Swiss-O-Par

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: Kajmi, Módosítva: 2021. november 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

Hajpakolás száraz, igénybevett és fénytelen hajra argánolajjal Használatával a haj könnyen kifésülhetővé és selymes tapintásúvá válik. Marokkói argánolajat és B3 vitamint tartalmaz. Redszeres használatával megelőzhetők a haj vitaminhiányából származó jelenségek.

nuuansz

2015. február 20.

Tavaly ezt a balzsamot használtam a szintén Swiss-o-Par-os teafaolajos samponnal. Az én festett, rossz tapintású hajamat nagyon szép puhává és rugalmassá tette. (A sampon pedig szépen tisztított és megemelte a hajtövemet). Kicsit több ideig kell rajta hagyni a hajon, úgy az igazi. Fél évig használtam ezt a párosítást, aztán váltottam, mert ezt is "megszokta" a hajam és egyébként se tudok sokáig ellenállni más termékeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Pingvinke2000

2015. január 29.

Fél flakont elhasználtam már, és azt vettem észre, hogy rajta kell hagyni a hajon 1 órán keresztül kb., ha kevesebbet van rajta, akkor nem lesz olyan jó és hosszan tartó a hatása. Egy óra után szoktam lemosni, szép fényes lesz a hajam, könnyen fésülhető a következő 3-4 napban. Nekem ár- érték arányban megérte. Ez sokkal jobb, mint a kicsi egy használatos társai :) Balzsam formájában sokkal könnyebben lehetne használni és nem kellene egy órát rajta hagyni a hajamon, de ezt leszámítva tényleg megéri beruházni rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

EmmaHeather

2015. január 24.

Pár percig hagytam rajta, eredményképp pedig könnyen kezelhető, gubancmentes hajat kaptam. Egyelőre ennyi a tapasztalat, pontozni majd akkor fogok, ha kipróbáltam úgy is, hogy tovább rajtahagytam!

Up.: Pár hajmosás óta használom. Különösebb változást nem vettem észre, talán azt, hogy amikor nagyjából 1 óráig volt a fejemen akkor kicsit még "könnyebben kezelhetőbb" lett. Ja és ami fontos: akinek zsírosodásra kicsit is hajlamos a haja, az CSAK a hajvégekre vigye fel! Nekem ugyanis ettől a szertől úgy 3 nap alatt vállalhatatlanra zsírosodott a hajam, ami egyébként 1 hétig kihúzza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

nikosz90

2014. december 5.

Két hete használom ezt a hajpakolást és nekem már most teljesen rendbe hozta a göndör, évekig festett és szinte minden nap vasalt hajamat! Sajnos sokáig nem tudtam elfogadni, hogy göndör hajam van, ezért minden elkövettem, hogy egyenesnek tűnjön, így 1 hónapja jött el az a pont, hogy az amúgy is nehezen növő hajamat (hiszen a vasalás miatt mindig letört) levágassam váll alá, és egyben azt is elhatároztam, hogy nem fogom vasalni. Vagy csak nagyon ritkán! :) Szóval ha göndören hagyom, ha kiegyenesítem, amióta ezt a hajpakolást használom, szép, piha-puha és csillogó a hajam. És én nem is hagyom rajta órákat, csak pár percet. Azért azt megjegyzem, hogy kombinálva használom egy másik gyártó hajpakolásával, illetve hajmosás után még szintén egy másik gyártó balzsam spray-jével, de gyanítom, hogy ha ezeket elhagynám és csak a Swis-O-Part használnám, akkor is ilyen szép és puha maradna a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

dodiika

2014. március 25.

Ma reggel próbáltam ki először, 1-1,5 órát hagytam a hajamon, most szárítás után pedig.....fannnntasztikus :) nekem nagyon tetszik. Könnyen fésülhető, fényes, puha a hajam. Remélem így is marad. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

bdori

2014. március 18.

Ma vettem,de már egyből kipróbáltam. Tetszik az illata,az állaga kicsit folyós. Én is pakolásként használtam,2 órát hagytam rajta a hajamon. Már hajmosás közben nagyon puha volt,de most szárazon is az :) Könnyű volt kifésülni is,úgyhogy max pont eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

stratus6

2014. február 14.

A Müllerben vásároltam. Nekem így első használat után szimpatikus a cucc, Pihe-puhává, és mindenek előtt, szép fényessé tette a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

vörösáfonya

2013. november 17.

Nem vagyok 100%-osan elégedett, de a legutóbbi Gliss Kur balzsamnál sokkal jobban bevált. Eléggé száraz a hajam, szőkítés miatt, szóval nem könnyű feladat jó balzsamot találni, de még keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Wehler

2013. október 9.

Régebben használtam már mikor fekete volt a hajam, sokat segített rajta, extra csillogós lett tőle, és puha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

csibeeeh

2013. szeptember 14.

nekem is nagyon bevált :) már régebben is használtam :) én is pakolásként használtam :) és nagyon puha lett tőle a hajam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0