Sundance

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Testápolók

A nagy mennyiségű Aloe Vera gél enyhíti és nyugtatja a bőrt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH semleges.

Dii

2015. szeptember 16.

Szuperül nyugtatja és hűsíti a kipirosodott bőrt, többszöri használattal pedig még a hámlás is megelőzhető. Vékony rétegben használva gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Desire

2015. május 29.

a legjobb!!! nyáron ez a testápolom, arcra ezt használom télen- nyáron, ...remek termék...alig vártam hogy kitegyék a polcra és vegyek...a ragacsosság az aloe miatt van, de pár perc és megszárad...beszivodik...a leirásból hiányzik...98% aloe gél

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 29.

anile

2015. május 1.

Valóban ragacsos érzést hagy maga után, viszont nagyon selymes es puha lesz tőle a bőröm. Gyantázás/epillálás után is használom, nyugtatja az irritált bőrt. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

makka

2014. december 18.

Napozás után és leégés kezelésére használjuk nyaraláskor és nagyon bevált. Gyorsan nyugtatja a pirult bőrt. Én naponta használom az arcom hidratálására is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

szazsani

2014. november 27.

Barátommal rendszeresen használjuk nyarant napozások után, és mi nagyon szeretjük. Nyugtatja, hűsíti a bőrt, nagyon kellemes érzés, és hamarabb elmúlik a leégés tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

lubi

2014. július 22.

Elég gyakran leégek sajnos, ezért most nyáron gondoltam beszerzek egy ilyet, most amúgy is nagyon rákaptam a sundance termékekre, nem is értem miért csak most. Az illata elsőre nagyon tetszett, utána mintha picit érezném benne az alkoholt, de mindenesetre megszokható, nem rossz illat.Most nagyon le volt égve a hátam is a mellkasom, és elég gyorsan be is szívta az én bőröm. Egész jó hidratáló de nekem egy aloe verás spray jobban bevált, így viszont kicsit kétes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatosan. Ez igazából nem feltétlenül leégésre van, csak egy napozás utáni hidratáló, viszont úgy egy kicsit sok, ragacsos marad nagyon. Ha le vagyok égve, akkor gyorsan magába issza, de valahogy nem érzem, hogy igazán pótolná a nedvességet. De kiegészítve a spray-vel szerintem elég jó, nagyon picit ragadt utána a bőröm de csak kb 5-10 percig, számomra ez nem volt vészes. Külön kiemelném, hogy most vásároltam és 2016-ig jó!! Ez azért tök jó, mert minden krém 9-esetleg 12 hónapig szokott elállni, viszont egy nyár alatt nagyon maximum a felét tudom elhasználni egy ilyen krémnek, de még lehet annyit se. És minden nyáron dobálhatom ki a krémeket, amíg még legalább félig vannak. Összességében olyan 4,5*-ot adnék rá, de most szőrős szívű leszek és lefele kerekítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

babyface

2014. július 19.

aloe gélből tényleg csak a 100% tiszta az igazi, de ha valaki költséghatékonyabb megoldásra vágyik szerintem ez is tökéletes, nem kell megijedni az alkoholtól. :) durva leégésekre vettem szerencsére most nyaraláson nem kellett használni, csak a pirult részeket kentem be vele, nagyon jól hűsített, de tényleg nehezen szívódik be és hagy egy ragacsos réteget maga után, amit később kis 'hurkákban' le lehet gyurmázni magadról. :D ennek ellenére szerintem nem rossz termék ár/érték arányban szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Szilva86

2014. július 16.

Kellemes hűsítő krém, mely megnyugtatja a bőrömet, de nagyon ragacsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

Kellemes hűsítő krém, mely megnyugtatja a bőrömet, de nagyon ragacsos.

PAncsi79

2014. július 9.

Nekem sajnos nem vált be. Nem jó érzés a ragacsossága, lassan szívódik be, és még utána is marad egy vékony réteg a bőrömön, amely száradás után lepereg.
Egy cseppet sem érzem nélkülözhetetlennek, ha már aloe, akkor az Eredeti Aloe Vera gél jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

darkbeforestorm

2014. július 8.

kellemes, hűsítő krém. napozás után kifejezetten jól esik a használata, de sajnos nem sokáig tart a hűsítő érzés. kellemes krém, de nem igazán érzem nélkülözhetetlennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.