Sun Ozon

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: skintect, Módosítva: 2022. június 7.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők

• nagyon magas védelem a napra érzékeny le nem barnult bőrnek
  • átlátszó

alexa12

jubileum

2022. július 1.

2022. június 23.
Egyre szélesebb az octocrylene-mentes paletta, most elég sok felbukkant a márkánál, krém, spray, pumpás krém, ami kellhet :D Alapvetően olajspray, de tényleg érezni némi frissítő hatást, a spraye azért nem szór 180 fokban mint a drágább sprayk szórófeje, így nagoyn fontos hogy rendes adagot vigyünk fel, és hogy utána elsimítsuk, szerintem a legjobb ha két rétegben viszi fel az ember. Ennek miértjére ajánlom a neten keringő képgyűjteményeket a spray naptejek eredményéről :D Mint egy gyakorlófal egy grafitiparkban :D
Egyébként ezt szépen el lehet kenni ha valaki nem csak ködölget hanem normálisan felfújja a bőrre. Enyhén olajos, de nem folytja meg a bőrt. Ne felejtsük el hogy szabadban sportolásra van, nem városnézéshez meg irodából irodába rohanáshoz, így eléggé bocsánatos ez a "sportos" bőrfény, és valószínűleg kell is, hogy állja az izzadtságot és a vizet.
Olyan szempontból még értékelem is, hogy a bőrolajak általában segítenek benntartani a vizet a bőrben, ami lássuk be szintén nem hátrány.

UPDATE
Külföldről hoztam egy Bipa sajátmárkásat is, ugyanezekkela z ígéretekkel, és meglepett hogy azért ez a jobb, mert a Bipa mégis egy egyel drágább változat. Ez a matabbb, ez a szellősebb, meghát ez itthon is van. Amúgy ez annyira citromillatú, hogy tán még a szúnyogok se csípnek vele, ez az egy gond vele, hogy kész légfrissítő :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 1.

2022. június 23.

UPDATE

CzFru

2022. június 7.

A munkahelyemre vettem az udvarra. Iszonyatosan fénylik, múltkor otthon is ezzel fújtam be magam indulás előtt, a párom meg is kérdezte, hogy miért csillog a fejem? :D
Olajos hatása van, érezni, hogy az ember bőrén van, de nem kellemetlen. Nem pattogok ki tőle, nem bántja a bőröm. Véd a naptól, nem égek le vele. De inkább strandra vagy kirándulásra ajánlanám nem pedig hétköznapokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.