Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni.sz, Módosítva: 2011. szeptember 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális hatású és az intenzív mélytisztító hatása révén megelőzi a pattanások, mitesszerek képződését. A bőr látványa érezhetően javul.

Kiszerelés: 100 ml

eprescsoki

2013. április 9.

Én a durva szemcsék miatt a lábamra használom,ott teszi a dolgát de arcon eléggé durvi :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 9.

Tánya88

2013. április 2.

Engem egyáltalán nem karmolászott ki, nem radírozta le a bőröm, nem éreztem utána semmilyen felfrissülést vagy bármi olyat, amit egy átlag bőrradír adna. Ellenben tele lettem óriási pattanásokkal és 750 ft-ot fizettem érte...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

ágica

2013. február 16.

Nem rossz termék, tényleg jól radíroz, az illata se vészes és nagyon olcsó. Azonban rengeteg parabént tartalmaz így nem venném újra. Magával a pattanásokkal, miteszerekkel nem csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

polkadot

2013. január 12.

Sokáig kerestem valami igazán jó bőrradírt, és e termék személyében végre megtaláltam! Elképesztően jól radíroz, nagyon selymes lesz használata után a bőröm. Aki tényleg egy erős, nagyobb szemcsés arcradírt keres, annak mindenképpen ajánlom, viszont az érzékenyebb, száraz bőr már nem bírná a strapát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

kriszti8

2012. október 31.

Nagyon szeretem, nagyon hatékony! Érzem és látom is, hogy felfrissül, megtisztul a bőröm a szennyeződésektől és az elhalt hámsejtektől! Évek óta ezt használom, a korábban kipróbált bőrradírok számomra a hideg vízzel egyenlő hatást értek el.
Érzékeny bőrre viszont egyáltalán nem ajánlanám!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Érzékeny bőrre viszont egyáltalán nem ajánlanám!

nikikee97

2012. október 30.

Én egy tubussal használtam el belőle, és szerintem nem rossz termék. A bőrradírozó célját tökéletesen elvégzi, bár nekem sokszor már-már a csiszolás kategóriába kezdett átmenni a nagy, durva szemcséi miatt. Heti 1-2-szeri használattal is elég volt egy fél évig, nem kell belőle sok. Ár-érték arányban megfelelő, de nem venném újra... nem azért, mert olyan rossz, csak szeretek másokat is kipróbálni:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 30.

bvlgari001

2012. augusztus 27.

Mióta nem gyártják a kedvenc arcradíromat (számomra érthetetlen okból), rengeteg félét kipróbáltam már, de még csak a közelében sem járt egyik radír sem. Aztán kipróbáltam ezt, és végre kijelenthetem: MEGTALÁLTAM!!!! Nem túl híg, nem túl nagy szemcsés, érzem, hogy tényleg eltávolítja a szennyeződést, az elhalt bőrt, és a zsírt, nem pirosodik ki a bőröm, nem lesznek pattanásaim, nem kerül egy vagyonba...Teljesen meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

cat

2012. július 31.

Szerintem egy nagyon jó arcradír. Pont azt tudja, amiért eddig lábradírt használtam az arcomra: az erős radírozó hatást. Kevés kell belőle, jól tisztít, sima utána a bőröm. Az illata valóban férfias, de ettől még nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

petracska13

2012. július 3.

Nagyon erős bőrradír, durva, és viszonylag sok szemcsével. Nem tudnám minden héten használni az arcomra, de amikor előjött a tavaszi hámlásom, akkor elég volt egyszer leradíroznom vele az arcomat, és megoldódott a problémám. Egyébként én a vállamra és a felkaromra használtam el, tényleg pihe-puha lett utána a bőröm. Egy csillagot levonok az illata miatt, mert az valami borzasztó. Mint valami rossz férfiparfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Heli

2012. június 30.

Nagyon durva szemcsék vannak benne. Vagyis inkább mintha durva szemű só lenne. Egyszer használtam, teljesen felsértette a bőrömet, mintha üvegszilánkkal radíroztam volna. Azt hittem idegbajt kapok. Egy hétig minden este Bepanthennel kenegettem az arcom, hogy utcára tudjak menni. Soha többet, mindenkit lebeszélnék róla...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.