Sundance

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Testápolók

A nagy mennyiségű Aloe Vera gél enyhíti és nyugtatja a bőrt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH semleges.

incifinci28

2014. május 27.

mindig ezt használom, évekkel ezelőtt rábukkantam és azóta mindig velem van. nekem is kicsit ragacsos a bőröm mikor bekenem, de elmúlik hamar, és a hűtőben tárolom mert nekem hidegen még jobban hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

ursus

2013. szeptember 21.

Nagyon jó, viszont ha nem várja meg az ember, amíg teljesen be nem szívódik tud kellemetlen meglepetéseket okozni. Nekem a térdhajlatom mögötti rész szokott leégni. Bekentem és aztán letérdeltem. Hát mint a tépőzár :) Nagyon fájdalmas tapasztalat volt, úgyhogy kivárom amíg beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

cintia995

2013. szeptember 19.

Ezt a gélt akkor tartanám hasznosnak, ha leég valaki. De így kicsit feleslegesnek érzem. Jó, elveszi a naptej illatát, kicsit regenerálja a bőrt (legalábbis szeretném ezt hinni). Felkenve picit ragadós, de ez pár perc után elmúlik, és puha lesz a bőr. Összességében jó terméknek tartom, de számomra picit felesleges.

UPDATE: Rájöttem hogy gyantázás után is hasznos ez a kis kence. A bőröm sokkal gyorsabban regenerálódik. Megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

szappanka

2013. július 5.

apukámnak kellett valami sürgősen, miután egész nap a kertben mászkált egy szál rövidgatyában, és remekül leégett a háta. ezt vettem meg neki, és jó vételnek bizonyult, mert kiadós mennyiségű, valóban nyugtató hatású zöld trutyi van benne. kenegettem neki 2-3 napon át a hátát, és nem hámlott le a leégett bőre. a nyaralásokra biztosan viszem majd magammal, mert ha nem ég le a bőrünk, akkor is jó szolgálatot tesz ez a zselé. kicsit fura az állaga és az illata, és valóban lassacskán szívódik csak be, de a bőrnek igazi felüdülés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

tothannamaria

2013. július 4.

Illata isteni, hűsít. Előttem szólókkal egyetértve kissé ragad, de aztán azonnal felszívódik és pihe-puha lesz a bőröm tőle. Szuper választás napozás után, bőrnyugtató hatása miatt.
Ár-érték arány sem elhanyagolandó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

Ár-érték arány sem elhanyagolandó:)

Cunika

2013. július 4.

Azért vettem meg mert ezer forint volt , és az van ráirva h 98% Aloe Vera és a vélemények is elég jók!! :)ahogy haza értem kipróbáltam :D tényleg egy icipicit ragacsos, de ez elmúlik és puha selymes lessz tőle a bőröm.Remélem nyaraláskor beválik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

vedina007

2013. június 22.

Bevált. Teszteltük a barátomon és rajtam is, miután múlt szombaton picit leégtünk. Másnapra nem volt piros a felület, hanem nagyon szépen bebarnult. (Bekentünk hazaérkezés, valamint fürdés után.) Állandó lakója lesz a háznak itthon és nála lévő szekrénykémnek is.(+ rávettem, hogy vigyen magával az edzőtáborba is, mert sanszos, hogy a vízen leég.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

ritaszeged

2013. május 22.

300 ml és 1090 forint ami nagyon jó, az illata aloe verára emlékeztet valami virággal, zselés állaga van, ami a bőrre kenve egy kicsit ragadós érzést hagy, de nem zavaró és nem is tart sokáig, ami jó még benne hogy valóban hűsít és kellemes érzést nyújt, nem teszteltem napozás után de gondolom ott sem működik rosszabbul. Nyaralásra viszem magammal, és remélem nem égek le, és csak egy kis esti hűsítésre kell használnunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.