Swiss-O-Par

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: Kajmi, Módosítva: 2021. november 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

Hajpakolás száraz, igénybevett és fénytelen hajra argánolajjal Használatával a haj könnyen kifésülhetővé és selymes tapintásúvá válik. Marokkói argánolajat és B3 vitamint tartalmaz. Redszeres használatával megelőzhetők a haj vitaminhiányából származó jelenségek.

Saria

2017. május 14.

Göndör, száraz hajam van, elég nehezen kezelhető, de ez a hajpakolás nagyon puhává és rendezetté tette a fürtjeimet. Úgy éreztem, hogy feltöltötte őket élettel.
Illata nem nagyon van, amit sajnálok...
Mindenesetre a hatásával nagyon meg vagyok elégedve, elképzelhető, hogy majd újra veszem :)

UPDATE: Használtam azóta más balzsamokat is, de ez a favorit. Tudom, hogy ha nagyon roncsolt a hajam, száraz és nehéz, akkor ehhez a termékhez bármikor nyúlhatok. Csodaszer! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Illata nem nagyon van, amit sajnálok...

Tincs12

2017. március 25.

Ez az a termék, amit többet a polcomon nem akarok látni! Az amúgy közepesen kezelhető hajamat teljesen kiszárította, a hajam kezelhetetlenné vált, össze-vissza szálldosott tőle. A fejbőröm is húzódott, szóval a második használat után abba is hagytam a használatát. Azt hihetné az ember, hogy az argánolaj inkább zsírosabbá teszi a hajat, semmint kiszárítja. Mindenesetre nekem nem jött be, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

szirimiri

2017. március 6.

közepes minőségűnek mondanám. olyan semmilyen. az illata nem rossz, nem is marad meg....nyáron vettem sos mert nyaraláskor száradt a hajvégem, nem is használtam el akkor. most kellett valami télen, kicsit jobban szuperált, de nem veszem újra. nem sajnáltam rá a pénzt, végül is ártani nem ártott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Fruzsinkaaa

2017. február 24.

IIIIIMÁDOM ezt a pakolást és magát, a márkát is. :D

Gyönyörűvé teszi a hajam. Selymessé varázsolja, csillog és könnyen fésülhető.

Ja igen, és gyorsabban nő tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

IIIIIMÁDOM ezt a pakolást és magát, a márkát is. :D

Gyönyörűvé teszi a hajam. Selymessé varázsolja, csillog és könnyen fésülhető.

Ja igen, és gyorsabban nő tőle a hajam.

Nanilia

2017. február 16.

Inkább balzsam, mint pakolás a hígabb állaga miatt. Kellemes alap illata van, ha hagyjuk 1-2 percig a hajon, tényleg hat. Csodát nem tesz, de az átlaggal szemben mégis jobb. Az argán olaj hatása érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

CzFru

2017. január 16.

Hatalmas csalódás :( Első perctől fogva. Sprőd tőle a hajam bár kifésülhető. Próbáltam mindenhogy, valamennyire hidratál de az vajmi kevés. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

futotuz

2017. január 11.

se illata, se hatása. semmit nem csinál a hajammal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

se illata, se hatása. semmit nem csinál a hajammal...

trazom

2016. november 7.

Szuper cucc, nagyon könnyen kifésülhető a hajam, nem gubancolódik, puha és könnyen kezelhető a hajam tőle.
Nem oldja meg a töredezést, de szépen táplálja, lazítja a roncsolt hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 7.

Nem oldja meg a töredezést, de szépen táplálja, lazítja a roncsolt hajat.

Virvatuli

2016. október 9.

Nagyon jó kis balzsam. Nyáron használtam a tengervíztől és napsütéstől meggyötört hajamra, puha, könnyen kezelhető és szép fényes lett tőle. Az illata is kellemes, és az ára is baráti. Még keresgélek, hátha találok ennél is jobbat, de valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.

Katya1982

2016. október 9.

A legjobb hajpakolás,amit valaha használtam. Nem elég 5 percig a hajon hagyni, hanem ha kb 20 percet félórát- szerintem akkor garantált a siker. Nekem nagyon használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0