Sundance

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Testápolók

A nagy mennyiségű Aloe Vera gél enyhíti és nyugtatja a bőrt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH semleges.

juditjanka

2016. július 20.

Nyári vásárlási-lázamban vettem meg, gondoltam, legalább valami hasznosat is dobok a kosárba :D És tényleg! Annyira jól hűsít a nagy melegben, főleg ha megpirult az ember bőre kicsit a napon. Szuperül rendberakja a bőrt. Nekem semmi ragacsosság nem marad utána, bár várni kell vele egy picit, míg teljesen beszívódik. Utána órákkal később szaglásztam, hogy minek van olyan jó illata lakásban, mire rájöttem, hogy a gélnek, rajtam :D (a flakonban pedig nem volt valami kellemes)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

kikiri22

2016. július 12.

nagggyon jó
hűsíti a bőrt, miköben regenerálja :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

nagggyon jó
hűsíti a bőrt, miköben regenerálja :)))

Biu

2016. július 4.

Évek óta minden nyáron hű társam, napegesre vagy simán csak bor nyugtatasra is alkalmas. Sajnos még kell erositenem hogy ragacsos érzetet hagy maga után plusz regen a csimagolason volt hogy 90x százalékban tartalmaz aloe verat ez mára nincs rajta ettol független jó terméknek tartom. Af értek arányban kiváló, egy flakon két nyárra bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

faffy

2016. június 26.

Nagyon szeretem, jól hűsít és az illata is egész jó. Nagyon jól rendbe teszi az égett bőrt. Egyedül az a gondom vele, hogy ragacsos marad a bőröm, de ettől függetlenül jár az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Erjenna

2016. június 25.

Hófehér bőrű hatéves kislányomat tegnap uv-riadó idején délutáni utánnaptejezés nélkül kihajtották az óvodai udvaron háromnegyed háromkor a tűző napra, egy óra alatt rákvörösre sült a mellkasa. :( amint hazaértünk befújtam panthenollal, azóta pedig ezzel a zselével kenegetem szorgalmasan. Ma délután már gyakorlatilag alig látszik a leégés és hűs a bőre is, egyedül a zselé mászik le a bőréről kis szürkésfehér kukackák formájában, de ennél rosszabb sose legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

LiiL

2016. május 28.

Nem rég elkezdtem szoláriumba járni. Persze rögtön egy égéssel kezdtem a sort, aztán gyors fel a netre, mit is lehetne tenni. Kinéztem magamnak ezt a kencét, és bevált. Napozás után bekenem magam, és mentes vagyok minden irritációtól. Az illatáért nem vagyok oda, engem fenyőillatra emlékeztet, de a tubust imádom, praktikus ez a nyomos flakon, ráadásul nem kell sok belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Szabdor

2016. május 23.

Szoliban rákvörösre égtem, dmben csodaszer után kutattam h csillapitsam az égő érzést, na meg a pirosságot. Tetszett h panthenol es alove vera is van benne, hát megvettem. Egy nap alatt elmúlt az égő érzés, valóban kissé ragacsos réteget hagy de ez várható az aloe vera miatt. Nálam mindenképp 5csillagot kap. Máskor is megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

babydoll11

2016. március 31.

Nagyon jól kezeli a leégést, évek óta ezt használom, nem csak napégésre, hanem allergiás csalánkiütésre is bevált nekem. Az illata pedig egyszerűen imádnivaló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 31.

eszti87

2016. január 4.

2 éve (2 nyár óta:) használom, és sosem hagyott cserben :) Kellemesen hűsít (hűtőben tárolva még jobb a hatása), és tényleg nyugtatja a bőrömet napozás után. A leégést is szépen leviszi - napozás után este a kipirosodott bőrre kenve, másnapra szépen "bebarnult". Sőt, nemcsak napégésre, napozás után használom, hanem kisebb égések kezelésére is (vasaló, sütő, és egyéb háztartási balesetek), nekem arra is bevált.

Az összetevői szerintem meglepően jók, az ára és a kiszerelés miatt pedig kiváló ár/érték arányú terméknek tartom :) A Hawaiian Tropic napozás utáni aloe géljét cseréltem le erre a termékre, mert párhuzamos használat mellett egyszerűen a Sundance verzió győzött, köszönhetően a kedvezőbb árnak, szebb összetevőknek és az enyhébb illatnak:))

Felkenés után egész gyorsan beszívódik, viszont hagy maga után egy ragacsos réteget. Nem mondom, hogy nem zavaró, de meg lehet szokni.
Még egy dolog: bár szép nagy a kiszerelése, és akár egy egész nyárra is elég lehet, a pumpás kiszereléssel nem vagyok kibékülve... Otthon a fürdőszobapolcon kifejezetten praktikus, de Closed "pumpaállás" ide vagy oda, nyaralásra csak triplán bezacskózva mertem elvinni - sose lehet tudni :)

Remélem, még sokáig lesz elérhető ez a termék, mert tényleg nagyon hatásos! Nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

mivett

2015. november 10.

Leégett bőrre csoda :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Leégett bőrre csoda :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.