Sundance

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Testápolók

A nagy mennyiségű Aloe Vera gél enyhíti és nyugtatja a bőrt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH semleges.

hedgehog

2018. július 26.

Bárcsak hamarabb rátaláltam volna. Én meg vagyok elégedve az összetételével, a legjobb volt, amit a drogéria polcain találtam. Nagyon finom illata van, ami sajnos rögtön elillan, amint teljesen beszívódik a bőrbe. Felkenés után nagyon jól hűsít. Bár sokan panaszkodtak, hogy ragacsos érzést hagy a bőrön, az én esetemben ez fél perc se volt. Az mondtam már, hogy milyen jó, hogy pumpás kiszerelésben készült?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

rocknrose

2018. június 9.

Nagyon jó termék. Kellemes az illata, hűsítő a hatása (főleg, ha hűtőben tartja az ember ;)
Bár valóban ragad egy picit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Bár valóban ragad egy picit..

julcsa95

2018. június 9.

Tavaly nyáron vettem először hasznát pedig már 2 éve megvan. A parton eléggé megkapott a nap főként a lábaim. Este zuhanyzás után ezzel kentem jó vastagon és másnapra szépen átment a pirosság barnába ráadásul egyáltalán nem hámlott le a bőröm. Ragadni ragadt de ennyit megér. Sokáig elég a tubus nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

kovacsnikoletta92

2018. június 8.

Sos kellett valamilyen napozás utánit vennem a nyaraláson, napégésre. Vaciláltam az olcsóbb napozás utáni krémeken és közötte. Az ára nem annyi ami itt van megadva, 1300 ft körül van teljes áron. Nem bántam meg, hogy végül ezt választottam. Nagyon kellemes illata van, az állaga is nagyon könnyen kezelhető és az ígért hűsítő hatás sem marad el, legalább 10 percig nagyon finoman hűti a bőrt, persze mindezért cserébe ragad is :) (ahogy megtudtam ez az aloe tartalom miatt van). Teljesen megérte az árát, szerintem még a jövő nyarat is kihúzom majd vele. Csodaterméknek minősíteném az inci és az igazán kellemes hűsítő hatás miatt, ennél többet nem is kívánhatnék egy napozás utáni terméktől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Kinleyni

2018. május 3.

Napégésre még nem kellett használnunk. Biztonság kedvéért vettem tavaly nyaralás előtt. Enyhe illatú, nem zavaró, főleg arcra használom a vegyes bőröm szépen kiegyenlíti, pirosságot, száraz foltokat eltünteti. Eleinte csíp, így érdemes tenyérből ütögetve felvinni arcbőrre.
Testre kenve szépen hidratál, viszont ragad.
Kisfiam csípéseit ezzel szoktam kenegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Testre kenve szépen hidratál, viszont ragad.
Kisfiam csípéseit ezzel szoktam kenegetni.

Severina

2017. október 8.

Nagyon megéri az árát. Napégés után kentem az egész családra, mindenkinek bevált. Mi használtuk szúnyogcsípésre is, azt is kiválóan hűsítette. Minden fillért megér, jövőre, ha lesz még evvel kezdjük a nyarat :). Nekem egy icipicit ragadt utána a bőröm, de ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

tara95

2017. szeptember 3.

Félretéve minden ellenérzésem (alkohol, parfüm, stb.) Megvettem. Nincs szívem gyilkolni a kis növényem, illetve utaztatni se tudom. A koreai sleeping maskomban is van alkohol és parfüm is, nem okozott problémát, hát megvettem.

Arcra: pakolásként csíp, szemkörnyéken csíp, nem sok hatását láttam. Magában egy borsónyi szépen nyugtatja a bőrt, nem csíp, enyhíti a vízhiányt. Abszolút nem ragacsos, ez lett a hidratálóm reggelre. Szépen összedörzsölöm a tenyeremben és várok néhány másodpercet, elpárolog az alkohol és a parfüm nagy része.

Testre: kissé ragad, de beszívja a száraz bőr.

Hajra: magában, száraz hajon feltölt nedvességgel és puha lesz tőle. A korpára nagyon jó hatással van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Testre: kissé ragad, de beszívja a száraz bőr.

KEAnna

2017. augusztus 30.

Kellemes friss nem tolakodó az illata.Kezdetben ragad,de hamar felszívódik. Egy rövid ideig hűsít is, de ez nem tart sokáig. A napégés után szépen lenyugtatja a bőrt, viszont két háromszori kenés után hámlani kezdet a barnaságom (ez viszont betudható a gyors és nem fokozatos napozásnak is :) ) Mégis az egyik legjobb amivel eddig találkoztam, ár-érték arányban is szuper, így egyértelműen újra vevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Sorea

2017. augusztus 30.

Nyár elején vásároltam meg és nem bánom egyáltalán. A kiszerelés szuper, utazásokhoz alap a Panthenol spray-el együtt. Remekül nyugtatja a bőrt, az illata is nagyon jó. A negatívum csak annyi, hogy valóban ragad egy kicsit, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Kence123

2017. augusztus 29.

Nagyon szépen ápolja a leégett bőrt és kellemes illata van.Tetszik a pumpás kiszerelése is :) Én is használom az arcomra is és tényleg eltünteti a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.