Sundance

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Testápolók

A nagy mennyiségű Aloe Vera gél enyhíti és nyugtatja a bőrt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH semleges.

Dea

2017. augusztus 7.

Update: Néha csíp, emiatt nem venném újra, csak hűtőbe rakva kellemes érzés, egyébként annyira nem, inkább sima aloe vera géllel fogok legközelebb próbálkozni.

Nagyon jó, hűtőbe rakva még hűsítőbb, gyorsan enyhíti az égést, gyorsan beszívódik jó az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

cintialaura

2017. augusztus 7.

Minden fillért megér ez a termék. Napozás után hűsít és elmúlasztja a pirosságot 1-2 nap alatt. Én az arcomra is használom, gyorsan lehúzza a pattanásokat és nem tömíti el a pórusaim sem. A ragacsossága engem nem igazán érdekel mert olyan minimális hogy 5 perc után észre sem vehető. Mindenképpen újravevős, imádom.
UPDATE: Nemár, hogy több mint a termékmennyiség felénél beletörik a pumpa csöve..... -1* ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Tvylvis

2017. július 19.

Valóban nagyon hatásos, nyugtat, hűsít, de sem én, sem a férjem nem bírjuk elviselni a ragacsosságát. Nem kicsit ragad, hanem rettenetesen, még akkor is, ha igen keveset viszek fel belőle. Elajándékoztam, és áttértem az Alverde napozás utáni termékére, azt sokkal komfortosabb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Bernini

2017. július 10.

Nagyon jól hűsít. Egy alkalommal lett kisfiam kicsit pirosabb, megvettem aznap, este bekentük és másnapra elmúlt a pirosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

lustrousdawn

2017. július 8.

Harmadik éve a nyaralás elválaszthatatlan kelléke, imádom ezt a gélt! A párom először nehezen viselte ragacsossága miatt, de a hatásossága őt is meggyőzte :)

Mi egyébként hűtőben tároljuk, így a leégett, piros bőrt még ez is csillapítja, zuhanyzás után jó vastagon bekenjük az égett területet vele, ebéd-pihenés alatt rajtunk van, aztán öltözés előtt lemossuk a ragacsossága miatt. Ezzel együtt durván látványos a hatás, egy enyhébb leégést egy ilyen kúra is lenyugtat, de egy keményebb rákvörös égést is pár nap alatt rendbetesz!

Emellett az plusz pozitívum, hogy az összetevői is szépek, még az alkohol sem gáz szerintem, hiába van a 4. helyen, a nagy része víz és aloe vera, az alkohol meg kell, hogy emulzióban "összetartsa" a vizes es a glicerines fázist. Nekem szuperszáraz a bőröm, de sose szárította, úgyhogy ez ne tartson vissza senkit... ezt a gélt csak egy frissen levágott aloe vera levélke űberelheti :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

dorcmorc

2017. június 10.

Nálunk nem csak a napégésre és napozás utánra volt nagyon jó kis termék, hanem az allergiás bőrelváltozásokat kiütéseket is nagyon jól kezelte, jobban, mint egy két gyógyszertári készítmény... Ezek mellett szerintem bármire, tényleg bármire lehet használni. Noha kicsit ragacsos és várni kell vele, hogy jól beszívódjon ( bár ez inkább bőr függő szerintem) 4 csillaggal jutalmazom, de csak a ragacs miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

zsuzsu20

2017. június 1.

Tavaly nyáron vettem, és hűséges társam volt, idén pedig az első napozásom után szintén jó szolgálatot tett. Az idei leégésem után (igaz, nem volt olyan vészes, de azért fájt) már a harmadik napra szépen rendbejött a bőröm, mindezt napi 2-3-szori kenegetéssel. Én tavaly nyáron még primerként/hidratálóként is használtam az arcomra. Egyrészt az aloe vera miatt, másrészt a harmadik összetevője a glicerin, amihez jól tapad az alapozó. (Elvileg Nikkietutorials is a glicerin miatt kezdte el használni a Nivea Men After Shave-et, mint primert, hiszen abban második összetevőként szerepel.) Mindenesetre nekem ilyen módon is bevált, pattanások se jöttek ki tőle az arcomon, pedig nagyon hajlamos vagyok rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Kedi81

2017. május 17.

Az egész család nagy kedvence,mindig van nálunk nyaraláskor,mert szinte mindig leégünk vagy megpirulunk,és ez nagy segítség,hűsíti,nyugtatja az égett bőrt,hozzászólásokat olvasva ki fogom próbálni szőrtelenítés után is :-)
Az ára kicsit felment,mint a leírásban van írva,pont ma vettem a Dm-ben 1.200Ft-ért,de így is teljesen megéri,sokáig elég és nagyszerű termék :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Noncs

2017. április 13.

Napégésre, akármilyen bőrirritációra kiválló termék. Nyugtat, hűsít én az illatát is szeretem. Alapdarab nálam, mindig újraveszem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Amadea

2017. február 4.

Életmentő a napallergiás, érzékeny bőrömnek, de az epilálástól kipattogott területekre is tökéletes. Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de egy kis türelmet megér a hatása. Az ára nagyon kedvező, ezelőtt egy szórófejes terméket használtam, hat ezer Ft-ba került egy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.