevőket feltöltötte: Testbe, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

bellehercegno

2015. április 16.

Hát megleptek az itteni vélemények.Én ősszel vettem meg,kemény 450 Ft-ra volt leárazva az egyébként sem gigantikus 850 Ft környékéről.De mintha a kupakja másmilyen lett volna.Nos,én a Sundance önbarnító tejét használom,de úgy gondoltam,ennyit mindenképp megér egy próba.Szerintem ez az önbarnító teljesen rendben van.A sötétebb bőrre valót vettem meg.Ahogy a Sundance-t,úgy ezt is kesztyűben kentem fel,ez alap egyébként,ha az ember önbarnítót használ,mert sárga lesz a tenyere.Nem lettem tőle se foltos,se sárga,nagyon szép és egyenletes barnaságot adott,én maximálisan meg voltam elégedve vele.Árban durván a fele a Sundance-nek,az 1400 Ft környékén van,viszont azért adok 4 csillagot ennek és 5-öt a másiknak,mert az előbbitől még intenzívebb a barnaságom.Mindemellett ez egy remek termék,szerintem az önbarnító használatához némi tapasztalat szükséges,ha ez adott,akkor ez a krém kifogástalanul teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 16.

QueenOfTheDowntown

2014. július 25.

Sajnos csak azután olvastam el a véleményeket miután megvettem.
Sárga lett tőle a bőröm, ami még nem is lett volna annyira baj, de foltos is. A tenyerem olyan volt , mintha koszos lenne, nem volt egyenletes színe sehol. Az arcom is bekentem, nagyon ügyeltem rá, hogy egyenletes legyen de a szám körül be sem fogta, ott világos maradt a bőröm és nagyon feltűnő volt, úgy néztem ki mintha Vitiligom lett volna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 25.

Sajnos csak azután olvastam el a véleményeket miután megvettem.

suxxx94

2013. május 15.

Hát régebben ami volt és folyékony állagú volt az tényleg jó önbarnító volt a sun ozon-tól,de ezzel az új csomagolással meg más összetevőkkel ez a testápoló...iszonyat.Foltos,sárga hiába kenem be egyenletesen és hamar is kopik le.Én nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Testbe

2012. augusztus 13.

Ez tényleg szörnyű. Az előttem szólókra kellett volna hallgatnom, mert tényleg foltokban barnít, de engem ennél is jobban zavart az, hogy valami eszméletlenül büdös volt!! Ilyen komló-maláta szaga volt, nem lehetett kibírni. >:P Még szerencse, hogy Rossmann márkatermék, ezért visszaadják érte az ember pénzét, mert különben tényleg szó szerinti pénzkidobás lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. június 4.

Sajnos nekem még egyik önbarnító sem jött be! Kb. úgy nézek ki tőle, mint aki májgyulladásban szenved, sárgává teszi a bőrt. A következő problémám, hogy foltosan kopik, valamint a törölközőket jobban barnítja, mint a bőrömet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 4.

eladoruhaa

2012. május 26.

nagyon rossz szerintem...mivel ez egy barnítókrém elvárom hogy szépen egyenletesen barnítson...ez viszont úgy néz ki mintha vízfesték lenne amit magamra dobtam...nem vagyok elégedett ezzel a termékkel tiszta pénzkidobás volt az egész

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.