Sun Ozon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: martinaaa, Módosítva: 2015. május 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Intenzíven pótolja a nedvességet, természetesnek tűnő, egyenletes barnaságot kölcsönöz a bőrnek. Értékes hatóanyagai ápolják a bőrt és pótolják a nedvességet.

MLittleMermaidM

2019. április 14.

Barnának barna lettem tőle, csak éppen nem úgy ahogy én azt terveztem. Előtte használtam más fajta önbarnítós testápolót és annál semmi gond nem volt, ez viszont csupa folt lett rajtam. Bizonyos helyeken nagyon megfogott, de volt ahol nem is látszott. Pedig mimdent úgy csináltam mimt máskor szoktam. A szaga, mert ezt illatnak nem nevezném, borzalmas. Azthiszem jobb ha visszatérek a jól bevált előzőleg használt niveámhoz. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

dainthda

2015. szeptember 29.

Valószínüleg a Dihydroxyacetone-ra allergiás vagyok, ugyanis 1 hónap használat után viszkettem tőle napokig, pedig egészen meg voltam vele elégedve. Persze vigyázni kellett a mennyiségekre, mert könnyen foltossá lehet válni tőle, de szép színe van. Kár, hogy nem használhatom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

nocika113

2015. augusztus 5.

számomra mondhatni bevált én kisebb alapbarnaságra használtam, hogy fenntartsam a színem. Az én ízlésemnek kicsit narancssárga volt, tényleg egy leheletnyit, semmi répa-effekt :) valamint nem volt elég intenzív a szín, kicsit erősebb barnaságra számítottam, de ár-érték arányban megfelelő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

martinaaa

2015. május 25.

Használtam már ilyet tavaly, akkor a világos bőrűeknek valót vettem meg, mondván a bőröm is világos. Már az első használat után eldöntöttem hogy ilyet soha többet. A bőröm színe a sárgához jobban hasonlított mint a barnához. Ráadásul foltos lett tőle a bőröm és 3 nap után foltokban kopott le. Szörnyű volt, bőrradírral vakartam le magamról. Aztán idén ugyanígy betértem a Rossmannba hátha kapok valami más, jobb krémet. Találtam is, ugyanebből a márkából de sötét bőrűeknek valót. Akciósan megvettem 600 forintért, mondván kipróbálom, aztán meglátjuk mi lesz. Hazaértem nekiláttam. Leradíroztam a bőrömet, bekentem hidratálókrémmel majd rákentem az önbarnítót szépen egyenletesen. Vártam, vártam milyen lesz...2-3 óra a hatóideje. 2 alkalom után észrevehető volt a BARNASÁG!!!!!! Alig hittem el, elvoltam tőle ájulva. :) Szép egyenletes barna lett tőle a bőröm, a hajlatokban sem látszódott meg hogy ott esetleg barnább lenne. A ruháimat sem fogta meg sem az ágyneműmet. :) Hihetetlenül örültem hogy rátaláltam és ez bevált. Azóta is ezt használom kétnaponta bekenem magam vele és így a kopása sem látszik. Én nagyon megvagyok elégedve vele, szerintem jobb mint a szolárium...legalábbis pénzben biztos hogy megéri:) Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol