Sundance

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Testápolók

A nagy mennyiségű Aloe Vera gél enyhíti és nyugtatja a bőrt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH semleges.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vikeral

2016. október 22.

Nagyon szeretem, az illatat es az allagat is. Napozas utan allandoan kentem vele magam. Altalanos testapolasra is tokeletes, borotvalas utan, labra, honaljra, illetve arcradirozas utan is felszoktam kenni estere.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Horest

2016. október 13.

Hatásos termék, jól hűsíti és nyugtatja a bőrt, én idén egyszer eléggé leégtem és pár nap alatt sokat segített rajta, kicsit ragacsos miután bekeni magát vele az ember, de egyébként szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Alex0920

2016. augusztus 23.

Tengerparti nyaraláshoz szereztem be és az egész család ezzel kente be magát. Kissé fehér bőrű vagyok, így könnyen megpirulok. Szerencsére nem égtem le, de olykor éreztem hogy húzódik és enyhén ég a bőröm, 2x be is kentem magam vele és másnapra a pirosságot barnaság váltotta fel. Nem ragad, nem hagy foltot, az illata nem díjnyertes, de nem is ez a lényege. Maximálisan ajánlom, 5 pont!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

leba

2016. augusztus 20.

Megnyugtatta az égett vállaim. Csak az az alkohol. Az nem kéne bele....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Megnyugtatta az égett vállaim. Csak az az alkohol. Az nem kéne bele....

Wey1122

2016. augusztus 11.

Mielőtt nyaralni jöttünk volna én már otthon Németországba beszereztem.Évek óta használom háztartási égési sebekre is tökéletes!
Aztán itthon már Magyarországon fedeztem fel én bizony otthon hagytam.Dm-be itthon is lehet kapni milyen jó.
Férjem fehér bőrü hamar leég.Igen kevés napfény ér bennünket én is hamar megpirultam.Napozás után azonnal használta az egész család.Kellemessen hűsít! Filléres igazi csodaszer! Nemhiába évek óta társunk,többször is újravettem és meg is fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Skincaremania

2016. augusztus 9.

Áldom a nevét, aki kifejlesztette. Ez egy csoda, és csak ezen a nyáron bukkantam rá az oldal által. Szomorú. Most volt lehetőségem előző héten kipróbálni. Leégtem csúnyán, este fürdés után fel is kentem jó vastagon. Állaga sűrű, jó illatú. Bőröm pár perc alatt beszippantotta, kellett neki nagyon. Viszont brutál ragacsos voltam tőle. Kicsit el is vette tőle a kedvemet. Másnap reggel a hátamról elmúlt a pirosság, mintha le sem égtem volna. Nem akartam elhinni, csak a vállam volt piros, de azt is szépen csökkentette. Napi kétszer kentem még magam pár napig és teljesen rendbe hozta a bőröm. Nem hámlottam le sehol. Szuper. Egyedül a ragadás a negatívum benne, semmi mást nem tudnék mondani, de azt is ki lehet bírni, ha ez az ára. Reggelre mondjuk a bőröm tele volt szösszel, bele ragadt :D De nem baj. Így is imádjuk!!!
Pár hét múlva megyek nyaralni, félig van a flakon. Gondolkodom nagyon, vegyek-e még, nehogy ne legyen elég nyaraláson. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Sunchi

2016. július 28.

Megvettem az itteni vélemények miatt ! Illatta nagyon finom , de nagyon ragadok utánna , pár pillanatig hűsít de aztán semmi . Gyantázás után is kiprobálom arra is jó nyugtat ! Nem buztos h ujra veszem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Ragdoll

2016. július 23.

Használom szolizás, napon sütkérezés, epilálás után, szóval ilyenkor nyáron elég gyakran. Még jó hogy ilyen nagy a kiszerelése.

Maga a krém kellemesen hűsít és nyugtat.
Az elején kicsit ragad (aloe tartalom), de hamar beszívja a bőröm 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Maga a krém kellemesen hűsít és nyugtat.
Az elején kicsit ragad (aloe tartalom), de hamar beszívja a bőröm 😊

szilikon

2016. július 22.

Engem sajnos csíp. Jobban ég tőle, mint kenés előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

Engem sajnos csíp. Jobban ég tőle, mint kenés előtt.

linkee

2016. július 21.

Az égett vállaimat kezeltem vele: a bőrt azonnal hűsíti, napi többszörös kenegetés mellett pedig rekord idő alatt szűnik meg a "rákvörös" árnyalat. Ja, és a hámlás is elmaradt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.