Sundance

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2019. július 12.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Könnyed önbarnító tonik

Csíkmentes, természetes, egyenletes színt kínál. 24 órás hidratáltságot biztosít.

GNóri

2015. július 20.

Na most nem igazán értem ezt a tonikot. Leírásnak megfelelően használom, a testemen teljesen jól teszi a dolgát, de az arcomat egyszerűen nem akarja befogni. Kezd már kicsit vicces lenni, hogy a felsőtestem és az arcom teljesen más színű:D Nem értem tényleg. Mindenesetre nem pontozom le, mert ahogy írtam, a testemen a bőrt szépen befogja, szép természetes színű, egyszerű használni, elég gazdaságos, pl. egy vattakoronggal be tudom kenni kb az egész felsőtestem. Ja és nem olyan büdös, mint sok más önbarnító.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

mstindigo

2015. július 3.

Nagyon jó ez a Sundance-es önbarnító is. Az arcomra csak illatmentes termékeket használok, ezt egy blogteszt kedvéért vettem meg. Arcon egyszer próbáltam, nagyon jól tette a dolgát, de ennyi illatanyaggal nekem felejtős oda. Viszont hogy ne menjen kárba, kipróbáltam testen és nagyon klassz. Ezt akkor vetem be, ha előtte való nap önbarnító testápolót használtam, és nagyon jól hidratált a bőröm. Szépen tovább mélyíti a barnaságot. (De persze elsőre is lehetne ezt az önbarnítót használni nyugodtan. :) ) Az ígérettel ellentétben ez nem hidratál annyira, mivel csak vízmegkötők vannak benne, olajos rész meg nincsen, szóval száraz bőr esetén muszáj előtte hidratálni. A Sundance testápolót is nagyon szeretem, az nagyon jól hidratál is, nem kell előtte külön hidratálókrémet használnom, de picit lassan szívódik be. Ez viszont nagyon gyorsan felszívódik, de nem is hidratál olyan igazán jól. Gumikesztyűvel szoktam szétkenni a testemen. Nagyon szép egyenletes és természetes barna lesz a végeredmény, és kb. 5 perc múlva már lehet is öltözni. Egyetlen hátránya, hogy utána ragacsos marad picit a bőröm, de elnézem neki. Az illata egyébként önbarnítóhoz képest meglepően kellemes, jobban tetszik, mint a testápolójáé. Árérték arányban meg verhetetlenek a sundance önbarnítók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

KatalinKelemen

2015. június 1.

Hosszas önbarnító keresgélés és próbálgatás után jött szembe velem ez a tonik. A bőröm nagyon világos, mondhatni hófehér, még alapozót és korrektort is alig találok. Nagyjából egy hete használom ezt az önbarnítót, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Az arcomra vattakoronggal viszem fel minden másnap este, a testem többi részén gumikesztyűben kenem el (jó bőven), ehhez mondjuk a csomagolás nem túl praktikus. Szerintem könnyű vele dolgozni, nem lesz csíkos, de muszáj kezet mosni utána (az ujjaim között eléggé narancssárga, de fogjuk rá, hogy kezdők hibája). Szép egyenletes színem van, nem kopik foltosan, és az illata is tűrhető, nekem nagyon bevált! Szerintem ár-érték arányban is meggyőző-fizettem már sokkal többet sokkal rosszabb termékért

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

bogirepcsin

2015. május 7.

A benne lévő illatanyag miatt nem szívesen vettem meg, de hosszú kutakodás után sem találtam nála alkalmasabbat arcra, és még mindig jobb, ha ezzel érem az áhított bőrszínt az arcomon, mint napozással vagy testápolóval.
Fölöslegesen aggódtam, mert illata szinte nincs is. Felkenés után pár órával jelentkezik minimális önbarnítószag, ami még így arcon sem zavaró. Nem ad nagyon intenzív színt, nekem a kívánt hatás eléréséhez 2-3szor is fel kell kenni, de az eredmény egyáltalán nem csíkos, nem foltos, nem narancssárga, hanem tökéletes napcsókolta hatás, Sőt, ahol kontúrozni szoktam az arcom, oda egy icipicit vastagabban kenem fel, és szép, természetes kontúrt ad az arcomnak, ami nagyon tetszik :) A termék egyébként egyáltalán nem irritál, pedig a szemkörnyékemre is kenem, és legnagyobb meglepetésemre még hidratálja is a bőrömet, használata után mindig jó puha az arcom, nyárra nekem elég is a hidratáló hatása.
Először vattakoronggal vittem fel, de kézzel sem bonyolult, csak szétoszlatom a tenyeremen, és az arcbőrömbe tapickolom.
Szerencsére nem is fogy nagyon gyorsan, tekintve hogy heti kétszer, max háromszor használom, de az biztos, hogy alaposan beraktározok belőle, mert számomra a legtökéletesebb. Legszívesebben egész testre ezt használnám :D
Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.