Sun Ozon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők

Áttetsző, spray kiszerelésű fényvédő.

aquana

2019. augusztus 13.

50-es verzióját vásároltam. Nem lett a kedvencem - bár a naptól megvédett, iszonyatosan büdös, ragadós maradok utána és csillogok, mint egy olajjal bekent birkózó, elég idiótán néz ki. Rádásul az üveg felénél elromlott a pumpa, úgyhogy most már csak úgy tudom használni, ha leszedem a pumpát, öntök a tenyerembe és szétkenem magamon. Nem veszem újra, az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Vendy254

2018. augusztus 14.

Fújós napvédőt szerettem volna venni és most le volt értékelve, így őt vettem meg. Nekem a 30as faktorú van. Kicsit nehéz belőle fújni. Könnyű eldolgozni, ami jó pont hogy sehol se égtem le a használata során. Gyorsan beszívja a bőröm és nem hagy foltot a ruhán se. Kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Dius89

2016. augusztus 2.

Kimondottan fújós napvédőt kerestem, amit könnyebb felvinni, nem annyira ragacsos, és az ára miatt erre esett a választás, mert több év alatt sem használok el egy flakont. 50-es faktort vettem a hófehér bőrömre. Nagyon praktikus, könnyű befújkálni a testfelületet, majd elkenni. Viszonylag gyorsan beszívódik, az illata tényleg nem annyira kellemes, a bőrömön nem hagyott ragacsos érzetet, csak kicsit a tenyeremen. Nekem tökéletesen működött, ott pirultam csak meg, ahol a párom a hátamat nem fújta be...a többi helyen tökéletesen védett, pedig fürdés után még el is felejtettem újra felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

nyarigabi

2014. augusztus 15.

30-as faktorú van meg. Valóban átlátszó és faktorszámának megfelelően véd a leégés ellen. Sajnos egyáltalán nem könnyed viselet, pedig éppen azért vettem spray-t, mert a naptejek túl zsírosak. Ez sajnos nagyon olajos, számomra az illata is kellemetlen. Nehezen szívódik be, szinte fuldoklik alatt a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Nymphea

2014. július 18.

Igaz nekem a 30-as van meg, de azért írom mit jelent ez a termék nekem: Hát először az állaga fogott meg, mert kerestem már valami ragacsmentes, igazi sprayt ( jópárszor befürödtem a pumpás kiszerelésben kapható krém állagú napozószerekkel), szóval állagra nagyon bejön a folyékony, permetszerű spray. Aztán kifújva én kézbe fújok, és úgy oszlatom el a területen, ahova felviszem. Kicsit avas naptej illata van, de szeretem, csak hozzá kell szoknom. Szóval, illat-állag rendben. Nagyon nagy gondom vele az az alkoholos bűz, még a barátnőm ekcémás kezét is kicsípte, mikor bekente vele a hátamat. Felvive szép olajos csillogást ad a bőrnek, de arcra nem használnám. Kenni mindig újra kell, mert egy strandoloós nap alatt sikerült lleégni , ott ahol nem voltam körültekintő és levitte a víz, én meg nem kentem újra. Icipicit ragad, de nem vészes, alig fogy, utcára is használom. Jó alternatíva lehet annak, akik olcsó, spray állagú, nem ragadós napozószert keresnek. Még idén nem napoztam, de zzel sikerült egy kis színhez jutnom. Kenegetést rühellő pasiknak is jó lehet. NYaraláskor is jön. Jövőre az alkohol miatt nézek majd egy másik terméket, egyébként rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

cicatapmancs

2013. június 12.

Nálam még mindig inkább ez, mint a naptejek és napozókrémek,mert gyűlölöm a ragacsos érzést amit a bőröm hagynak. Az arcomra nem merem használni, mert nagyon érzékeny a bőröm. A többi részen viszont semmi gond nincsen vele. Az illata valóban furcsa, de használat után 1 perccel ennek már nyoma sincs. Nekem a bőröm kissé olajosnak,fényesnek tűnik utána, de ez nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

ivy18

2013. április 20.

Szerettem volna egy olyan napozószert, amit tavasszal/nyáron kenhetek/fújhatok az arcomra reggelente sminkelés előtt. Ez a termék nagyon jól bevált erre. Mivel kombinált bőröm van, ami nyáron inkább zsíros, így egyáltalán nem bántam, hogy az alkohol az első helyen szerepel az összetevők listáján, így legalább kissé szárítja a bőröm, és egyáltalán nem fülled be a napozószer alá, mint korábban a naptejek alkalmával. Persze, akinek érzékenyebb a bőre, annak nem ajánlott szerintem, mert tényleg brutál alkoholos. Viszont tényleg szuper, mert pár pillanat alatt eltűnik a kezdeti csillogása, és nem érzem azt, hogy bármilyen réteget képezne az arcomon. Arról ne is beszéljünk, hogy nevetséges 1300 Ft-ba kerül csupán. És természetesen nem égtem le vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

azursatellite

2012. szeptember 12.

Spray-s napvédőt szerettem volna, sajnos többször mellé lőttem már mert ugyan spriccelős volt de mégis krém jött belőle. Hát ez végre folyékony :) Először félve próbáltam ki mert kifújás után meglehetősen büdösnek találtam, de szerencsére ez elillan, utána csak enyhe napozószer illatom lesz, így meg is nyugodtam. Nem égtem le vele egyszer sem, könnyű utána fújni, nem izzadok be alá mert nem krém, a nagy kánikulákban napközbenre is tetőtől talpig befújtam magam vele, egyáltalán nem éreztem, hogy lenne rajtam valami. Ezt a terméket nekem találták ki! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Fevi

2012. augusztus 11.

Akciósan vettem még a nyár elején,kíváncsi voltam hogy véd. Nem égtem le használata közben, szépen barnultam. Arcra is tettem belőle kicsit és nem zsírosított. Nálam ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Ppg-26/Dimer Dilinoleate Copolymer